Panel používateľa

Ocenenie za vysokú kvalitu našich služieb | Discovery Core & Strategy Insights

Certifikát Dôveryhodná Firma 2016

Naša spoločnosť PaedDr. Ľuboš Ďurdiak, PhD. - PSYCHOTREND získala certifikát "Dôveryhodná firma 2016". Podľa externej nezávislej organizácie Centrum Výskumu Názorov Zákazníkov tento Certifikát potvrdzuje vysokú kvalitu poskytovaných služieb za 15 rokov existencie našej spoločnosti (2001 - 2016).

Boli sme ocenení za profesionálny prístup k zákazníkom, za zodpovedné vedenie podniku, bezúhonnosť, etiku vo výkone činnosti a spoľahlivý prístup k záväzkom voči zákazníkom a k partnerom.

Ďakujeme za dôveru našim klientom a obchodným partnerom, ktorí za uplynulé obdobie využili naše služby v oblasti personálneho i psychologického poradenstva. Ako novinku Vám ponúkame možnosť sebapoznávania a sebaformovania aj prostredníctvom portrétnej fotografie, ktorou vieme vystihnúť skutočné črty osobnosti človeka a jeho jedinečnú duševnú energiu.

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu so všetkými, ktorí sa rozhodnú využiť naše poradenské služby v oblasti poznávania a rozvoja osobnosti človeka aj v nasledujúcom období.

Ocenenie za vysokú kvalitu poradenských služieb

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Majiteľom spoločnosti a garantom poskytovaných služieb je PaedDr. Ľuboš Ďurdiak, PhD., ktorý sa špecializuje na profesionálne poradenstvo v oblasti poznávania a rozvoja ľudských zdrojov. V tejto oblasti má bohaté skúsenosti z prostredia podnikateľského i akademického. Vo svojom prístupe uznáva jedinečnosť každého človeka.

Patrí k často citovaným odborníkom v médiách, ktoré ho oslovujú ako experta v oblasti psychológie a personalistiky (viď http://www.psychotrend.sk/profil/my-v-mediach).

Svoje služby poskytuje na vysokej úrovni. V jeho referenciách sa uvádza: "Ľuboš Ďurdiak je človek s mimoriadnou schopnosťou v pozitívnom zmysle slova vidieť "do človeka"​. Jeho analyticko - psychologické danosti sú nezvyčajné."​ ... "Precestoval som celý svet, a musím uznať, že s takýmto fenoménom sa človek len tak ľahko alebo často zasa nestretne!"​ Ďalšie referencie: http://www.psychotrend.sk/referencie.

Pridanou hodnotou poradenských služieb doktora Ďurdiaka je nielen presná identifikácia silných a slabých stránok osobnosti človeka a pomoc pri ich formovaní, ale aj jeho schopnosť vystihnúť črty osobnosti človeka, jeho duše, prostredníctvom umeleckej fotografie (viď http://www.psychotrend.sk/referencie/benevita).

Má záujem o spoluprácu s ľuďmi, ktorí si žiadajú originálny prístup k duši človeka a uvedomujú si, že poznanie a rozvíjanie skutočného osobnostného potenciálu je kľúčovým faktorom pre životné napredovanie, osobnostný rast, ale aj pre dynamický rozvoj každej firmy.

 

 "Povieme Vám aj to, čo Vám iní povedať nevedia... a budete stále v predstihu!"

Agentúra PSYCHOTREND & Discvery Trend

Precestoval som celý svet, a musím uznať, že s takýmto fenoménom sa človek len tak ľahko alebo často zasa nestretne!
Akad. mal. Frank Jalšovský
výtvarník a prezident Discovery Fine Arts Inc.

Unikátnosť konzultácií spočíva v tom, že v pomerne krátkom čase spoznáte možnosti, ktoré Vám dokážu zjednodušiť a skrátiť náročnú cestu za stanoveným cieľom. Investované prostriedky do akýchkoľvek služieb pána Ďurdiaka prinášajú zhodnotenia vo vnútornom postoji ako aj v dosahovaných výsledkoch.
Ing. Marcela Cerulíková
riaditeľka ľudských zdrojov, členka dozornej rady Doprastav, a.s.

Keby mi dnes dal niekto otázku, či odporúčam služby spoločnosti PSYCHOTREND, poviem iba toľko: "Kto neskúsil, neuverí!".
Ing. Pavel Geršl
oblastný manažér spoločnosti Best Consult Group s.r.o.

Ukázalo sa, že už po niekoľkých málo sedeniach si odborný poradca rýchlo získal dôveru a dokázal identifikovať a pochopiť potreby účastníkov poradenstva. Svojim poradenským prístupom prispel k lepšiemu poznaniu ich potenciálu ako aj ich slabších stránok.
Ing. Richard Páleník
riaditeľ pre predaj a služby zákazníkom Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.

Ľuboš Ďurdiak je človek s mimoriadnou schopnosťou v pozitívnom zmysle slova vidieť "do človeka". Jeho analyticko - psychologické danosti sú nezvyčajné. Je až neuveriteľné, že celý proces sa "odohrá" za relatívne krátky čas, ale tento čas určite patrí k tým, na ktorý sa nezabúda.
Ing. Milan Jalšovský
riaditeľ obchodného zastúpenia pre SRSCHRACK SECONET AG

Doterajšie skúsenosti s poradenskou a školiacou činnosťou boli úplne iné a originálny prístup PaedDr. Ľ. Ďurdiaka, PhD. dokázal zmeniť názor na poradenstvo aj tých najväčších skeptikov.
Ing. Peter Daubner
riaditeľ obchodného zastúpenia CAPITOL, a.s.

Štýl fotografovania a výsledné fotografie, ktoré som si sama vyskúšala u doktora Ľuboša Ďurdiaka, sú o vystihnutí čŕt osobnosti človeka, jeho duše, je to ako dobrý portrét dobrého maliara. Takéhoto fotografa, ktorý je zároveň aj dobrým psychológom, odporúčam každému.
MUDr. Jana Kelová, CSc.
majiteľka spoločnosti Benevita s.r.o.

Prejsť na:

google.com/+ĽubošĎurdiak

VŠETKY REFERENCIE

My v médiách

Rýchly kontakt

Objednávka

E-poradňa
 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie