Panel používateľa

E-poradňa Dr. Ďurdiaka | Discovery Core & Strategy Insights

Ste na správnom mieste - tu môžete získať erudovaný názor a radu od autora mnohých publikácií a konzultanta v oblastiach Vášho života, ktoré Vás zaujímajú najviac.

Ide o online formu poradenstva, konzultácie a koučingu. Vhodné pre súkromné osoby, ktoré chcú jednorazovo rozšíriť svoj obzor poznania a tak začať čo najvhodnejšie riešiť aktuálnu otázku alebo problém vo svojom živote. Cena je uvedená v objednávkových formulároch podľa Vášho výberu. Kliknite na oblasť svojho života a napíšte nám svoje otázky vo formulároch: osobný a pracovný život alebo partnerský vzťah.

V objednávkovom formulári si môžete vybrať služby:

 1. NÁZOR PORADCU - názorová interpretácia Vašej situácie spolu s odporúčaniami od autora publikácií, profesionálneho konzultanta a psychológa, v tejto verzii bez hĺbkovej analýzy Vašej osobnosti. Ide o kvalitatívnú analýzu poradcom, nie mechanicky vygenerovanú strojom /cena uvedená vo formulári/
 2. HĹBKOVÝ NÁZOR PORADCU - názorová interpretácia Vašej situácie spolu s odporúčaniami od autora publikácií, profesionálneho konzultanta a psychológa, v tejto verzii aj na základe hĺbkovej analýzy Vašej osobnosti, t.j. s ohľadom na Váš charakter, slabé a silné povahové stránky. Ide o kvalitatívnu hĺbkovú analýzu poradcom, nie mechanicky vygenerovanú strojom /cena uvedená vo formulári/
 3. OSOBNÝ PORADCA - pravidelné a dlhodobé názorové analýzy formou služby eConsulting by Dr. Ďurdiak kombinujúce službu NÁZOR PORADCU a HĹBKOVÝ NÁZOR PORADCU /cena podľa dohody, viď formulár/
 4. Poradňa pre priaznivcov stránky Facebook.com/OSOBNOST - Ak ste klikli na tlačidlo "Páči sa mi" na našej fanpage a máte záujem o online poradenstvo, táto špeciálna ponuka je k dispozícii práve pre Vás. Čítaj viac...

Podľa výberu konkrétnej poradenskej služby Vám vypracujeme analýzu Vašej životnej situácie s odporúčaniami a radami a to s ohľadom na Váš charakter s jeho jadrovými slabými i silnými osobnostnými stránkami. 

Ako to funguje podľa názoru našich klientov

"Poradenský prístup prostredníctvom E-poradne Dr. Ľuboša Ďurdiaka vnímam ako excelentný. Nemusel som nikam z domu chodiť a aj napriek tomu mi presne opísal moje silné a slabé stránky. Oceňujem najmä rýchlosť, komplexnosť a hlavne to, že tento štýl práce nie je iba niečo naučené, ako to v praxi robí veľa koučov osobnostného rozvoja. Klobúk dolu pred doktorom Ďurdiakom a z mojej strany mu patrí jedno veľké ĎAKUJEM!" (Čítať celú referenciu...)

Radíme vám aj cez médiá

Radíme vám aj cez médiá | LubosDurdiak.sk

Stačí si vybrať a vyplniť jednoduchý formulár s Vašou požiadavkou

 

Kliknite na obrázok oblasti, ktorá Vás zaujíma

 • Osobný a pracovný život


  Ocitli ste sa vo svojom súkromnom živote v situácii, kedy sa neviete rozhodnúť, ako ďalej?

  Premýšľate o svojom živote a o svojom mieste v ňom?

  Chcete spoznať svoje silné stránky osobnosti a začať na nich budovať svoj život?

  Zaujímajú Vás aj Vaše slabé stránky, aby ste mohli minimalizovať ich vplyv na Váš život?

  Chceli by ste sa poradiť s profesionálnym poradcom, znalcom ľudskej duše, odborníkom na psychohygienu a s autorom mnohých publikácií?

  Ste na správnom mieste, kde môžete získať hĺbkovú analýzu, erudovaný názor a radu odborníka v oblasti Vášho života, ktorá Vás zaujíma najviac. Stačí vyplniť jednoduchý formulár v našej e-poradni.

   

 • Partnerský vzťah


  Hľadáte odpovede na otázky týkajúce sa Vášho partnerského vzťahu?

  Hľadáte odpovede na to, v čom máte zmeniť svoj prístup k partnerovi, aby potom aj on zmenil svoj prístup k Vám?

  Chcete vedieť, či nerobíte vo vzťahu nejakú chybu práve Vy a ak áno, ako ju máte napraviť?

  Ak chcete začať správne formovať váš vzťah a chcete zistiť odpovede na otázky, ktoré Vás ešte napadnú, napíšte nám o tom.

  Čím skôr začnete lepšie chápať svoje miesto vo Vašom vzťahu (ako aj miesto Vášho partnera vo vzťahu), tým skôr naň môžete začať vplývať pozitívnym spôsobom.

  Chcete poznať názor na Vašu životnú situáciu od skutočného znalca ľudskej duše? Ste na správnom mieste, stačí ak vyplníte jednoduchý formulár našej e-poradne.

   

Discovery Core & Strategy Insights
Prehľad inakosti našej agentúry a poskytovaných služieb v podobe myšlienkovej mapy

Discovery Core & Strategy Insights | Rýchly prehľad pre vás v podobe myšlienkovej mapy | psychotrend.sk

 

Agentúra PSYCHOTREND & Discvery Trend

Precestoval som celý svet, a musím uznať, že s takýmto fenoménom sa človek len tak ľahko alebo často zasa nestretne!
Akad. mal. Frank Jalšovský
výtvarník a prezident Discovery Fine Arts Inc.

Unikátnosť konzultácií spočíva v tom, že v pomerne krátkom čase spoznáte možnosti, ktoré Vám dokážu zjednodušiť a skrátiť náročnú cestu za stanoveným cieľom. Investované prostriedky do akýchkoľvek služieb pána Ďurdiaka prinášajú zhodnotenia vo vnútornom postoji ako aj v dosahovaných výsledkoch.
Ing. Marcela Cerulíková
riaditeľka ľudských zdrojov, členka dozornej rady Doprastav, a.s.

Keby mi dnes dal niekto otázku, či odporúčam služby spoločnosti PSYCHOTREND, poviem iba toľko: "Kto neskúsil, neuverí!".
Ing. Pavel Geršl
oblastný manažér spoločnosti Best Consult Group s.r.o.

Ukázalo sa, že už po niekoľkých málo sedeniach si odborný poradca rýchlo získal dôveru a dokázal identifikovať a pochopiť potreby účastníkov poradenstva. Svojim poradenským prístupom prispel k lepšiemu poznaniu ich potenciálu ako aj ich slabších stránok.
Ing. Richard Páleník
riaditeľ pre predaj a služby zákazníkom Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.

Ľuboš Ďurdiak je človek s mimoriadnou schopnosťou v pozitívnom zmysle slova vidieť "do človeka". Jeho analyticko - psychologické danosti sú nezvyčajné. Je až neuveriteľné, že celý proces sa "odohrá" za relatívne krátky čas, ale tento čas určite patrí k tým, na ktorý sa nezabúda.
Ing. Milan Jalšovský
riaditeľ obchodného zastúpenia pre SRSCHRACK SECONET AG

Doterajšie skúsenosti s poradenskou a školiacou činnosťou boli úplne iné a originálny prístup PaedDr. Ľ. Ďurdiaka, PhD. dokázal zmeniť názor na poradenstvo aj tých najväčších skeptikov.
Ing. Peter Daubner
riaditeľ obchodného zastúpenia CAPITOL, a.s.

Štýl fotografovania a výsledné fotografie, ktoré som si sama vyskúšala u doktora Ľuboša Ďurdiaka, sú o vystihnutí čŕt osobnosti človeka, jeho duše, je to ako dobrý portrét dobrého maliara. Takéhoto fotografa, ktorý je zároveň aj dobrým psychológom, odporúčam každému.
MUDr. Jana Kelová, CSc.
majiteľka spoločnosti Benevita s.r.o.

Prejsť na:

google.com/+ĽubošĎurdiak

VŠETKY REFERENCIE

My v médiách

Rýchly kontakt

Objednávka

E-poradňa
 

PARTNERI

Jooble

Prihlásenie

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookies. Používaním uvedených stránok súhlasíte s obchodnými podmienkami, s podmienkami používania služby a so spracovaním osobných údajov v zmysle aktuálnych nariadení a zákonov. Viac info o cookies a obchodných podmienkach.