Panel používateľa

Poradňa Pro Bono pre priaznivcov stránky Facebook.com/OSOBNOST

Ak ste klikli na tlačidlo "Páči sa mi" na našej fanpage Facebook.com/OSOBNOST a máte záujem o online poradenstvo ZDARMA, táto špeciálna ponuka je k dispozícii práve pre Vás. Vaše otázky si prečíta PaedDr. Ľuboš Ďurdiak, PhD., AFIAP, ktorý Vám bude na ne aj odpovedať. 

Vzhľadom na množstvo otázok a voľné kapacitné možnosti poradcu, Vaša otázka nemusí byť zodpovedaná. Pre garantované zodpovedanie otázky Vám odporúčame vybrať si konzultačnú službu:

1) NADŠTANDARDNÁ VIP PODPORA PRE PODNIKATEĽOV A MANAŽMENT FIRIEM
2) PODPORA A POMOC ONLINE PRE SÚKROMNÉ OSOBY 

 

PODMIENKY A POSTUP PRE PORADENSTVO ZDARMA:

 1. Uistite sa, že ste sa stali fanúšikom našej stránky označením "Páči sa mi" na adrese www.facebook.com/OSOBNOST . Ak už ste našim priaznivcom, môžete pokračovať druhým krokom: 
 2. Jasne a zrozumiteľne naformulujte svoj problém a otázku vo formulári nižšie. Vyplňte v ňom všetky požadované položky. Bez odoslania formulára Vám nevieme odpovedať.
 3. Službu "NÁZOR PORADCU PRO BONO" môžete využiť ako náš fanúšik ZDARMA. Otázku s opisom problému nám môže poslať najviac 1x za šesť kalendárnych mesiacov. V prípade voľných kapacitných možností Vám odpoveď bude doručená do 7 pracovných dní.
 4. Ak máte záujem o: 
  • prednostné odpovedanie
  • garantované doručenie odpovede
  • riešenie ďalších problémov
  • položenie doplňujúcej otázky

využite platenú formu e-poradne vyplnením formulára na tejto adrese: https://www.psychotrend.sk/e-poradna

Odoslaním objednávkového formulára súhlasíte s tým, že ste čítali, porozumeli a súhlasíte s týmito obchodnými podmienkami a podmienkami používania služby.

Využite túto jedinečnú ponuku a zistite názor od vyhľadávaného odborníka. Nechajte sa ním usmerniť vo Vašej životnej situácii. Požadované položky sú označené hviezdičkou (*).

NÁZOR PORADCU PRO BONO

UPOZORNENIE!

Požadované položky sú označené hviezdičkou (*).

Vaša požiadavka (objednávka poradenských služieb) bude správne odoslaná, ak sa po kliknutí na "Odoslať!" zobrazí potvrdenie o úspešnom odoslaní vyplneného formulára. Ak sa toto potvrdenie nezobrazí, je potrebné vrátiť sa do formulára, správne vyplniť všetky požadované polia a znova objednávku odoslať.

Službu "NÁZOR PORADCU PRO BONO" máte ako fanúšik stránky www.facebook.com/OSOBNOST zdarma 1x za šesť kalendárnych mesiacov.  

Ak od nás nedostanete odpoveď do siedmych pracovných dní, naše voľné kapacitné možnosti sú aktuálne vyčerpané. V takom prípade je možné využiť službu "NÁZOR PORADCU S GARANCIOU ODPOVEDE" so zvýhodnenou cenou. 

Vašu požiadavku odoslanú prostredníctvom formulára "E-poradňa" považujeme za objednávku našich poradenských služieb. V súlade s ust. § 43 c - § 45 Občianskeho zákonníka Vás upozorňujeme, že doručenie Vašej objednávky na našu e-mailovú adresu považujeme za kúpnu zmluvu so všetkými právami a povinnosťami vyplývajúcimi zo zmluvného vzťahu. Kúpna zmluva bude obojstranne uzavretá akceptovaním Vašej požiadavky z našej strany.

Odoslaním objednávky súhlasíte s našimi obchodnými podmienkami, s podmienkami použitia služby a so správou, spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov v informačných systémoch našej spoločnosti PaedDr. Ľuboš Ďurdiak, PhD. - PSYCHOTREND a Discovery Trend s.r.o.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje budú spracované v zmysle Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Súhlas je daný na dobu neurčitú, tento je možné kedykoľvek písomne odvolať. Všetky údaje sú používané výhradne pre vnútornú potrebu poskytovateľa poradenských služieb a nie sú poskytované tretím starnám.

Agentúra PSYCHOTREND & Discvery Trend

Precestoval som celý svet, a musím uznať, že s takýmto fenoménom sa človek len tak ľahko alebo často zasa nestretne!
Akad. mal. Frank Jalšovský
výtvarník a prezident Discovery Fine Arts Inc.

Unikátnosť konzultácií spočíva v tom, že v pomerne krátkom čase spoznáte možnosti, ktoré Vám dokážu zjednodušiť a skrátiť náročnú cestu za stanoveným cieľom. Investované prostriedky do akýchkoľvek služieb pána Ďurdiaka prinášajú zhodnotenia vo vnútornom postoji ako aj v dosahovaných výsledkoch.
Ing. Marcela Cerulíková
riaditeľka ľudských zdrojov, členka dozornej rady Doprastav, a.s.

Keby mi dnes dal niekto otázku, či odporúčam služby spoločnosti PSYCHOTREND, poviem iba toľko: "Kto neskúsil, neuverí!".
Ing. Pavel Geršl
oblastný manažér spoločnosti Best Consult Group s.r.o.

Ukázalo sa, že už po niekoľkých málo sedeniach si odborný poradca rýchlo získal dôveru a dokázal identifikovať a pochopiť potreby účastníkov poradenstva. Svojim poradenským prístupom prispel k lepšiemu poznaniu ich potenciálu ako aj ich slabších stránok.
Ing. Richard Páleník
riaditeľ pre predaj a služby zákazníkom Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.

Ľuboš Ďurdiak je človek s mimoriadnou schopnosťou v pozitívnom zmysle slova vidieť "do človeka". Jeho analyticko - psychologické danosti sú nezvyčajné. Je až neuveriteľné, že celý proces sa "odohrá" za relatívne krátky čas, ale tento čas určite patrí k tým, na ktorý sa nezabúda.
Ing. Milan Jalšovský
riaditeľ obchodného zastúpenia pre SRSCHRACK SECONET AG

Doterajšie skúsenosti s poradenskou a školiacou činnosťou boli úplne iné a originálny prístup PaedDr. Ľ. Ďurdiaka, PhD. dokázal zmeniť názor na poradenstvo aj tých najväčších skeptikov.
Ing. Peter Daubner
riaditeľ obchodného zastúpenia CAPITOL, a.s.

Štýl fotografovania a výsledné fotografie, ktoré som si sama vyskúšala u doktora Ľuboša Ďurdiaka, sú o vystihnutí čŕt osobnosti človeka, jeho duše, je to ako dobrý portrét dobrého maliara. Takéhoto fotografa, ktorý je zároveň aj dobrým psychológom, odporúčam každému.
MUDr. Jana Kelová, CSc.
majiteľka spoločnosti Benevita s.r.o.

Prejsť na:

google.com/+ĽubošĎurdiak

VŠETKY REFERENCIE

My v médiách

Rýchly kontakt

Objednávka

E-poradňa
 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie