Panel používateľa

E-poradňa Dr. Ďurdiaka | Discovery Core & Strategy Insights

"Na základe analytických schopností a vďaka šiestemu zmyslu vnímam jadro osobnosti ľudí. To, čo vidím a cítim, pomenovávam jasne pojmológiou psychológie a pedagogiky, ktoré som vyštudoval."  -ĽĎ-

Sebapoznanie a sebarozvoj, psychohygiena, záťaž a stres. Partnerský a rodinný život, kariéra, pracovný svet. A mnohé ďaľšie témy či krízové situácie môžete analyzovať v tejto online poradni pre súkromné osoby a firmy.

Konzultácie pri riešení strategických, personálnych a komunikačných záležitostí pre podnikateľov a manažment firiem - viac info na DiscoveryTrend.eu/Kto-som/Moje-sluzby.

Diskrétnosť a profesionalita sú zaručené. Zitite, ako získať erudovaný názor a radu od známeho psychologického konzultanta, podnikateľa a autora publikácií Dr. Ľuboša Ďurdiaka, PhD., AFIAP. 

Ako postupovať

1. Vyplňte náš nasledujúci "Formulár pre e-poradňu Dr. Ďurdiaka"

2. Označte druh objednanej služby
     A) NÁZOR PORADCU
     B) HĹBKOVÝ NÁZOR PORADCU
     C) VIP eConsulting - OSOBNÝ PORADCA

3. Obdržíte faktúru (pre rýchlejší postup a vypracovanie analýzy s odporúčaniami ju obratom uhraďte)

4. Po uhradení zálohovej faktúry vám bude vypracovaná analýza situácie s odporúčaniami (služba 2A), alebo vám pošleme aj vygenerovaný špeciálny link s dotazníkom (služba 2B), ktorý vyplníte, následne vám Dr. Ďurdiak uskutoční podrobnú analýzu vašej osobnosti a vašej životnej situácie aj s odporúčaniami a možnosťami riešenia Vášho problému. Pri výbere VIP eConsulting - OSOBNÝ PORADCA (služba 2C) si dohodnete podmienky pre pravidelné profesionálne konzultácie > NADŠTANDARDNÁ VIP PODPORA PRE PODNIKATEĽOV A MANAŽMENT FIRIEM, viac info na www.DiscoveryTrend.eu/Kto-som/Moje-sluzby 

Názory klientov na služby e-poradňe Dr. Ďurdiaka:

"Poradenský prístup prostredníctvom E-poradne Dr. Ľuboša Ďurdiaka vnímam ako excelentný. Nemusel som nikam z domu chodiť a aj napriek tomu mi presne opísal moje silné a slabé stránky. Oceňujem najmä rýchlosť, komplexnosť a hlavne to, že tento štýl práce nie je iba niečo naučené, ako to v praxi robí veľa koučov osobnostného rozvoja. Klobúk dolu pred doktorom Ďurdiakom a z mojej strany mu patrí jedno veľké ĎAKUJEM!" (Čítať celú referenciu...)

Čo ďalej hovoria o online konzultácii Dr. Ďurdiaka iní: www.psychotrend.sk/referencie/poradna-online

 

Formulár pre e-poradňu Dr. Ďurdiaka

Máte záujem o poradenstvo v oblasti (môžete vybrať viac možností): *

Záväzne si u vás objednávam: *

Kontrolný kód

i

UPOZORNENIE!

Požadované položky sú označené hviezdičkou (*).

Vaša požiadavka (objednávka poradenských služieb) bude správne odoslaná, ak sa po kliknutí na "Odoslať!" zobrazí potvrdenie o úspešnom odoslaní vyplneného formulára. Ak sa toto potvrdenie nezobrazí, je potrebné vrátiť sa do formulára, správne vyplniť všetky požadované polia a znova objednávku odoslať.

Vašu požiadavku odoslanú prostredníctvom formulára "E-poradňa" považujeme za objednávku našich poradenských služieb. V súlade s ust. § 43 c - § 45 Občianskeho zákonníka Vás upozorňujeme, že doručenie Vašej objednávky na našu e-mailovú adresu považujeme za kúpnu zmluvu so všetkými právami a povinnosťami vyplývajúcimi zo zmluvného vzťahu. Kúpna zmluva bude obojstranne uzavretá akceptovaním Vašej požiadavky z našej strany.

Ak od nás nedostanete potvrdenie Vašej objednávky do dvoch pracovných dní, tak nás spätne kontaktujte na našich uvedených kontaktoch.

Odoslaním elektronickej objednávky vstupujete do obchodného vzťahu s poskytovateľom služby a udeľujete mu v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a zmene niektorých zákonov, zákonom č. 18/2018 Z. z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov a GDPR - nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb v súvislosti so spracovaním osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov uvedených v objednávke za vyššie uvedeným účelom, a to až do písomného odvolania takéhoto súhlasu. Poskytnutie osobných údajov je dobrovoľné. Odoslaním žiadosti, resp. objednávky súhlasíte s obchodnými podmienkami, s podmienky používania služby, s ochranou osobných údajov a s reklamačnými podmienkami. Všetky údaje sú používané výhradne pre vnútornú potrebu poskytovateľa poradenských služieb a nie sú poskytované tretím osobám.

Charakteristika služieb e-poradne Dr. Ďurdiaka:

A) NÁZOR PORADCU - názorová interpretácia Vašej situácie spolu s odporúčaniami od autora publikácií, profesionálneho konzultanta a psychológa, v tejto verzii bez hĺbkovej analýzy Vašej osobnosti. Ide o kvalitatívnú analýzu poradcom /v rozsahu 1 NS/, nie mechanicky vygenerovanú strojom /cena uvedená vo formulári/
B) HĹBKOVÝ NÁZOR PORADCU - názorová interpretácia Vašej situácie spolu s odporúčaniami od autora publikácií, profesionálneho konzultanta a psychológa, v tejto verzii aj na základe hĺbkovej analýzy Vašej osobnosti, t.j. s ohľadom na Váš charakter, slabé a silné povahové stránky. Ide o rozsiahlejšiu kvalitatívnu hĺbkovú analýzu poradcom, nie mechanicky vygenerovanú strojom /cena uvedená vo formulári/
C) VIP eConsulting - OSOBNÝ PORADCA - ak chcete mať svojho OSOBNÉHO PORADCU pre pravidelné a dlhodobé profesionálne analýzy od Dr. Ľ. Ďurdiaka kedykoľvek flexibilne k dispozícii. Táto VIP poradenská podpora je určená pre manažment inštitúcií a firiem a podnikateľov. Rozsah služieb a cena dohodou > viď www.discoverytrend.eu/kto-som/moje-sluzby  /cena podľa dohody, viď formulár/
D) Poradňa pre priaznivcov stránky Facebook.com/OSOBNOST - Ak ste klikli na tlačidlo "Páči sa mi" na našej fanpage a máte záujem o online poradenstvo, táto špeciálna ponuka je k dispozícii práve pre Vás. Čítaj viac...

 

Kliknite na obrázok oblasti, ktorá Vás zaujíma

 • Osobný a pracovný život


  Ocitli ste sa vo svojom súkromnom živote v situácii, kedy sa neviete rozhodnúť, ako ďalej?

  Premýšľate o svojom živote a o svojom mieste v ňom?

  Chcete spoznať svoje silné stránky osobnosti a začať na nich budovať svoj život?

  Zaujímajú Vás aj Vaše slabé stránky, aby ste mohli minimalizovať ich vplyv na Váš život?

  Chceli by ste sa poradiť s profesionálnym poradcom, znalcom ľudskej duše, odborníkom na psychohygienu a s autorom mnohých publikácií?

  Ste na správnom mieste, kde môžete získať hĺbkovú analýzu, erudovaný názor a radu odborníka v oblasti Vášho života, ktorá Vás zaujíma najviac. Stačí vyplniť jednoduchý formulár v našej e-poradni.

   

 • Partnerský vzťah


  Hľadáte odpovede na otázky týkajúce sa Vášho partnerského vzťahu?

  Hľadáte odpovede na to, v čom máte zmeniť svoj prístup k partnerovi, aby potom aj on zmenil svoj prístup k Vám?

  Chcete vedieť, či nerobíte vo vzťahu nejakú chybu práve Vy a ak áno, ako ju máte napraviť?

  Ak chcete začať správne formovať váš vzťah a chcete zistiť odpovede na otázky, ktoré Vás ešte napadnú, napíšte nám o tom.

  Čím skôr začnete lepšie chápať svoje miesto vo Vašom vzťahu (ako aj miesto Vášho partnera vo vzťahu), tým skôr naň môžete začať vplývať pozitívnym spôsobom.

  Chcete poznať názor na Vašu životnú situáciu od skutočného znalca ľudskej duše? Ste na správnom mieste, stačí ak vyplníte jednoduchý formulár našej e-poradne.

   

Discovery Core & Strategy Insights
Prehľad inakosti našej agentúry a poskytovaných služieb v podobe myšlienkovej mapy

Discovery Core & Strategy Insights | Rýchly prehľad pre vás v podobe myšlienkovej mapy | psychotrend.sk

 

Agentúra PSYCHOTREND & Discvery Trend

Precestoval som celý svet, a musím uznať, že s takýmto fenoménom sa človek len tak ľahko alebo často zasa nestretne!
Akad. mal. Frank Jalšovský
výtvarník a prezident Discovery Fine Arts Inc.

Unikátnosť konzultácií spočíva v tom, že v pomerne krátkom čase spoznáte možnosti, ktoré Vám dokážu zjednodušiť a skrátiť náročnú cestu za stanoveným cieľom. Investované prostriedky do akýchkoľvek služieb pána Ďurdiaka prinášajú zhodnotenia vo vnútornom postoji ako aj v dosahovaných výsledkoch.
Ing. Marcela Cerulíková
riaditeľka ľudských zdrojov, členka dozornej rady Doprastav, a.s.

Keby mi dnes dal niekto otázku, či odporúčam služby spoločnosti PSYCHOTREND, poviem iba toľko: "Kto neskúsil, neuverí!".
Ing. Pavel Geršl
oblastný manažér spoločnosti Best Consult Group s.r.o.

Ukázalo sa, že už po niekoľkých málo sedeniach si odborný poradca rýchlo získal dôveru a dokázal identifikovať a pochopiť potreby účastníkov poradenstva. Svojim poradenským prístupom prispel k lepšiemu poznaniu ich potenciálu ako aj ich slabších stránok.
Ing. Richard Páleník
riaditeľ pre predaj a služby zákazníkom Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.

Ľuboš Ďurdiak je človek s mimoriadnou schopnosťou v pozitívnom zmysle slova vidieť "do človeka". Jeho analyticko - psychologické danosti sú nezvyčajné. Je až neuveriteľné, že celý proces sa "odohrá" za relatívne krátky čas, ale tento čas určite patrí k tým, na ktorý sa nezabúda.
Ing. Milan Jalšovský
riaditeľ obchodného zastúpenia pre SRSCHRACK SECONET AG

Doterajšie skúsenosti s poradenskou a školiacou činnosťou boli úplne iné a originálny prístup PaedDr. Ľ. Ďurdiaka, PhD. dokázal zmeniť názor na poradenstvo aj tých najväčších skeptikov.
Ing. Peter Daubner
riaditeľ obchodného zastúpenia CAPITOL, a.s.

Štýl fotografovania a výsledné fotografie, ktoré som si sama vyskúšala u doktora Ľuboša Ďurdiaka, sú o vystihnutí čŕt osobnosti človeka, jeho duše, je to ako dobrý portrét dobrého maliara. Takéhoto fotografa, ktorý je zároveň aj dobrým psychológom, odporúčam každému.
MUDr. Jana Kelová, CSc.
majiteľka spoločnosti Benevita s.r.o.

Prejsť na:

google.com/+ĽubošĎurdiak

VŠETKY REFERENCIE

My v médiách

Rýchly kontakt

Objednávka

E-poradňa
 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie