Panel používateľa

CCA

Naša spoločnosť využila služby agentúry PSYCHOTREND pri výberovom konaní na obsadenie novej pozície, nového zamestnanca. Výberové konanie za pomoci Dr. Ľuboša Ďurdiaka, bolo vysoko profesionálne, dokázal navodiť atmosféru, kde záujemci sa mohli prejaviť vo svojej prirodzenosti a poskytol nám presné charakteristiky uchádzačov, kde následný výber bol jednoznačný.

Môžem potvrdiť, že po niekoľkoročných skúsenostiach pri výberových konaniach, som mal na niektorých uchádzačov zo začiatku trochu iný pohľad, ale nakoniec som musel uznať, že stanovené charakteristiky uchádzačov Dr. Ďurdiakom boli presné a výstižné. Preto heslo agentúry Psychotrend: "Povieme Vám aj to, čo Vám iní povedať nevedia... a budete stále v predstihu!" je nielen reklama, ale aj skutočnosť.

Služby Dr. Ďurdiaka môžem jednoznačne odporučiť pri výberových konaniach ako väčších, tak aj menších firiem a rovnako môžem odporučiť jeho poradenstvo v oblasti koučingu, ktoré som mal tiež možnosť osobne vyskúšať.

Ing. Vladimír Macko
riaditeľ spoločnosti CCA, s.r.o.
Dante Caffe, Caffe Nobeli
www.dantecaffe.sk

DanteCaffe

 

 

PSYCHOLÓGIA REKLAMY A MARKETINGU

Služby agentúry Psychotrend, som využil niekoľkokrát, či už služby kouča Dr. Ďurdiaka, alebo asistenciu pri výberovom konaní zamestnancov a nedávno reklamné služby formou profesionálnych fotografií našich produktov. Po všetkých stránkach môžem potvrdiť plnú spokojnosť s danými službami, ktoré neraz príjemným spôsobom zašli za rámec dohodnutého - v prospech klienta.

Skutočne, musím oceniť posledne prístup pri realizácii našich fotografií na reklamné účely. Fotografie majú veľmi vysokú kvalitatívnu úroveň, čo ocenili aj naši grafici. Podľa môjho názoru, sú kvalitné hlavne z dôvodu, že je v nich skĺbený oduševnený prístup veľmi dobrého fotografa, profesionálneho psychológa a znalca ľudských pováh Dr. Ďurdiaka. V neposlednom rade musím spomenúť, že oproti iným reklamným agentúram a fotografom, s ktorými sme doteraz spolupracovali, oceňujem veľmi presné dodržiavanie dohodnutých časových termínov, čo je v dnešnej dobe veľmi vzácne. Aj z týchto dôvodov služby agentúry Psychotrend - Dr. Ďurdiaka vrelo odporúčam.

Ing. Vladimír Macko
CCA,s.r.o.
NOBELI CAFFE
www.kavadoma.sk

CaffeNobeli

 

Späť na referencie...

Agentúra PSYCHOTREND & Discvery Trend

Precestoval som celý svet, a musím uznať, že s takýmto fenoménom sa človek len tak ľahko alebo často zasa nestretne!
Akad. mal. Frank Jalšovský
výtvarník a prezident Discovery Fine Arts Inc.

Unikátnosť konzultácií spočíva v tom, že v pomerne krátkom čase spoznáte možnosti, ktoré Vám dokážu zjednodušiť a skrátiť náročnú cestu za stanoveným cieľom. Investované prostriedky do akýchkoľvek služieb pána Ďurdiaka prinášajú zhodnotenia vo vnútornom postoji ako aj v dosahovaných výsledkoch.
Ing. Marcela Cerulíková
riaditeľka ľudských zdrojov, členka dozornej rady Doprastav, a.s.

Keby mi dnes dal niekto otázku, či odporúčam služby spoločnosti PSYCHOTREND, poviem iba toľko: "Kto neskúsil, neuverí!".
Ing. Pavel Geršl
oblastný manažér spoločnosti Best Consult Group s.r.o.

Ukázalo sa, že už po niekoľkých málo sedeniach si odborný poradca rýchlo získal dôveru a dokázal identifikovať a pochopiť potreby účastníkov poradenstva. Svojim poradenským prístupom prispel k lepšiemu poznaniu ich potenciálu ako aj ich slabších stránok.
Ing. Richard Páleník
riaditeľ pre predaj a služby zákazníkom Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.

Ľuboš Ďurdiak je človek s mimoriadnou schopnosťou v pozitívnom zmysle slova vidieť "do človeka". Jeho analyticko - psychologické danosti sú nezvyčajné. Je až neuveriteľné, že celý proces sa "odohrá" za relatívne krátky čas, ale tento čas určite patrí k tým, na ktorý sa nezabúda.
Ing. Milan Jalšovský
riaditeľ obchodného zastúpenia pre SRSCHRACK SECONET AG

Doterajšie skúsenosti s poradenskou a školiacou činnosťou boli úplne iné a originálny prístup PaedDr. Ľ. Ďurdiaka, PhD. dokázal zmeniť názor na poradenstvo aj tých najväčších skeptikov.
Ing. Peter Daubner
riaditeľ obchodného zastúpenia CAPITOL, a.s.

Štýl fotografovania a výsledné fotografie, ktoré som si sama vyskúšala u doktora Ľuboša Ďurdiaka, sú o vystihnutí čŕt osobnosti človeka, jeho duše, je to ako dobrý portrét dobrého maliara. Takéhoto fotografa, ktorý je zároveň aj dobrým psychológom, odporúčam každému.
MUDr. Jana Kelová, CSc.
majiteľka spoločnosti Benevita s.r.o.

Prejsť na:

google.com/+ĽubošĎurdiak

VŠETKY REFERENCIE

My v médiách

Rýchly kontakt

Objednávka

E-poradňa
 

PARTNERI

Jooble

Prihlásenie

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookies. Používaním uvedených stránok súhlasíte s obchodnými podmienkami, s podmienkami používania služby a so spracovaním osobných údajov v zmysle aktuálnych nariadení a zákonov. Viac info o cookies a obchodných podmienkach.