Panel používateľa

eConsulting by Dr. Ľuboš Ďurdiak

Služba eConsulting by Dr. Ďurdiak je konzultačná a poradenská služba prostredníctvom prednostných diskusií, analýz, odporúčaní a auditov formou individualizovaného, hĺbkového a diskrétneho VIP poradenstva. Netreba nikam chodiť, všetko je online z pohodlia domova alebo z práce, bez obmedzenia a s garanciou výšky paušálnej platby počas celej doby spolupráce.

Vhodné pre zamestnancov firiem, ich manažment, pre podnikateľov, alebo pre každého, kto potrebuje sebe a svojmu /osobnému i pracovnému/ životu a rôznym okolnostiam v ňom do hĺbky nielen chápať, ale aj systematicky robiť adekvátne opatrenia a potrebné zmeny. Vhodné aj ako forma vzdelávania a podpory osobnostného rozvoja pre všetkých zamestnancov firmy. 

Cena je vo forme paušálu stanovená dohodou spravidla na niekoľko týždňov až mesiacov /pri dlhšej spolupráci možné dohodnúť výrazné zľavy/. Výška paušálu sa v dohodnutom období nemení ani pri vysokej frekvencii komunikácie a každodennom využívaní daných služieb.

REFERENCIE na službu eConsulting >> www.psychotrend.sk/referencie/prva-stavebna-sporitelna

 

~  Aké sú výhody alebo čo môžete získať prostredníctvom služby eConsulting by Dr. Ďurdiak  ~

Je to unikátny prístup určený pre jednotlivca ako aj pre celé skupiny a tímy vo firmách. Je zameraný na individuálnu podporu človeka na jeho životnej ceste pre zvýšenie kvality jeho života i produktivity. Ide o systematické riešenie osobnostných, komunikačných, krízových a strategických záležitostí v osobnom alebo firemnom živote vás alebo vašich zamestnancov. Výhodou je najmä to, že podnikatelia, manažéri a ostatní zamestnanci:

 • zadávajú svoje požiadavky, otázky keď to sami najviac pociťujú, keď u nich vyvstane taká potreba, t.j. v práci, doma, cez deň i v noci, čo má vysoký psychohygienický efekt uvoľňujúci myšlienkové i emočné vnútorné napätie;
 • nemusia sa viazať a čakať na žiadny termín konzultácie, ich osobný poradca je pre nich prostredníctvom elektronickej komunikácie dostupný kedykoľvek;
 • témy sa dajú prediskutovať a riešiť veľmi hĺbkovo i so širokým záberom, pretože nie sú limitovaní počtom poradenských hodín, stretnutí, či emailov;
 • témy, problémy môžu riešiť operatívne tak, ako im do života prichádzajú, a ak na niečo zabudnú, jednoducho dopíšu poradcovi ďalšiu svoju otázku, nemusia tak zhromažďovať svoje otázky dlhšiu dobu, v obave aby potom pri jednom poradenskom stretnutí nič nezabudli predostrieť a prekonzultovať;
 • otázky si môžu dobre premyslieť a bez časového stresu správne naformulovať;
 • riešiť môžu oblasti svojho života týkajúce sa všetkých ich životných oblastí, od osobných, pracovných až po rodinné (partnerské) záležitosti, ktoré sú navzájom holisticky prepojené;
 • k písomne vyjadreným analýzam, názorom, radám a odporúčaniam sa môžu kedykoľvek vrátiť, lebo zostávajú pre nich dostupné natrvalo;
 • konzultácie prebiehajú s profesionálnym poradcom, autorom odborných kníh s adekvátnym vzdelaním a dlhoročnou praxou v poradenskej, akademickej i podnikateľskej sfére.
 • Ďalšie výhody a možnosti nášho poradenského prístupu | LubosDurdiak.sk

 

~ Čo sa môžete pýtať, v čom vzdelávať a aké problémy riešiť prostredníctvom služby eConsulting by Dr. Ďurdiak

 • Páčila by sa Vám možnosť mať svojho osobného odborného konzultanta, poradcu, mentora a kouča v jednej osobe?
 • Hľadáte zodpovedné riešenia a chcete chápať podstatné súvislosti na Vašej ceste životom?
 • Počítate s ľudskosťou, odbornosťou, bohatými skúsenosťami a inakosťou?
 • Nehľadáte iba "rýchlokvasených" pseudoodborníkov?
 • Zaujímate sa o svoj osobnostný rozvoj v rámci svojho celoživotného vzdelávania a chceli by ste svoje poznatky a možnosti konzultovať s odborníkom?
 • Chcete erudovaný názor a radu odborníka v tých oblastiach Vášho života, ktoré Vás zaujímajú najviac?
 • Premýšľate o tom, aký dopad môže mať Váš aktuálny kariérny rozvoj alebo Vaše podnikateľské rozhodnutia?
 • Ocitli ste sa vo svojom živote v situácii, kedy sa neviete rozhodnúť, ako ďalej vo svojich pracovných alebo osobných záležitostiach?
 • Potrebujete si "utriasť" svoje myšlienky pred dôležitými rozhodnutiami? 
 • Chcete sa vyznať v sebe samom a vytvárať si správne vzťahy k svojim kolegom alebo zamestnancom?
 • Premýšľate o svojom živote a o svojom mieste v ňom?
 • Chcete spoznať svoje silné stránky osobnosti a začať na nich budovať svoj život?
 • Zaujímajú Vás aj Vaše slabé stránky, aby ste mohli minimalizovať ich vplyv na Váš život?
 • Hľadáte odpovede na otázky týkajúce sa Vášho partnerského vzťahu?
 • Hľadáte odpovede na to, v čom máte zmeniť svoj prístup k partnerovi, aby potom aj on zmenil svoj prístup k Vám?
 • Chcete vedieť, či nerobíte vo vzťahu nejakú chybu práve Vy a ak áno, ako ju máte napraviť?
 • Chceli by ste sa poradiť s profesionálnym poradcom, znalcom ľudskej duše, odborníkom na psychohygienu a s autorom mnohých publikácií?
 • Hodilo by sa Vám mať pri sebe niekoho, kto je Vám k dispozícii takmer okamžite, keď to budete práve potrebovať? 

 

Objednajte si službu VIP eConsulting - OSOBNÝ PORADCA, ak chcete mať svojho OSOBNÉHO PORADCU pre pravidelné a dlhodobé profesionálne analýzy od Dr. Ľ. Ďurdiaka kedykoľvek flexibilne k dispozícii. Táto VIP poradenská podpora je určená pre manažment inštitúcií a firiem ako aj pre podnikateľov. Rozsah služieb a cena dohodou > viď www.discoverytrend.eu/kto-som/moje-sluzby 

Môžete nám napísať prostredníctvom našich kontaktov.

Agentúra PSYCHOTREND & Discvery Trend

Precestoval som celý svet, a musím uznať, že s takýmto fenoménom sa človek len tak ľahko alebo často zasa nestretne!
Akad. mal. Frank Jalšovský
výtvarník a prezident Discovery Fine Arts Inc.

Unikátnosť konzultácií spočíva v tom, že v pomerne krátkom čase spoznáte možnosti, ktoré Vám dokážu zjednodušiť a skrátiť náročnú cestu za stanoveným cieľom. Investované prostriedky do akýchkoľvek služieb pána Ďurdiaka prinášajú zhodnotenia vo vnútornom postoji ako aj v dosahovaných výsledkoch.
Ing. Marcela Cerulíková
riaditeľka ľudských zdrojov, členka dozornej rady Doprastav, a.s.

Keby mi dnes dal niekto otázku, či odporúčam služby spoločnosti PSYCHOTREND, poviem iba toľko: "Kto neskúsil, neuverí!".
Ing. Pavel Geršl
oblastný manažér spoločnosti Best Consult Group s.r.o.

Ukázalo sa, že už po niekoľkých málo sedeniach si odborný poradca rýchlo získal dôveru a dokázal identifikovať a pochopiť potreby účastníkov poradenstva. Svojim poradenským prístupom prispel k lepšiemu poznaniu ich potenciálu ako aj ich slabších stránok.
Ing. Richard Páleník
riaditeľ pre predaj a služby zákazníkom Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.

Ľuboš Ďurdiak je človek s mimoriadnou schopnosťou v pozitívnom zmysle slova vidieť "do človeka". Jeho analyticko - psychologické danosti sú nezvyčajné. Je až neuveriteľné, že celý proces sa "odohrá" za relatívne krátky čas, ale tento čas určite patrí k tým, na ktorý sa nezabúda.
Ing. Milan Jalšovský
riaditeľ obchodného zastúpenia pre SRSCHRACK SECONET AG

Doterajšie skúsenosti s poradenskou a školiacou činnosťou boli úplne iné a originálny prístup PaedDr. Ľ. Ďurdiaka, PhD. dokázal zmeniť názor na poradenstvo aj tých najväčších skeptikov.
Ing. Peter Daubner
riaditeľ obchodného zastúpenia CAPITOL, a.s.

Štýl fotografovania a výsledné fotografie, ktoré som si sama vyskúšala u doktora Ľuboša Ďurdiaka, sú o vystihnutí čŕt osobnosti človeka, jeho duše, je to ako dobrý portrét dobrého maliara. Takéhoto fotografa, ktorý je zároveň aj dobrým psychológom, odporúčam každému.
MUDr. Jana Kelová, CSc.
majiteľka spoločnosti Benevita s.r.o.

Prejsť na:

google.com/+ĽubošĎurdiak

VŠETKY REFERENCIE

My v médiách

Rýchly kontakt

Objednávka

E-poradňa
 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie