Panel používateľa

Best Consult Group

„Máloktorá firma dokáže preniknúť do podstaty osobnosti človeka tak, aby ju posudzovaný človek nedokázal ovplyvniť alebo zavádzať. V mojom 9-ročnom pôsobení v oblasti manažmentu a obchodu som sa stretol pri pôsobení v rôznych spoločnostiach len s jednou takouto spoločnosťou a len s jedným takýmto človekom, ktorý povahové vlastnosti každého jedného človeka dokáže vystihnúť s bezkonkurenčnou mierou validity a to bez ohľadu na to, akým dojmom sa posudzovaná osoba snaží navonok zapôsobiť. Touto firmou je agentúra PSYCHOTREND a PaedDr. Ľuboš Ďurdiak, PhD.." Čítať celú referenciu...

Ing. Karol Jurík
generálny riaditeľ spoločnosti Best Consult Group, s.r.o.

BestConsultGroup

 

„Veľký význam v oblasti riadenia zohráva "kaučing" kde v "ťažkých situáciách" dokáže PeadDr. Ľuboš Ďurdiak, PhD. jasne poukázať na príčiny daného stavu, v ktorej fáze sa človek nachádza, čo bude nasledovať, ak daná situácia nebude riešená a hlavne dá jasné návody ako danú situáciu riešiť. Keby mi dnes dal niekto otázku, či odporúčam služby spoločnosti PSYCHOTREND, poviem iba toľko: "Kto neskúsil, neuverí!"." Čítať celú referenciu...

Ing. Pavel Geršl
Oblastný manažér spoločnosti Best Consult Group s.r.o.

BestConsultGroup

 

„Osobne si myslím, že služby, ktoré poskytuje doktor Ďurdiak, nie sú bežné. Nie sú to frázy, naučené poučky, či slová doktorov, ktorí sa Vás snažia počúvať len preto, aby si splnili svoju taxu. Na jeho službách je výnimočné, že dokáže vidieť v človeku to, čo on sám nevidí i keď veľakrát má riešenie pred sebou." Čítať celú referenciu...

Tibor Sabo
Oblastný manažér Best Consult Group s.r.o

BestConsultGroup

 

 

Späť na referencie...

 

Agentúra PSYCHOTREND & Discvery Trend

Precestoval som celý svet, a musím uznať, že s takýmto fenoménom sa človek len tak ľahko alebo často zasa nestretne!
Akad. mal. Frank Jalšovský
výtvarník a prezident Discovery Fine Arts Inc.

Unikátnosť konzultácií spočíva v tom, že v pomerne krátkom čase spoznáte možnosti, ktoré Vám dokážu zjednodušiť a skrátiť náročnú cestu za stanoveným cieľom. Investované prostriedky do akýchkoľvek služieb pána Ďurdiaka prinášajú zhodnotenia vo vnútornom postoji ako aj v dosahovaných výsledkoch.
Ing. Marcela Cerulíková
riaditeľka ľudských zdrojov, členka dozornej rady Doprastav, a.s.

Keby mi dnes dal niekto otázku, či odporúčam služby spoločnosti PSYCHOTREND, poviem iba toľko: "Kto neskúsil, neuverí!".
Ing. Pavel Geršl
oblastný manažér spoločnosti Best Consult Group s.r.o.

Ukázalo sa, že už po niekoľkých málo sedeniach si odborný poradca rýchlo získal dôveru a dokázal identifikovať a pochopiť potreby účastníkov poradenstva. Svojim poradenským prístupom prispel k lepšiemu poznaniu ich potenciálu ako aj ich slabších stránok.
Ing. Richard Páleník
riaditeľ pre predaj a služby zákazníkom Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.

Ľuboš Ďurdiak je človek s mimoriadnou schopnosťou v pozitívnom zmysle slova vidieť "do človeka". Jeho analyticko - psychologické danosti sú nezvyčajné. Je až neuveriteľné, že celý proces sa "odohrá" za relatívne krátky čas, ale tento čas určite patrí k tým, na ktorý sa nezabúda.
Ing. Milan Jalšovský
riaditeľ obchodného zastúpenia pre SRSCHRACK SECONET AG

Doterajšie skúsenosti s poradenskou a školiacou činnosťou boli úplne iné a originálny prístup PaedDr. Ľ. Ďurdiaka, PhD. dokázal zmeniť názor na poradenstvo aj tých najväčších skeptikov.
Ing. Peter Daubner
riaditeľ obchodného zastúpenia CAPITOL, a.s.

Štýl fotografovania a výsledné fotografie, ktoré som si sama vyskúšala u doktora Ľuboša Ďurdiaka, sú o vystihnutí čŕt osobnosti človeka, jeho duše, je to ako dobrý portrét dobrého maliara. Takéhoto fotografa, ktorý je zároveň aj dobrým psychológom, odporúčam každému.
MUDr. Jana Kelová, CSc.
majiteľka spoločnosti Benevita s.r.o.

Prejsť na:

google.com/+ĽubošĎurdiak

VŠETKY REFERENCIE

My v médiách

Rýchly kontakt

Objednávka

E-poradňa
 

PARTNERI

Jooble

Prihlásenie

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookies. Používaním uvedených stránok súhlasíte s obchodnými podmienkami, s podmienkami používania služby a so spracovaním osobných údajov v zmysle aktuálnych nariadení a zákonov. Viac info o cookies a obchodných podmienkach.