Panel používateľa

Poradňa online

Referencia | E-poradňa PaedDr. Ľuboša Ďurdiaka, PhD., AFIAP

Poradenský prístup prostredníctvom E-poradne Dr. Ľuboša Ďurdiaka vnímam ako excelentný. Nemusel som nikam z domu chodiť a aj napriek tomu mi presne opísal moje silné a slabé stránky. Oceňujem najmä rýchlosť, komplexnosť a hlavne to, že tento štýl práce nie je iba niečo naučené, ako to v praxi robí veľa koučov osobnostného rozvoja.

Zo svojej skúsenosti na 100% viem, že na tomto mieste mi bolo povedané naozaj to, čo mi iní doteraz povedať nevedeli! A pritom nič nezveličujem, len preto, aby som lichotil. Malo by byť viac takýchto psychológov a psychoterapeutov, aj keď viem, že nie kazdý má také originálne danosti. Väčšina z nich len sedí, povie iba pár slov a nechávajú si za to platiť.

E-poradňu Dr. Ďurdiaka odporúčam, lebo vie poukázať na tie stránky osobnosti, ktoré v sebe človek potláča alebo jednoducho o nich ani vôbec nevie. Hneď prvý deň po obdržaní posudku s hĺbkovou analýzou mojej osobnosti i mojej životnej situácie som navrhnuté rady začal aplikovať. Som nadšený, lebo vidím hneď zmeny v mojom živote.

Klobúk dolu pred doktorom Ďurdiakom a z mojej strany mu patrí jedno veľké ĎAKUJEM!

Roman Gašparík
klient E-poradne Dr. Ďurdiaka

 

Zaujali ma personálno poradenské služby, ktoré ponúka agentúra PSYCHOTREND a požiadal som Dr. Ľuboša Ďurdiaka o vypracovanie analýzy mojej osobnosti i mojej životnej situácie prostredníctvom E-poradne. Analýzu podobného charakteru som si predtým nedal vypracovať, takže ju nemám s čím porovnať, čo do rozsahu a kvality. Avšak, na druhej strane, po jej mnohonásobnom čítaní sa mi pootvorili oči a získal som inšpiráciu, riešením ktorých otázok by som sa mal začať zaoberať.

Závery doktora Ďurdiaka sú presné a trefné a do veľkej miery odzrkadľujú moju osobu. Oceňujem formu a rozsah a takisto záverečné zhrnutie spolu s koučovacími otázkami. Celkovo som viac ako spokojný a ďakujem za jeho profesionálny prístup.

Rád by som pokračoval v ďalšej spolupráci a verím, že postupne nájdem odpovede na otázky najmä v oblasti sebavýchovy a kariérneho napredovania.

Marián Pavelka /Holandsko/
klient E-poradne Dr. Ďurdiaka

 

Agentúra PSYCHOTREND & Discvery Trend

Precestoval som celý svet, a musím uznať, že s takýmto fenoménom sa človek len tak ľahko alebo často zasa nestretne!
Akad. mal. Frank Jalšovský
výtvarník a prezident Discovery Fine Arts Inc.

Unikátnosť konzultácií spočíva v tom, že v pomerne krátkom čase spoznáte možnosti, ktoré Vám dokážu zjednodušiť a skrátiť náročnú cestu za stanoveným cieľom. Investované prostriedky do akýchkoľvek služieb pána Ďurdiaka prinášajú zhodnotenia vo vnútornom postoji ako aj v dosahovaných výsledkoch.
Ing. Marcela Cerulíková
riaditeľka ľudských zdrojov, členka dozornej rady Doprastav, a.s.

Keby mi dnes dal niekto otázku, či odporúčam služby spoločnosti PSYCHOTREND, poviem iba toľko: "Kto neskúsil, neuverí!".
Ing. Pavel Geršl
oblastný manažér spoločnosti Best Consult Group s.r.o.

Ukázalo sa, že už po niekoľkých málo sedeniach si odborný poradca rýchlo získal dôveru a dokázal identifikovať a pochopiť potreby účastníkov poradenstva. Svojim poradenským prístupom prispel k lepšiemu poznaniu ich potenciálu ako aj ich slabších stránok.
Ing. Richard Páleník
riaditeľ pre predaj a služby zákazníkom Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.

Ľuboš Ďurdiak je človek s mimoriadnou schopnosťou v pozitívnom zmysle slova vidieť "do človeka". Jeho analyticko - psychologické danosti sú nezvyčajné. Je až neuveriteľné, že celý proces sa "odohrá" za relatívne krátky čas, ale tento čas určite patrí k tým, na ktorý sa nezabúda.
Ing. Milan Jalšovský
riaditeľ obchodného zastúpenia pre SRSCHRACK SECONET AG

Doterajšie skúsenosti s poradenskou a školiacou činnosťou boli úplne iné a originálny prístup PaedDr. Ľ. Ďurdiaka, PhD. dokázal zmeniť názor na poradenstvo aj tých najväčších skeptikov.
Ing. Peter Daubner
riaditeľ obchodného zastúpenia CAPITOL, a.s.

Štýl fotografovania a výsledné fotografie, ktoré som si sama vyskúšala u doktora Ľuboša Ďurdiaka, sú o vystihnutí čŕt osobnosti človeka, jeho duše, je to ako dobrý portrét dobrého maliara. Takéhoto fotografa, ktorý je zároveň aj dobrým psychológom, odporúčam každému.
MUDr. Jana Kelová, CSc.
majiteľka spoločnosti Benevita s.r.o.

Prejsť na:

google.com/+ĽubošĎurdiak

VŠETKY REFERENCIE

My v médiách

Rýchly kontakt

Objednávka

E-poradňa
 

PARTNERI

Jooble

Prihlásenie

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookies. Používaním uvedených stránok súhlasíte s obchodnými podmienkami, s podmienkami používania služby a so spracovaním osobných údajov v zmysle aktuálnych nariadení a zákonov. Viac info o cookies a obchodných podmienkach.