Panel používateľa

Pavel Geršl

So službami spoločnosti PSYCHOTREND som sa prvý raz zoznámil začiatkom roku 2007. Od tej doby nepretržite spolupracujeme, nakoľko ponúkané služby významným spôsobom na začiatku procesu dokážu ovplyvniť samotný výber kandidáta (určiť jeho schopnosti) vhodného na zastávanie danej pozície a následne usmerniť jeho činnosť s jasným poukázaním na jeho silné a slabšie stránky.

Veľký význam v oblasti riadenia zohráva "kaučing" kde v "ťažkých situáciách" dokáže PeadDr. Ľuboš Ďurdiak, PhD. jasne poukázať na príčiny daného stavu, v ktorej fáze sa človek nachádza, čo bude nasledovať, ak daná situácia nebude riešená a hlavne dá jasné návody, ako danú situáciu riešiť. Hlavný význam vidím v tom, že človek, ktorý sa dostal do tzv. "slepej uličky", po absolvovaní kaučingu vidí cestu riešenia danej situácie, ale čo je najpodstatnejšie, je presvedčený o vlastných schopnostiach danú situáciu riešiť. Tu by som rád dodal, že kaučing zahŕňa riešenie nie len pracovných, ale aj osobných problémov. Toto predpokladám ocení každý, kto pracoval na pozícii, kde riadil ľudí a vie ako ťažko sa plnia úlohy s človekom, ktorý má vážne osobné problémy.

V závere si dovolím pár vlastných postrehov z jednotlivých "sedení", ktoré som osobne absolvoval s pánom doktorom Ďurdiakom. Na jednotlivých sedeniach sme riešili problémy pracovného, ale aj osobného charakteru. Nie vždy som hovoril o všetkých problémoch, ale iba o tých, ktoré som považoval za najdôležitejšie. Na jednom takomto sedení sme tiež prebrali určité problémy a keď sme už končili, tak mi doktor Ďurdiak povedal "...a tento problém skúste riešiť takto". Čo na tom bolo zaujímavé? Daný problém som mal, ale na spomínanom sedení som ho nepovedal. Vtedy som pochopil slogan spoločnosti "Povieme vám aj to, čo vám iní povedať nevedia...".

Keby mi dnes dal niekto otázku, či odporúčam služby spoločnosti PSYCHOTREND, poviem iba toľko: "Kto neskúsil, neuverí!".

Ing. Pavel Geršl
oblastný manažér spoločnosti Best Consult Group s.r.o.
www.bestconsultgroup.sk

BCG

 

Späť na referencie BCG...

 

Agentúra PSYCHOTREND & Discvery Trend

Precestoval som celý svet, a musím uznať, že s takýmto fenoménom sa človek len tak ľahko alebo často zasa nestretne!
Akad. mal. Frank Jalšovský
výtvarník a prezident Discovery Fine Arts Inc.

Unikátnosť konzultácií spočíva v tom, že v pomerne krátkom čase spoznáte možnosti, ktoré Vám dokážu zjednodušiť a skrátiť náročnú cestu za stanoveným cieľom. Investované prostriedky do akýchkoľvek služieb pána Ďurdiaka prinášajú zhodnotenia vo vnútornom postoji ako aj v dosahovaných výsledkoch.
Ing. Marcela Cerulíková
riaditeľka ľudských zdrojov, členka dozornej rady Doprastav, a.s.

Keby mi dnes dal niekto otázku, či odporúčam služby spoločnosti PSYCHOTREND, poviem iba toľko: "Kto neskúsil, neuverí!".
Ing. Pavel Geršl
oblastný manažér spoločnosti Best Consult Group s.r.o.

Ukázalo sa, že už po niekoľkých málo sedeniach si odborný poradca rýchlo získal dôveru a dokázal identifikovať a pochopiť potreby účastníkov poradenstva. Svojim poradenským prístupom prispel k lepšiemu poznaniu ich potenciálu ako aj ich slabších stránok.
Ing. Richard Páleník
riaditeľ pre predaj a služby zákazníkom Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.

Ľuboš Ďurdiak je človek s mimoriadnou schopnosťou v pozitívnom zmysle slova vidieť "do človeka". Jeho analyticko - psychologické danosti sú nezvyčajné. Je až neuveriteľné, že celý proces sa "odohrá" za relatívne krátky čas, ale tento čas určite patrí k tým, na ktorý sa nezabúda.
Ing. Milan Jalšovský
riaditeľ obchodného zastúpenia pre SRSCHRACK SECONET AG

Doterajšie skúsenosti s poradenskou a školiacou činnosťou boli úplne iné a originálny prístup PaedDr. Ľ. Ďurdiaka, PhD. dokázal zmeniť názor na poradenstvo aj tých najväčších skeptikov.
Ing. Peter Daubner
riaditeľ obchodného zastúpenia CAPITOL, a.s.

Štýl fotografovania a výsledné fotografie, ktoré som si sama vyskúšala u doktora Ľuboša Ďurdiaka, sú o vystihnutí čŕt osobnosti človeka, jeho duše, je to ako dobrý portrét dobrého maliara. Takéhoto fotografa, ktorý je zároveň aj dobrým psychológom, odporúčam každému.
MUDr. Jana Kelová, CSc.
majiteľka spoločnosti Benevita s.r.o.

Prejsť na:

google.com/+ĽubošĎurdiak

VŠETKY REFERENCIE

My v médiách

Rýchly kontakt

Objednávka

E-poradňa
 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie