Panel používateľa

CAPITOL

Po absolvovaní poradenskej činnosti a vzájomnej spolupráce so spoločnosťou PSYCHOTREND môžem konštatovať nasledujúce postrehy:

Význam poskytovaných služieb vidím v zefektívnení a v skvalitnení práce jednotlivých manažérov s dopadom na zlepšenie výsledkov pobočky. Pri ich náročnej riadiacej práci potrebujú byť v dobrej duševnej kondícii, aby dokázali bez problémov zvládnuť náročnú prácu s ľuďmi.

Po osobných stretnutiach manažérov s PaedDr. Ľ. Ďurdiakom, PhD. boli ich spoločné vyjadrenia veľmi pozitívne na jeho zaujímavý a špecifický poradenský prístup, s ktorým sa doteraz ešte nestretli. Dokonale im predostrel ich silné a slabé stránky, ich osobnostný potenciál a dokázal im poradiť, ako majú využívať svoj potenciál nielen v oblasti pracovnej, ale aj v oblasti rodinnej, ktorá má priamy vplyv na pohodu a koncentráciu manažérov v práci.

Doterajšie skúsenosti s poradenskou a školiacou činnosťou boli úplne iné a originálny prístup PaedDr. Ľ. Ďurdiaka, PhD. dokázal zmeniť názor na poradenstvo aj tých najväčších skeptikov. Poradenstvo bolo poskytované manažérom za odmenu, čo ich motivovalo pri práci, aby dosahovali lepšie výsledky vo svojich tímoch.

Poradenstvo formou koučingu je vnímané ako cesta k odstráneniu rôznych problémov jednotlivca nielen v oblasti pracovnej, ale aj rodinnej, čo pri pracovnom nasadení nebolo možné odkomunikovať s jednotlivcom na pôde firmy. Pri koučingu sa manažéri dozvedeli o sebe skutočnosti ktoré vedeli, ale doteraz im neboli priamo nikým povedané, ako ich majú využívať a neustále pracovať na svojom osobnostnom raste.

Ďalším prínosom poradenskej činnosti je zníženie fluktuácie a stabilizácia spolupracovníkov pobočky.

Hneď na začiatku našej spolupráce s PaedDr. Ľ. Ďurdiakom, PhD. ma zaujalo motto agentúry PSYCHOTREND: "To nie je iba poradenstvo, to je nový prístup" a "Povieme vám aj to, čo vám iní povedať nevedia... a budete stále v predstihu!" a po absolvovaní jeho poradenstva a koučingu môžem konštatovať, že jeho práca do detailov vystihuje uvedené motto a preto úprimne odporúčam využiť jeho služby a zažiť na vlastnej koži jeho profesionalitu a odbornosť.

Ing. Peter Daubner
riaditeľ obchodného zastúpenia CAPITOL, a.s.
www.capitol.sk

CAPITOL

 

Späť na referencie...

 

Agentúra PSYCHOTREND & Discvery Trend

Precestoval som celý svet, a musím uznať, že s takýmto fenoménom sa človek len tak ľahko alebo často zasa nestretne!
Akad. mal. Frank Jalšovský
výtvarník a prezident Discovery Fine Arts Inc.

Unikátnosť konzultácií spočíva v tom, že v pomerne krátkom čase spoznáte možnosti, ktoré Vám dokážu zjednodušiť a skrátiť náročnú cestu za stanoveným cieľom. Investované prostriedky do akýchkoľvek služieb pána Ďurdiaka prinášajú zhodnotenia vo vnútornom postoji ako aj v dosahovaných výsledkoch.
Ing. Marcela Cerulíková
riaditeľka ľudských zdrojov, členka dozornej rady Doprastav, a.s.

Keby mi dnes dal niekto otázku, či odporúčam služby spoločnosti PSYCHOTREND, poviem iba toľko: "Kto neskúsil, neuverí!".
Ing. Pavel Geršl
oblastný manažér spoločnosti Best Consult Group s.r.o.

Ukázalo sa, že už po niekoľkých málo sedeniach si odborný poradca rýchlo získal dôveru a dokázal identifikovať a pochopiť potreby účastníkov poradenstva. Svojim poradenským prístupom prispel k lepšiemu poznaniu ich potenciálu ako aj ich slabších stránok.
Ing. Richard Páleník
riaditeľ pre predaj a služby zákazníkom Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.

Ľuboš Ďurdiak je človek s mimoriadnou schopnosťou v pozitívnom zmysle slova vidieť "do človeka". Jeho analyticko - psychologické danosti sú nezvyčajné. Je až neuveriteľné, že celý proces sa "odohrá" za relatívne krátky čas, ale tento čas určite patrí k tým, na ktorý sa nezabúda.
Ing. Milan Jalšovský
riaditeľ obchodného zastúpenia pre SRSCHRACK SECONET AG

Doterajšie skúsenosti s poradenskou a školiacou činnosťou boli úplne iné a originálny prístup PaedDr. Ľ. Ďurdiaka, PhD. dokázal zmeniť názor na poradenstvo aj tých najväčších skeptikov.
Ing. Peter Daubner
riaditeľ obchodného zastúpenia CAPITOL, a.s.

Štýl fotografovania a výsledné fotografie, ktoré som si sama vyskúšala u doktora Ľuboša Ďurdiaka, sú o vystihnutí čŕt osobnosti človeka, jeho duše, je to ako dobrý portrét dobrého maliara. Takéhoto fotografa, ktorý je zároveň aj dobrým psychológom, odporúčam každému.
MUDr. Jana Kelová, CSc.
majiteľka spoločnosti Benevita s.r.o.

Prejsť na:

google.com/+ĽubošĎurdiak

VŠETKY REFERENCIE

My v médiách

Rýchly kontakt

Objednávka

E-poradňa
 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie