Panel používateľa

NBM

Prvý krát som oslovil o pomoc agentúru PSYCHOTREND v roku 2007 ohľadom profesionálneho výberu a posúdenia osobnosti ľudí ako aj uchádzačov o zamestnanie v mojej firme. Je veľmi ťažké si správne vybrať človeka len na základe množstva prijatých žiadostí a potom osobných stretnutí na pohovoroch. Pokiaľ si mám vybrať zamestnanca, ktorý má perspektívy profesionálneho uplatnenia sa, potrebujem kvalifikovanú odbornú radu, na základe ktorej sa mi potom oveľa ľahšie rozhoduje. Zamestnancov, ktorých mám, som vyberal vždy na základe odporučení PaedDr. Ľuboša Ďurdiaka, PhD. a som veľmi spokojný. Je potom radosť pracovať s ľuďmi, na ktorých sa dá vo všetkom spoľahnúť.

Pokiaľ nastane situácia, kde opäť potrebujem odbornú radu, ak cítim, že som na križovatke, alebo sa neviem rozhodnúť ako ďalej, viem, že sa mám na koho obrátiť, kto mi poradí ako to riešiť a vyriešiť. Naozaj mi je povedané to, čo mi iní povedať nevedia a som stále v predstihu!

Len zriedka stretnete človeka s tak mimoriadnymi schopnosťami, ktorého prístup je aj napriek tomu jedinečný a úprimný. Na každé poradenské stretnutie s doktorom Ďurdiakom sa teším, lebo viem, že dopadne vždy pre našu spoločnosť pozitívne.

Marián Nevín
konateľ spoločnosti NBM, s.r.o.
(značková predajňa Orange Slovensko Zlaté Moravce)
www.orange.sk

 

Späť na referencie...

Agentúra PSYCHOTREND & Discvery Trend

Precestoval som celý svet, a musím uznať, že s takýmto fenoménom sa človek len tak ľahko alebo často zasa nestretne!
Akad. mal. Frank Jalšovský
výtvarník a prezident Discovery Fine Arts Inc.

Unikátnosť konzultácií spočíva v tom, že v pomerne krátkom čase spoznáte možnosti, ktoré Vám dokážu zjednodušiť a skrátiť náročnú cestu za stanoveným cieľom. Investované prostriedky do akýchkoľvek služieb pána Ďurdiaka prinášajú zhodnotenia vo vnútornom postoji ako aj v dosahovaných výsledkoch.
Ing. Marcela Cerulíková
riaditeľka ľudských zdrojov, členka dozornej rady Doprastav, a.s.

Keby mi dnes dal niekto otázku, či odporúčam služby spoločnosti PSYCHOTREND, poviem iba toľko: "Kto neskúsil, neuverí!".
Ing. Pavel Geršl
oblastný manažér spoločnosti Best Consult Group s.r.o.

Ukázalo sa, že už po niekoľkých málo sedeniach si odborný poradca rýchlo získal dôveru a dokázal identifikovať a pochopiť potreby účastníkov poradenstva. Svojim poradenským prístupom prispel k lepšiemu poznaniu ich potenciálu ako aj ich slabších stránok.
Ing. Richard Páleník
riaditeľ pre predaj a služby zákazníkom Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.

Ľuboš Ďurdiak je človek s mimoriadnou schopnosťou v pozitívnom zmysle slova vidieť "do človeka". Jeho analyticko - psychologické danosti sú nezvyčajné. Je až neuveriteľné, že celý proces sa "odohrá" za relatívne krátky čas, ale tento čas určite patrí k tým, na ktorý sa nezabúda.
Ing. Milan Jalšovský
riaditeľ obchodného zastúpenia pre SRSCHRACK SECONET AG

Doterajšie skúsenosti s poradenskou a školiacou činnosťou boli úplne iné a originálny prístup PaedDr. Ľ. Ďurdiaka, PhD. dokázal zmeniť názor na poradenstvo aj tých najväčších skeptikov.
Ing. Peter Daubner
riaditeľ obchodného zastúpenia CAPITOL, a.s.

Štýl fotografovania a výsledné fotografie, ktoré som si sama vyskúšala u doktora Ľuboša Ďurdiaka, sú o vystihnutí čŕt osobnosti človeka, jeho duše, je to ako dobrý portrét dobrého maliara. Takéhoto fotografa, ktorý je zároveň aj dobrým psychológom, odporúčam každému.
MUDr. Jana Kelová, CSc.
majiteľka spoločnosti Benevita s.r.o.

Prejsť na:

google.com/+ĽubošĎurdiak

VŠETKY REFERENCIE

My v médiách

Rýchly kontakt

Objednávka

E-poradňa
 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie