Panel používateľa

Advokátska kancelária

Pokiaľ ide o poskytnutie personálnych služieb prostredníctvom agentúry PSYCHOTREND, som maximálne spokojná. Význam činnosti agentúry je najmä v tom, že zamestnanec vybraný Dr.Ďurdiakom je pedant, samostatne fungujúci pracovník, nápaditý, rozmýšľajúci nad tým, čo robí. Je to človek, ktorému nie je potrebne vysvetľovať dopodrobna, čo sa od neho očakáva, ale svojou flexibilitou a inteligenciou chápe a samostatnou činnosťou vždy splní očakávania. V prípade chýb vie, ako sa ich do budúcna vyvarovať a uvedomuje si ich možné dôsledky. Vo vybranej osobe mam 100% istotu po stránke pracovitosti aj odbornosti. Je komunikatívna, flexibilná, ale hlavne tak, ako bolo v jej ohodnotení písané o jej vlastnostiach, aj to tak v praxi vychádza. Navyše, viem, že aj pochvala robí svoje a u nej vidím, že napreduje, lebo si to cení...

Poskytnuté služby sú zaujímavé a originálne v tom, že na základe vypracovaného profilu osobnosti vybraného zamestnanca sa viem vyvarovať istých vecí a viem, čo môžem očakávať. Motto "Povieme vám aj to, čo vám iní povedať nevedia... a budete stále v predstihu!" vystihuje, čo agentúra ponúka. Ale hlavne istotu, že človek, ktorý je v rámci personálneho poradenstva vybraný, bude spoľahlivým, múdrym a pracovitým zamestnancom.

Služby určite odporúčam vyskúšať a to pre odbornosť, spoľahlivosť, ale najmä pre istotu vo výbere tých správnych zamestnancov. Pre zamestnávateľa je veľká devíza do budúcna, keď nemusí strácať pol roka práce so zamestnancom, ktorý aj tak nebude osožný a ja ako zamestnávateľ by som musela vynaložiť opäť energiu na hľadanie nového zamestnanca. V mojom konkrétnom prípade si veľmi cením, že zamestnanec vybraný agentúrou pochopil hneď na prvom sedení, o čom ta práca bude a je, keďže v kancelárii sa zdržiavam len sporadicky a kontrola resp. rady a konzultácie sa dejú mailom, a telefonicky...

JUDr. Petra Lukáčová
advokát
Advokátska kancelária Nitra

 

Späť na referencie...

Agentúra PSYCHOTREND & Discvery Trend

Precestoval som celý svet, a musím uznať, že s takýmto fenoménom sa človek len tak ľahko alebo často zasa nestretne!
Akad. mal. Frank Jalšovský
výtvarník a prezident Discovery Fine Arts Inc.

Unikátnosť konzultácií spočíva v tom, že v pomerne krátkom čase spoznáte možnosti, ktoré Vám dokážu zjednodušiť a skrátiť náročnú cestu za stanoveným cieľom. Investované prostriedky do akýchkoľvek služieb pána Ďurdiaka prinášajú zhodnotenia vo vnútornom postoji ako aj v dosahovaných výsledkoch.
Ing. Marcela Cerulíková
riaditeľka ľudských zdrojov, členka dozornej rady Doprastav, a.s.

Keby mi dnes dal niekto otázku, či odporúčam služby spoločnosti PSYCHOTREND, poviem iba toľko: "Kto neskúsil, neuverí!".
Ing. Pavel Geršl
oblastný manažér spoločnosti Best Consult Group s.r.o.

Ukázalo sa, že už po niekoľkých málo sedeniach si odborný poradca rýchlo získal dôveru a dokázal identifikovať a pochopiť potreby účastníkov poradenstva. Svojim poradenským prístupom prispel k lepšiemu poznaniu ich potenciálu ako aj ich slabších stránok.
Ing. Richard Páleník
riaditeľ pre predaj a služby zákazníkom Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.

Ľuboš Ďurdiak je človek s mimoriadnou schopnosťou v pozitívnom zmysle slova vidieť "do človeka". Jeho analyticko - psychologické danosti sú nezvyčajné. Je až neuveriteľné, že celý proces sa "odohrá" za relatívne krátky čas, ale tento čas určite patrí k tým, na ktorý sa nezabúda.
Ing. Milan Jalšovský
riaditeľ obchodného zastúpenia pre SRSCHRACK SECONET AG

Doterajšie skúsenosti s poradenskou a školiacou činnosťou boli úplne iné a originálny prístup PaedDr. Ľ. Ďurdiaka, PhD. dokázal zmeniť názor na poradenstvo aj tých najväčších skeptikov.
Ing. Peter Daubner
riaditeľ obchodného zastúpenia CAPITOL, a.s.

Štýl fotografovania a výsledné fotografie, ktoré som si sama vyskúšala u doktora Ľuboša Ďurdiaka, sú o vystihnutí čŕt osobnosti človeka, jeho duše, je to ako dobrý portrét dobrého maliara. Takéhoto fotografa, ktorý je zároveň aj dobrým psychológom, odporúčam každému.
MUDr. Jana Kelová, CSc.
majiteľka spoločnosti Benevita s.r.o.

Prejsť na:

google.com/+ĽubošĎurdiak

VŠETKY REFERENCIE

My v médiách

Rýchly kontakt

Objednávka

E-poradňa
 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie