Panel používateľa

Poradňa pre priaznivcov stránky Facebook.com/OSOBNOST

Ak ste klikli na tlačidlo "Páči sa mi" na našej fanpage www.facebook.com/osobnost a máte záujem o online poradenstvo, táto špeciálna ponuka je k dispozícii práve pre Vás za zvýhodnenú cenu 14 € /pre ostatných cenníková cena: 19 €/. Vaše otázky si prečíta PaedDr. Ľuboš Ďurdiak, PhD., AFIAP, ktorý Vám bude na ne odpovedať, prípadne bude o nich s Vami diskutovať.

PODMIENKY A POSTUP: 

 1. Jasne a zrozumiteľne naformulujte svoj problém a otázku vo formulári nižšie. Vyplňte všetky požadované položky v objednávkovom formulári. Bez odoslania formulára Vám nevieme odpovedať. 
 2. Po odoslaní formulára:
  • uhraďte zvýhodnenú sumu 14 € na náš účet IBAN: ​SK3511000000002926883694 (Tatrabanka)
  • uveďte konštantný symbol 0308
  • ako variabilný symbol napíšte číslo Vášho účtu (posledných 10 číslic)
  • do poznámky uveďte svoje používateľské meno alebo prezývku na Facebooku, pod ktorým ste fanúšikom našej fanpage
 3. Po pripísaní platby na náš účet obdržíte spravidla do troch pracovných dní odpoveď emailom na Vašu otázku. Bez úhrady platby na náš účet vám odpoveď nebude odoslaná.
 4. Následne na našu odpoveď môžete ešte reagovať jednou podotázkou a znova Vám bude doručená doplňujúca odpoveď na Váš email.
 5. Odoslaním objednávkového formulára súhlasíte s tým, že ste čítali, porozumeli a súhlasíte s týmito obchodnými podmienkami a podmienkami používania služby. Službu si môžete objednávať opakovane podľa Vašich potrieb. 

 

Využite túto jedinečnú ponuku a zistite názor od vyhľadávaného odborníka. Nechajte sa ním usmerniť vo Vašej životnej situácii. Požadované položky sú označené hviezdičkou (*).

NÁZOR PORADCU S GARANCIOU ODPOVEDE

UPOZORNENIE!

Požadované položky sú označené hviezdičkou (*).

Vaša požiadavka (objednávka poradenských služieb) bude správne odoslaná, ak sa po kliknutí na "Odoslať!" zobrazí potvrdenie o úspešnom odoslaní vyplneného formulára. Ak sa toto potvrdenie nezobrazí, je potrebné vrátiť sa do formulára, správne vyplniť všetky požadované polia a znova objednávku odoslať.

Vašu požiadavku odoslanú prostredníctvom formulára "E-poradňa" považujeme za objednávku našich poradenských služieb. V súlade s ust. § 43 c - § 45 Občianskeho zákonníka Vás upozorňujeme, že doručenie Vašej objednávky na našu e-mailovú adresu považujeme za kúpnu zmluvu so všetkými právami a povinnosťami vyplývajúcimi zo zmluvného vzťahu. Kúpna zmluva bude obojstranne uzavretá akceptovaním Vašej požiadavky z našej strany. Služba nie je určená pre manažérov firiem a podnikateľov, ktorí môžu využiť službu eConsulting by Dr. Ľuboš Ďurdiak.

Ak od nás nedostanete odpoveď do dvoch pracovných dní od pripísania platby na náš účet, tak nás spätne kontaktujte na našich uvedených kontaktoch.

Odoslaním objednávky súhlasíte s našimi obchodnými podmienkami, s podmienkami použitia služby a so správou, spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov v informačných systémoch našej spoločnosti PaedDr. Ľuboš Ďurdiak, PhD. - PSYCHOTREND a Discovery Trend s.r.o.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje budú spracované v zmysle Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Súhlas je daný na dobu neurčitú, tento je možné kedykoľvek písomne odvolať. Všetky údaje sú používané výhradne pre vnútornú potrebu poskytovateľa poradenských služieb a nie sú poskytované tretím starnám.

Agentúra PSYCHOTREND & Discvery Trend

Precestoval som celý svet, a musím uznať, že s takýmto fenoménom sa človek len tak ľahko alebo často zasa nestretne!
Akad. mal. Frank Jalšovský
výtvarník a prezident Discovery Fine Arts Inc.

Unikátnosť konzultácií spočíva v tom, že v pomerne krátkom čase spoznáte možnosti, ktoré Vám dokážu zjednodušiť a skrátiť náročnú cestu za stanoveným cieľom. Investované prostriedky do akýchkoľvek služieb pána Ďurdiaka prinášajú zhodnotenia vo vnútornom postoji ako aj v dosahovaných výsledkoch.
Ing. Marcela Cerulíková
riaditeľka ľudských zdrojov, členka dozornej rady Doprastav, a.s.

Keby mi dnes dal niekto otázku, či odporúčam služby spoločnosti PSYCHOTREND, poviem iba toľko: "Kto neskúsil, neuverí!".
Ing. Pavel Geršl
oblastný manažér spoločnosti Best Consult Group s.r.o.

Ukázalo sa, že už po niekoľkých málo sedeniach si odborný poradca rýchlo získal dôveru a dokázal identifikovať a pochopiť potreby účastníkov poradenstva. Svojim poradenským prístupom prispel k lepšiemu poznaniu ich potenciálu ako aj ich slabších stránok.
Ing. Richard Páleník
riaditeľ pre predaj a služby zákazníkom Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.

Ľuboš Ďurdiak je človek s mimoriadnou schopnosťou v pozitívnom zmysle slova vidieť "do človeka". Jeho analyticko - psychologické danosti sú nezvyčajné. Je až neuveriteľné, že celý proces sa "odohrá" za relatívne krátky čas, ale tento čas určite patrí k tým, na ktorý sa nezabúda.
Ing. Milan Jalšovský
riaditeľ obchodného zastúpenia pre SRSCHRACK SECONET AG

Doterajšie skúsenosti s poradenskou a školiacou činnosťou boli úplne iné a originálny prístup PaedDr. Ľ. Ďurdiaka, PhD. dokázal zmeniť názor na poradenstvo aj tých najväčších skeptikov.
Ing. Peter Daubner
riaditeľ obchodného zastúpenia CAPITOL, a.s.

Štýl fotografovania a výsledné fotografie, ktoré som si sama vyskúšala u doktora Ľuboša Ďurdiaka, sú o vystihnutí čŕt osobnosti človeka, jeho duše, je to ako dobrý portrét dobrého maliara. Takéhoto fotografa, ktorý je zároveň aj dobrým psychológom, odporúčam každému.
MUDr. Jana Kelová, CSc.
majiteľka spoločnosti Benevita s.r.o.

Prejsť na:

google.com/+ĽubošĎurdiak

VŠETKY REFERENCIE

My v médiách

Rýchly kontakt

Objednávka

E-poradňa
 

PARTNERI

Jooble

Prihlásenie

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookies. Používaním uvedených stránok súhlasíte s obchodnými podmienkami, s podmienkami používania služby a so spracovaním osobných údajov v zmysle aktuálnych nariadení a zákonov. Viac info o cookies a obchodných podmienkach.