Panel používateľa

Strategické poradenstvo, konzultácie a koučovanie | Discovery Core & Strategy Insights

Naše poradenské služby pokračujú za rámec posúdenia osobnosti človeka. Zistený osobnostný potenciál každého človeka rozvíjame prostredníctvom individuálnej poradenskej práce s klientom. V tejto oblasti sú pre Vás z našej ponuky na výber až tri rôzne poradenské prístupy, ktorých efektívnosť sa zvyšuje ich vzájomnou kombináciou:

1) Odborné poradenstvo

 • Pomoc a podpora prostredníctvom priamych rád a odporúčaní pri rozvoji osobnostného potenciálu človeka s ohľadom na kvalitnú profesionálnu starostlivosť o jeho psychické zdravie, vnútornú pohodu a vyrovnanosť.
 • Odborné rady sú zamerané aj na podporu osobnostného rastu prostredníctvom bezprostredného sebapoznávania silných a slabých stránok klienta, jeho charakterových vlastností a schopností.
 • Klientovi sú poskytnuté odborné rady, ktorých aplikácia v jeho živote mu môže byť účinným pomocníkom pri zvládaní akýchkoľvek osobných i pracovných problémov a ťažkostí, ale aj formou prevencie pred ich vznikom.
 • V porovnaní s koučingom je klient pasívnejším účastníkom celého poradenského procesu v pozícii prijímateľa účinných odporúčaní a rád zohľadňujúce životnú situáciu klienta a jeho osobnostné predispozície.

2) Koučing

 • Kouč pomáha dostať na povrch skryté a doposiaľ neodhalené schopnosti každého jednotlivca s cieľom využiť ich v prospech jeho osobného, rodinného, či pracovného života.
 • Klient je priamo zapájaný do celého poradenského procesu ako aktívny účastník, ktorý odpovedaním na majstrovsky kladené otázky kouča zisťuje pravdivú skutočnosť o sebe a svojom živote, ako aj najlepšie možnosti a riešenia, ktoré má pred sebou.
 • Nedirektívna pomoc pri rozvoji potenciálu osobnosti človeka, kedy sú kladené klientovi rozvíjajúce otázky s cieľom spoločne hľadať a nachádzať adekvátne odpovede potrebné k vyriešeniu jeho akýchkoľvek životných problémov.
 • Klient tak dospieva k vnútornej pohode a vyrovnanosti, k osobnostnému rastu, bezprostrednému sebapoznávaniu svojho potenciálu, k nachádzaniu zmyslu, podstaty a riešení všetkých jeho problémov.

3) Konzultácia

 • Pomoc klientovi pri získaní nezávislého názoru, iného uhla pohľadu na akúkoľvek riešenú problematiku s ohľadom na jeho jedinečné povahové vlastnosti, schopnosti, pracovnú a životnú situáciu.
 • Všetky druhy individuálnej poradenskej práce s klientom poskytujeme podľa potrieb a požiadaviek klientov.
 • V poradenských stretnutiach sú zvyčajne koučing, odborné poradenstvo a konzultácie flexibilne kombinované podľa aktuálnych potrieb klienta, čím zabezpečujeme najvyššiu efektivitu poskytovaných poradenských služieb s ohľadom na potreby klientov.
 • Ciele poradenstva efektívne napĺňame formou:
  • osobného stretnutia (v kancelárii agentúry alebo u vás vo vašej firme),
  • telefonického kontaktu (prípadne prostredníctvom skype),
  • e-mailovej komunikácie (prostredníctvom formulára E-poradne alebo e-mailovej adresy)

 

TRI ROVINY PORADENSKÉHO PRÍSTUPU

V každom poradenskom procese vychádzame z osobnostnej individuality každej osoby, pričom jej vytvárame priestor pre vyriešenie akýchkoľvek jej osobnostných ťažkostí, starostí, či problémov, ktoré sa nemusia priamo týkať iba pracovných záležitostí, ale v konečnom dôsledku ich ovplyvňujú.

Personálno-poradenské služby formou individuálneho poradenského prístupu, ktoré poskytujeme našim klientom, vnímame v troch významných rovinách:

 1. Zameranie poradenských služieb
 2. Výsledky poradenských služieb
 3. Pridaná hodnota poradenských služieb

Viac o zameraní, výsledkoch a pridanej hodnote nášho poradenstva sa môžete dočítať v časti:

"Tri roviny poradenského prístupu".

 

Ak Vás táto ponuka zaujala, alebo chcete si službu hneď aj objednať, kým nie je naplnená kapacita poradcu, môžete nám odoslať vyplnený objednávkový formulár. Ak chcete ešte viac informácií radi Vám odpovieme prostredníctvom našich kontaktov.

Agentúra PSYCHOTREND & Discvery Trend

Precestoval som celý svet, a musím uznať, že s takýmto fenoménom sa človek len tak ľahko alebo často zasa nestretne!
Akad. mal. Frank Jalšovský
výtvarník a prezident Discovery Fine Arts Inc.

Unikátnosť konzultácií spočíva v tom, že v pomerne krátkom čase spoznáte možnosti, ktoré Vám dokážu zjednodušiť a skrátiť náročnú cestu za stanoveným cieľom. Investované prostriedky do akýchkoľvek služieb pána Ďurdiaka prinášajú zhodnotenia vo vnútornom postoji ako aj v dosahovaných výsledkoch.
Ing. Marcela Cerulíková
riaditeľka ľudských zdrojov, členka dozornej rady Doprastav, a.s.

Keby mi dnes dal niekto otázku, či odporúčam služby spoločnosti PSYCHOTREND, poviem iba toľko: "Kto neskúsil, neuverí!".
Ing. Pavel Geršl
oblastný manažér spoločnosti Best Consult Group s.r.o.

Ukázalo sa, že už po niekoľkých málo sedeniach si odborný poradca rýchlo získal dôveru a dokázal identifikovať a pochopiť potreby účastníkov poradenstva. Svojim poradenským prístupom prispel k lepšiemu poznaniu ich potenciálu ako aj ich slabších stránok.
Ing. Richard Páleník
riaditeľ pre predaj a služby zákazníkom Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.

Ľuboš Ďurdiak je človek s mimoriadnou schopnosťou v pozitívnom zmysle slova vidieť "do človeka". Jeho analyticko - psychologické danosti sú nezvyčajné. Je až neuveriteľné, že celý proces sa "odohrá" za relatívne krátky čas, ale tento čas určite patrí k tým, na ktorý sa nezabúda.
Ing. Milan Jalšovský
riaditeľ obchodného zastúpenia pre SRSCHRACK SECONET AG

Doterajšie skúsenosti s poradenskou a školiacou činnosťou boli úplne iné a originálny prístup PaedDr. Ľ. Ďurdiaka, PhD. dokázal zmeniť názor na poradenstvo aj tých najväčších skeptikov.
Ing. Peter Daubner
riaditeľ obchodného zastúpenia CAPITOL, a.s.

Štýl fotografovania a výsledné fotografie, ktoré som si sama vyskúšala u doktora Ľuboša Ďurdiaka, sú o vystihnutí čŕt osobnosti človeka, jeho duše, je to ako dobrý portrét dobrého maliara. Takéhoto fotografa, ktorý je zároveň aj dobrým psychológom, odporúčam každému.
MUDr. Jana Kelová, CSc.
majiteľka spoločnosti Benevita s.r.o.

Prejsť na:

google.com/+ĽubošĎurdiak

VŠETKY REFERENCIE

My v médiách

Rýchly kontakt

Objednávka

E-poradňa
 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie