Panel používateľa

Naše ciele | Discovery Core & Strategy Insights

Vieme, čo potrebujete

Vieme, čo potrebujete

Cieľom agentúry pre našich klientov je to, aby bol u nich dosiahnutý stav „správny človek na správnom mieste", čím podporujeme nielen spokojnosť zamestnancov, ale v konečnom dôsledku prosperitu celého podniku. Jedným z našich hlavných cieľov je aj rozvoj ľudského kapitálu prostredníctvom individuálnych koučingových stretnutí, odborného poradenstva a konzultácií zameraných na zvyšovanie úrovne sebapoznania, psychického zdravia, zvládania stresu a efektívneho riešenia problémových situácií.

Preto ak máte vo svojej firme, organizácii ľudí, v ktorých by ste sa naozaj chceli dobre vyznať, zverte túto úlohu našej agentúre. Budete zaručene spokojný s jedinečnosťou, kvalitou a pružnosťou našich služieb. Okrem výberu a hodnotenia osôb Vám zabezpečíme i osobnostný rozvoj každého, na kom vám vo vašej firme skutočne záleží. Služby s vysokým stupňom diskrétnosti poskytujeme aj manažérom a riaditeľom spoločností, ktorí na základe našich služieb dokážu efektívnejšie riadiť a viesť podnik.

Pomôžeme vám:

 • získať kvalifikovanú odbornú radu, na základe ktorej sa Vám potom oveľa ľahšie bude rozhodovať,
 • zažiť profesionálny poradenský prístup, s ktorým ste sa doteraz ešte nestretli, 
 • naštartovať a pripraviť sa na realizáciu najvhodnejších stratégií vo svojom živote alebo biznise,
 • vidieť riešenia, ktoré sám nevidíte aj keď ich veľakrát máte priamo pred sebou,
 • preniknúť do jadra problému a trefne posúdiť nielen prítomnú, ale na základe špecificky vedeného rozhovoru aj neprítomnú osobu,
 • mať prehľadne usporiadané myšlienky, najbližšie činy, riešenia problémov a to už po prvom poradenskom stretnutí a tak pracovať na zlepšovaní kvality svojho života,
 • z poradenských stretnutí odchádzať vždy akoby vymenený, fully energized - plne znovu nabitý životnou energiou,
 • v záťažových situáciách jasne poukázať na príčiny daného stavu, zistiť v ktorej fáze sa nachádzate, čo bude nasledovať, ak daná situácia nebude riešená a hlavne získať jasné návody ako danú situáciu riešiť,
 • pochopiť podstatu osobnosti človeka tak, aby ste poznali skutočnú motiváciu jeho konania,
 • mať radosť z práce s ľuďmi, na ktorých sa dá vo všetkom spoľahnúť,
 • cítiť sa vyrovnanejšie, spokojnejšie so schopnosťou stanovovať si primerane náročné osobné i pracovné ciele,
 • naučiť sa uplatňovať vo svojom živote nevyhnutné zásady psychohygieny, ktorá je kľúčom k úspešnému a spokojnému životu,
 • hodnotne stráviť relatívne krátky čas, ktorý patrí k tým, na ktorý sa nezabúda.

Stačí nás kontaktovať a už v priebehu nasledujúceho dňa môžete mať ktorýkoľvek z uvedených cieľov, ktoré už pred Vami dosiahli mnohí tým, že sa rozhodli urobiť niečo pozitívne pre seba, alebo pre svojich zamestnancov a využili naše odborné poradenské služby.

V uvedenej charakteristike našich cieľov sa odrážajú praktické skúsenosti našich klientov, ktorí vyskúšali naše poradenské služby a podelili sa so širokou verejnosťou o svoje názory a skúsenosti. O tom, ako dospeli k týmto cieľom sa môžete bližšie dočítať v našich referenciách.

Agentúra PSYCHOTREND & Discvery Trend

Precestoval som celý svet, a musím uznať, že s takýmto fenoménom sa človek len tak ľahko alebo často zasa nestretne!
Akad. mal. Frank Jalšovský
výtvarník a prezident Discovery Fine Arts Inc.

Unikátnosť konzultácií spočíva v tom, že v pomerne krátkom čase spoznáte možnosti, ktoré Vám dokážu zjednodušiť a skrátiť náročnú cestu za stanoveným cieľom. Investované prostriedky do akýchkoľvek služieb pána Ďurdiaka prinášajú zhodnotenia vo vnútornom postoji ako aj v dosahovaných výsledkoch.
Ing. Marcela Cerulíková
riaditeľka ľudských zdrojov, členka dozornej rady Doprastav, a.s.

Keby mi dnes dal niekto otázku, či odporúčam služby spoločnosti PSYCHOTREND, poviem iba toľko: "Kto neskúsil, neuverí!".
Ing. Pavel Geršl
oblastný manažér spoločnosti Best Consult Group s.r.o.

Ukázalo sa, že už po niekoľkých málo sedeniach si odborný poradca rýchlo získal dôveru a dokázal identifikovať a pochopiť potreby účastníkov poradenstva. Svojim poradenským prístupom prispel k lepšiemu poznaniu ich potenciálu ako aj ich slabších stránok.
Ing. Richard Páleník
riaditeľ pre predaj a služby zákazníkom Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.

Ľuboš Ďurdiak je človek s mimoriadnou schopnosťou v pozitívnom zmysle slova vidieť "do človeka". Jeho analyticko - psychologické danosti sú nezvyčajné. Je až neuveriteľné, že celý proces sa "odohrá" za relatívne krátky čas, ale tento čas určite patrí k tým, na ktorý sa nezabúda.
Ing. Milan Jalšovský
riaditeľ obchodného zastúpenia pre SRSCHRACK SECONET AG

Doterajšie skúsenosti s poradenskou a školiacou činnosťou boli úplne iné a originálny prístup PaedDr. Ľ. Ďurdiaka, PhD. dokázal zmeniť názor na poradenstvo aj tých najväčších skeptikov.
Ing. Peter Daubner
riaditeľ obchodného zastúpenia CAPITOL, a.s.

Štýl fotografovania a výsledné fotografie, ktoré som si sama vyskúšala u doktora Ľuboša Ďurdiaka, sú o vystihnutí čŕt osobnosti človeka, jeho duše, je to ako dobrý portrét dobrého maliara. Takéhoto fotografa, ktorý je zároveň aj dobrým psychológom, odporúčam každému.
MUDr. Jana Kelová, CSc.
majiteľka spoločnosti Benevita s.r.o.

Prejsť na:

google.com/+ĽubošĎurdiak

VŠETKY REFERENCIE

My v médiách

Rýchly kontakt

Objednávka

E-poradňa
 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie