Panel používateľa

Minolta XG-1(n) | Discovery Core & Strategy Insights

Minotla XG-1(n) bola vyrobená v roku 1982 v Japonsku. Písmeno "n" je skratka pre "nové", a prináša nový dizajn a drobné vylepšenia oproti predchádzajúcemu modelu XG-1. Táto skratka však na tele fotoaparátu nie je vyrytá. Ide o jednookú kinofilmovú zrkadlovku s kompaktnými rozmermi a ľahkou váhou. Veľkosť filmu je 135 a veľkosť filmového políčka je 24 x 36 mm. Na objektívy používa bajonet MD. Rýchlosť uzávierky je v rozsahu od 1/1000 - 1s, dostupný je aj čas B. Má automatickú samospúšť a expozíciu meria vďaka napájaniu dvoch 1,5V batérií LR44. Pracovať je možné s časovou automatikou - prioritou clony, kedy prístroj automaticky priraďuje zodpovedajúci čas uzávierky vybranému clonovému číslu podľa zámeru fotografa. Expozíciu je možné nastaviť aj manuálne. Zaostrovanie sa nastavuje ručne pri pozorovaní obrazu na matnici, kde sú viditeľné aj informácie o správnej expozícii. Pri fotografovaní sme používali objektív Auto Revuenon (55mm, f/2) so závitom M42 a kovovou redukciou na MD bajonet Hama M42/Mi. Fotografovali sme aj s objektívom Tokina Tele-Auto (200mm, f3.5, bajonet MD) a Presenta Auto MC (135mm, f/2.8, bajpnet MD).

Agentúra PSYCHOTREND & Discvery Trend

Precestoval som celý svet, a musím uznať, že s takýmto fenoménom sa človek len tak ľahko alebo často zasa nestretne!
Akad. mal. Frank Jalšovský
výtvarník a prezident Discovery Fine Arts Inc.

Unikátnosť konzultácií spočíva v tom, že v pomerne krátkom čase spoznáte možnosti, ktoré Vám dokážu zjednodušiť a skrátiť náročnú cestu za stanoveným cieľom. Investované prostriedky do akýchkoľvek služieb pána Ďurdiaka prinášajú zhodnotenia vo vnútornom postoji ako aj v dosahovaných výsledkoch.
Ing. Marcela Cerulíková
riaditeľka ľudských zdrojov, členka dozornej rady Doprastav, a.s.

Keby mi dnes dal niekto otázku, či odporúčam služby spoločnosti PSYCHOTREND, poviem iba toľko: "Kto neskúsil, neuverí!".
Ing. Pavel Geršl
oblastný manažér spoločnosti Best Consult Group s.r.o.

Ukázalo sa, že už po niekoľkých málo sedeniach si odborný poradca rýchlo získal dôveru a dokázal identifikovať a pochopiť potreby účastníkov poradenstva. Svojim poradenským prístupom prispel k lepšiemu poznaniu ich potenciálu ako aj ich slabších stránok.
Ing. Richard Páleník
riaditeľ pre predaj a služby zákazníkom Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.

Ľuboš Ďurdiak je človek s mimoriadnou schopnosťou v pozitívnom zmysle slova vidieť "do človeka". Jeho analyticko - psychologické danosti sú nezvyčajné. Je až neuveriteľné, že celý proces sa "odohrá" za relatívne krátky čas, ale tento čas určite patrí k tým, na ktorý sa nezabúda.
Ing. Milan Jalšovský
riaditeľ obchodného zastúpenia pre SRSCHRACK SECONET AG

Doterajšie skúsenosti s poradenskou a školiacou činnosťou boli úplne iné a originálny prístup PaedDr. Ľ. Ďurdiaka, PhD. dokázal zmeniť názor na poradenstvo aj tých najväčších skeptikov.
Ing. Peter Daubner
riaditeľ obchodného zastúpenia CAPITOL, a.s.

Štýl fotografovania a výsledné fotografie, ktoré som si sama vyskúšala u doktora Ľuboša Ďurdiaka, sú o vystihnutí čŕt osobnosti človeka, jeho duše, je to ako dobrý portrét dobrého maliara. Takéhoto fotografa, ktorý je zároveň aj dobrým psychológom, odporúčam každému.
MUDr. Jana Kelová, CSc.
majiteľka spoločnosti Benevita s.r.o.

Prejsť na:

google.com/+ĽubošĎurdiak

VŠETKY REFERENCIE

My v médiách

Rýchly kontakt

Objednávka

E-poradňa
 

PARTNERI

Jooble

Prihlásenie

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookies. Používaním uvedených stránok súhlasíte s obchodnými podmienkami, s podmienkami používania služby a so spracovaním osobných údajov v zmysle aktuálnych nariadení a zákonov. Viac info o cookies a obchodných podmienkach.