Panel používateľa

Knihy Dr. Ľuboša Ďurdiaka ~ DiscoveryTrend.EU

Ponúkame vám novú knihu vo dvoch elektronických formátoch za jednu cenu ~ štandardný PDF a špeciálny "knižný" formát ePUB. 

 

CESTA K ZDRAVEJ DUŠI
110 tajomstiev psychohygieny v originálnych otázkach a odpovediach

Viac informácií a možnosť objednania nájdete na tejto stránke:
http://discoverytrend.eu/eknihy/psychohygiena/  

 

 

Ponúkame vám novú eKnihu v troch elektronických formátoch za jednu cenu ~ štandardný PDF a špeciálny "knižný" formát ePUB a MOBI. 

 

KTO ROZUMIE SÁM SEBE, LEPŠIE ROZUMIE AJ DRUHÝM

Viac informácií a možnosť objednania nájdete na tejto stránke:
http://discoverytrend.eu/eknihy/sebapoznanie/  

 

 

 

"Vaše knihy a články sú pre mňa príjemným čítaním až náhradou za Louise L. Hay. Rozdiel v porovnaní s inými autormi vidím v tom, že je to konkrétnejšie a pri čítaní Vašich textov mám pocit, ako keby ste ma poznali :-) 

Vašu knihu CESTA K ZDRAVEJ DUŠI by som odporúčala všetkým, ktorí v dnešnej dobe prežívajú rôznu formu stresu a potom hľadajú lekárov, lieky, alkohol... bolo by fajn, keby skúsili pred spaním čítať Vás...

Knihu som si stiahla ako ePUB a je to výborná možnosť čítania v telefóne kdekoľvek ste. Vaša tvorba je fajn, je to veľmi príjemné, úžasné čítanie. Musím sa priznať, že až pri Vás som po prvý krát po prečítaní článku vyronila aj pár sĺz... úplne som sa tam našla. Máte čo odovzdať ľuďom a je to úžasný dar, tak ho odovzdávajte :-)

Želám veľa úspechov a neustávajte vo Vašej tvorbe."

- Daniela Ruszinyáková - 

 ...čítať všetky referencie na eKnihu

 

Agentúra PSYCHOTREND & Discvery Trend

Precestoval som celý svet, a musím uznať, že s takýmto fenoménom sa človek len tak ľahko alebo často zasa nestretne!
Akad. mal. Frank Jalšovský
výtvarník a prezident Discovery Fine Arts Inc.

Unikátnosť konzultácií spočíva v tom, že v pomerne krátkom čase spoznáte možnosti, ktoré Vám dokážu zjednodušiť a skrátiť náročnú cestu za stanoveným cieľom. Investované prostriedky do akýchkoľvek služieb pána Ďurdiaka prinášajú zhodnotenia vo vnútornom postoji ako aj v dosahovaných výsledkoch.
Ing. Marcela Cerulíková
riaditeľka ľudských zdrojov, členka dozornej rady Doprastav, a.s.

Keby mi dnes dal niekto otázku, či odporúčam služby spoločnosti PSYCHOTREND, poviem iba toľko: "Kto neskúsil, neuverí!".
Ing. Pavel Geršl
oblastný manažér spoločnosti Best Consult Group s.r.o.

Ukázalo sa, že už po niekoľkých málo sedeniach si odborný poradca rýchlo získal dôveru a dokázal identifikovať a pochopiť potreby účastníkov poradenstva. Svojim poradenským prístupom prispel k lepšiemu poznaniu ich potenciálu ako aj ich slabších stránok.
Ing. Richard Páleník
riaditeľ pre predaj a služby zákazníkom Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.

Ľuboš Ďurdiak je človek s mimoriadnou schopnosťou v pozitívnom zmysle slova vidieť "do človeka". Jeho analyticko - psychologické danosti sú nezvyčajné. Je až neuveriteľné, že celý proces sa "odohrá" za relatívne krátky čas, ale tento čas určite patrí k tým, na ktorý sa nezabúda.
Ing. Milan Jalšovský
riaditeľ obchodného zastúpenia pre SRSCHRACK SECONET AG

Doterajšie skúsenosti s poradenskou a školiacou činnosťou boli úplne iné a originálny prístup PaedDr. Ľ. Ďurdiaka, PhD. dokázal zmeniť názor na poradenstvo aj tých najväčších skeptikov.
Ing. Peter Daubner
riaditeľ obchodného zastúpenia CAPITOL, a.s.

Štýl fotografovania a výsledné fotografie, ktoré som si sama vyskúšala u doktora Ľuboša Ďurdiaka, sú o vystihnutí čŕt osobnosti človeka, jeho duše, je to ako dobrý portrét dobrého maliara. Takéhoto fotografa, ktorý je zároveň aj dobrým psychológom, odporúčam každému.
MUDr. Jana Kelová, CSc.
majiteľka spoločnosti Benevita s.r.o.

Prejsť na:

google.com/+ĽubošĎurdiak

VŠETKY REFERENCIE

My v médiách

Rýchly kontakt

Objednávka

E-poradňa
 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie