Panel používateľa

Ceny služieb | Discovery Core & Strategy Insights

Komu je personálne poradenstvo a profesionálne koučovanie určené a aké sú ceny jednotlivých služieb?

Určené je komukoľvek, kto to s vlastným osobnostným rozvojom a s rozvojom ľudského kapitálu vo svojej spoločnosti myslí vážne a uvedomuje si, že objektívne sebapoznanie a poznanie iných je základným predpokladom akéhokoľvek napredovania každej spoločnosti, kde pracujú ľudia. Svojim charakterom sú naše poradenské služby určené pre najnáročnejších zákazníkov, ktorí sú orientovaní na originalitu a kvalitu.

Poradenské služby poskytujeme pre:

  • majiteľov firiem a spoločností,
  • vrcholový a stredný manažment,
  • obchodných zástupcov a pracovníkov marketingu,
  • vedúcich pracovníkov rôznych pracovných oddelení,
  • maklérov a predajcov v rôznych oblastiach,
  • pracovníkov v oblasti bankovníctva a financií,
  • športovcov a i.

Od čoho závisí cenová ponuka?

Cena za jednotlivé služby poskytované agentúrou PSYCHOTREND je vždy stanovená individuálnym spôsobom podľa konkrétneho zámeru a požiadaviek firmy a to na základe vzájomnej dohody. Cena je ovplyvňovaná najmä dĺžkou dohodnutej spolupráce (či je krátkodobého alebo dlhodobého charakteru), veľkosťou firmy a pracovnou pozíciou (postom) posudzovaných pracovníkov, ako aj počtom osôb, s ktorými sa pracuje a metódami práce, ktoré je nevyhnutné pri poskytovaní konkrétnych poradenských služieb použiť.

V prípade, že sa rozhodnete svoju profesionálnu činnosť skvalitniť a zefektívniť takýmto spôsobom a rozhodnete sa naše služby využiť vo svojej spoločnosti, neváhajte a kontaktujte nás! Radi Vás navštívime vo Vašej spoločnosti alebo sa s Vami stretneme v našom sídle a oboznámime sa s Vašimi predstavami, požiadavkami, zámermi a cieľmi, ktoré by ste chceli vo svojej organizácii uplatniť. Na základe Vašich konkrétnych požiadaviek Vám následne vypracujeme projekt „ušitý na mieru", ktorý bude zahŕňať návrh konkrétnych krokov a služieb špecifických iba pre Vašu spoločnosť.

Tu môžete požiadať o cenovú ponuku.

Tešíme sa spoluprácu s Vami!

"Povieme Vám aj to, čo Vám iní povedať nevedia... a budete stále v predstihu!"

Agentúra PSYCHOTREND & Discvery Trend

Precestoval som celý svet, a musím uznať, že s takýmto fenoménom sa človek len tak ľahko alebo často zasa nestretne!
Akad. mal. Frank Jalšovský
výtvarník a prezident Discovery Fine Arts Inc.

Unikátnosť konzultácií spočíva v tom, že v pomerne krátkom čase spoznáte možnosti, ktoré Vám dokážu zjednodušiť a skrátiť náročnú cestu za stanoveným cieľom. Investované prostriedky do akýchkoľvek služieb pána Ďurdiaka prinášajú zhodnotenia vo vnútornom postoji ako aj v dosahovaných výsledkoch.
Ing. Marcela Cerulíková
riaditeľka ľudských zdrojov, členka dozornej rady Doprastav, a.s.

Keby mi dnes dal niekto otázku, či odporúčam služby spoločnosti PSYCHOTREND, poviem iba toľko: "Kto neskúsil, neuverí!".
Ing. Pavel Geršl
oblastný manažér spoločnosti Best Consult Group s.r.o.

Ukázalo sa, že už po niekoľkých málo sedeniach si odborný poradca rýchlo získal dôveru a dokázal identifikovať a pochopiť potreby účastníkov poradenstva. Svojim poradenským prístupom prispel k lepšiemu poznaniu ich potenciálu ako aj ich slabších stránok.
Ing. Richard Páleník
riaditeľ pre predaj a služby zákazníkom Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.

Ľuboš Ďurdiak je človek s mimoriadnou schopnosťou v pozitívnom zmysle slova vidieť "do človeka". Jeho analyticko - psychologické danosti sú nezvyčajné. Je až neuveriteľné, že celý proces sa "odohrá" za relatívne krátky čas, ale tento čas určite patrí k tým, na ktorý sa nezabúda.
Ing. Milan Jalšovský
riaditeľ obchodného zastúpenia pre SRSCHRACK SECONET AG

Doterajšie skúsenosti s poradenskou a školiacou činnosťou boli úplne iné a originálny prístup PaedDr. Ľ. Ďurdiaka, PhD. dokázal zmeniť názor na poradenstvo aj tých najväčších skeptikov.
Ing. Peter Daubner
riaditeľ obchodného zastúpenia CAPITOL, a.s.

Štýl fotografovania a výsledné fotografie, ktoré som si sama vyskúšala u doktora Ľuboša Ďurdiaka, sú o vystihnutí čŕt osobnosti človeka, jeho duše, je to ako dobrý portrét dobrého maliara. Takéhoto fotografa, ktorý je zároveň aj dobrým psychológom, odporúčam každému.
MUDr. Jana Kelová, CSc.
majiteľka spoločnosti Benevita s.r.o.

Prejsť na:

google.com/+ĽubošĎurdiak

VŠETKY REFERENCIE

My v médiách

Rýchly kontakt

Objednávka

E-poradňa
 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie