Panel používateľa

Discovery Fine Arts

Keď som sa s PaedDr. Ľubošom Ďurdiakom, PhD. stretol asi pred 15 rokmi úplne prvý krát, netušil som vtedy, kam sa tento v danom čase chlapec dokáže vypracovať, kam môže až dospieť, kam sa dostať, čoho docieliť... Dnes sa dívam do očí zrelého muža, ktorý odkryl v priebehu rokov nespočetnými štúdiami /viacerými vysokoškolskými diplomami, doktorátmi, publikačnou činnosťou atď./, vrodenou inteligenciou, skutočne mimoriadnym a nezvyčajným talentom a najmä tvrdou prácou na sebe nové a netušené obzory v ľudskej komunikácii, v prístupe nielen k práci, ale najmä k životu ako takému a jeho pohľadu naň. Jeho možnosti pomoci ľuďom sú bezbrehé.

Ľuboš, dovolím si toto dôvernejšie oslovenie, je skutočne unikátnym zjavom v oblasti poradenských služieb, v ktorých účinne a neobyčajne úspešne pôsobí v širokospektrálnych dimenziách. Jeho špecializácia a výnimočnosť v profesionálnych kvalitách služieb agentúry PSYCHOTREND dáva vďaka jeho odbornosti a schopnostiam, každému, kto je s ním v priamom fyzickom kontakte až taký nezvyčajný, slávnostný, vznešený, transcendentálny pocit.

Málokto môže o sebe povedať, že sa ešte nezmýlil v podanej službe, či radách. V tomto má Ľuboš štít na 100 % čistý, k čomu mu zo srdca gratulujem a neskonale žičím jeho obdivuhodným úspechom. Ako by sa aj mohol pomýliť, keď pracuje s čistým srdcom, láskou, otvorenosťou, úprimnosťou a tak dnes potrebnou - čestnosťou.

Význam, kvalita, rozsah a hĺbka dosahu jeho služieb širokej verejnosti je prakticky nezrovnateľná s podobnými agentúrami hlavne vďaka daru a schopnosti skutočne porozumieť človeku, ktoré PaedDr. Ľuboš Ďurdiak, PhD. v sebe prechováva. Motto jeho agentúry: "Povieme vám aj to, čo vám iní povedať nevedia... a budete stále v predstihu! " – je, domnievam sa , veľmi výstižné a viac, než len zo svojho obsahu vypovedávajúce... najmä je to však - pravdivé!!! Zachádza za hranice "normálne videného", a posúva priečku "vedenia a videnia" do iných časových súradníc, ktoré sú v blízkej, či vzdialenejšej budúcnosti, čím umožňuje svojim klientom vnímať a pochopiť dôsledky takého či iného počínania. Preto sú všetci jeho klienti skutočne až niekoľko krokov vpred - pred či už potenciálnou konkurenciou, alebo v nadhľade nad vlastnými problémami. A to s dostatočným časovým predstihom, ktorý okrem už skôr spomenutých advantages - výhod, vyčleňuje Ľuboša Ďurdiaka a jeho služby poskytované cez agentúru PSYCHOTREND na absolútnu špičku v celej Európe nevynímajúc!

Neraz som mal možnosť komunikovať s týmto vskutku vzácnym a skromným človekom na akékoľvek témy, ktoré snáď ľudský mozog môže napadnúť. Nestalo sa mi s ním ešte ani raz, aby o niečom nevedel, či na tú - onú tému nenašiel adekvátne riešenie. Z posedení s nim odchádzam vždy akoby vymenený, fully energized - ako sa anglicky hovoriace národy vyjadrujú - plne znovu nabitý životnou energiou.

Precestoval som celý svet, a musím uznať, že s takýmto fenoménom sa človek len tak ľahko alebo často zasa nestretne!

Osobne charakterizujem Ľuboša Ďurdiaka a jeho prínos pre celú Slovensku republiku - spoločnosť najvyšším možným hodnotením za jeho nádherný, pozitívny a nesporne veľmi markantný prínos do celkovej infraštruktúry celej krajiny. Možnože s tým nebude niekto súhlasiť, ale rozvádzam svoje úvahy sám za seba, a nikoho nenútim so mnou zdieľať ten istý názor.

Dnes môžem so vztýčenou hlavou kľudne povedať, že som z hĺbky môjho srdca hrdý na to, že mám umožnené pozorovať rast a úspechy PaedDr. Ľuboša Ďurdiaka, PhD. tohto skutočného majstra ľudskej psychológie, psychiky a znalca ľudského srdca.

Akad. mal. Frank Jalsovsky
Výtvarník a prezident Discovery Fine Arts Inc.
www.discoveryfinearts.com

Discovery Fine Arts

 

Späť na referencie...

Agentúra PSYCHOTREND & Discvery Trend

Precestoval som celý svet, a musím uznať, že s takýmto fenoménom sa človek len tak ľahko alebo často zasa nestretne!
Akad. mal. Frank Jalšovský
výtvarník a prezident Discovery Fine Arts Inc.

Unikátnosť konzultácií spočíva v tom, že v pomerne krátkom čase spoznáte možnosti, ktoré Vám dokážu zjednodušiť a skrátiť náročnú cestu za stanoveným cieľom. Investované prostriedky do akýchkoľvek služieb pána Ďurdiaka prinášajú zhodnotenia vo vnútornom postoji ako aj v dosahovaných výsledkoch.
Ing. Marcela Cerulíková
riaditeľka ľudských zdrojov, členka dozornej rady Doprastav, a.s.

Keby mi dnes dal niekto otázku, či odporúčam služby spoločnosti PSYCHOTREND, poviem iba toľko: "Kto neskúsil, neuverí!".
Ing. Pavel Geršl
oblastný manažér spoločnosti Best Consult Group s.r.o.

Ukázalo sa, že už po niekoľkých málo sedeniach si odborný poradca rýchlo získal dôveru a dokázal identifikovať a pochopiť potreby účastníkov poradenstva. Svojim poradenským prístupom prispel k lepšiemu poznaniu ich potenciálu ako aj ich slabších stránok.
Ing. Richard Páleník
riaditeľ pre predaj a služby zákazníkom Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.

Ľuboš Ďurdiak je človek s mimoriadnou schopnosťou v pozitívnom zmysle slova vidieť "do človeka". Jeho analyticko - psychologické danosti sú nezvyčajné. Je až neuveriteľné, že celý proces sa "odohrá" za relatívne krátky čas, ale tento čas určite patrí k tým, na ktorý sa nezabúda.
Ing. Milan Jalšovský
riaditeľ obchodného zastúpenia pre SRSCHRACK SECONET AG

Doterajšie skúsenosti s poradenskou a školiacou činnosťou boli úplne iné a originálny prístup PaedDr. Ľ. Ďurdiaka, PhD. dokázal zmeniť názor na poradenstvo aj tých najväčších skeptikov.
Ing. Peter Daubner
riaditeľ obchodného zastúpenia CAPITOL, a.s.

Štýl fotografovania a výsledné fotografie, ktoré som si sama vyskúšala u doktora Ľuboša Ďurdiaka, sú o vystihnutí čŕt osobnosti človeka, jeho duše, je to ako dobrý portrét dobrého maliara. Takéhoto fotografa, ktorý je zároveň aj dobrým psychológom, odporúčam každému.
MUDr. Jana Kelová, CSc.
majiteľka spoločnosti Benevita s.r.o.

Prejsť na:

google.com/+ĽubošĎurdiak

VŠETKY REFERENCIE

My v médiách

Rýchly kontakt

Objednávka

E-poradňa
 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie