Panel používateľa

Jedinečnosť služieb | Discovery Core & Strategy Insights

V čom spočíva jedinečnosť našich poradenských, konzultačných a vzdelávacích služieb?

V čom spočíva jedinečnosť našich poradenských, konzultačných a vzdelávacích služieb?
 • Skutočne rozumieme vašim potrebám a pomôžeme vám naplniť váš život spokojnosťou.

 • Poskytujeme jedinečnú kvalitu a hodnotu.

 • Výsledkom našich poradenských služieb v procese personálnej analýzy je osobnostný profil, ktorý neodráža iba momentálny, situačný pohľad na osobu človeka, ako to bežne robia personálne agentúry, ale odráža jeho presné povahové i charakterové vlastnosti, ktoré sú základom jeho osobnosti a nemenia sa počas celého života posudzovaného človeka.

 • Zatiaľ čo správanie a postoje u ľudí sa zvyknú počas života meniť pomerne často, pričom ľudia s obľubou využívajú na zastieranie svojich pravých motívov správania rôzne premenlivé „masky", ich vrodené vlohy a predispozície sa nezmenia nikdy a práve tieto determinujú ich myslenie, cítenie i správanie od ich narodenia až do smrti. Tvoria totiž nemenné „jadro", základný „skelet" ich osobnosti, ktorého presné identifikovanie realizuje práve naša agentúra.

 • Na základe poznania tohto základného "skeletu", "jadra" osobnosti človeka, je možné počas celého jeho života predpokladať spôsoby jeho reakcií, správania sa (ako sa bude správať v rôznych situáciách, ako bude pristupovať k riešeniu problémov, ako bude pôsobiť na iných ľudí a pod.). Na základe poznania týchto osobnostných predispozícií, daností, je možné presne zodpovedať motiváciu akéhokoľvek činu človeka (prečo sa správal tak a nie inak, prečo zmýšľa tak a nie inak a pod.). Určenie a poznanie týchto nemenných daností človeka je základom úspechu v riadení každej spoločnosti!

Aké sú výhody objektívneho poznávania a rozvoja iných ľudí, alebo seba samého?

Aké sú výhody objektívneho poznávania a rozvoja iných ľudí, alebo seba samého?
 • Každá posudzovaná osoba (riaditeľ, manažér, či zamestnanec) má možnosť získať o sebe presné a zaručené informácie, ktoré jej pomôžu objaviť jej potenciál, ktorý môže následne neobmedzene využívať v pracovnej činnosti, ale aj v iných oblastiach jej života. Poznaním slabších stránok svojej osobnosti bude zasa posudzovaná osoba schopná efektívne predchádzať rôznym nesprávnym rozhodnutiam, nedorozumeniam a sklamaniam.

 • Vypracovanie podrobných osobnostných profilov pracovníkov firmy, na základe ktorých dokáže vedúci pracovník presne identifikovať ich slabé i silné stránky v oblasti povahy, charakteru i schopností, mu umožní správne sa rozhodovať, ako riadiť dané osoby a určiť, ktoré osoby majú najväčšiu perspektívu a potenciál pre kvalitný rozvoj firmy. Sú to informácie, ktoré riaditeľ alebo manažér môže využívať počas celej doby, kým pracovníci v jeho firme pracujú.

 • Našimi poradenskými službami (napr. prostredníctvom pravidelných koučingových stretnutí) vieme zabezpečiť, že:
  • ľudia sa cítia naozaj spokojnejší,
  • vnútorne vyrovnanejší,
  • zvyšuje sa ich sebadôvera,
  • zlepšuje sa ich schopnosť stanovovať si primerané osobné i pracovné ciele,
  • podporuje sa u nich tendencia zotrvať v práci,
  • čím sa znižuje ich fluktuácia,
  • zefektívňuje sa realizácia ich súkromných i pracovných aktivít,
  • ľudia nemusia hľadať a kupovať služby,
  • ktoré sú kvalitné,overené a v takejto podobe nedostatkové,
  • čím sa u nich odbúrava nadbytočná frustrácia a stres,
  • zvyšuje sa prirodzená úcta a lojalita spolupracovníkov k vedeniu firmy, ktoré im naše služby sprostredkováva.

 

Agentúra PSYCHOTREND & Discvery Trend

Precestoval som celý svet, a musím uznať, že s takýmto fenoménom sa človek len tak ľahko alebo často zasa nestretne!
Akad. mal. Frank Jalšovský
výtvarník a prezident Discovery Fine Arts Inc.

Unikátnosť konzultácií spočíva v tom, že v pomerne krátkom čase spoznáte možnosti, ktoré Vám dokážu zjednodušiť a skrátiť náročnú cestu za stanoveným cieľom. Investované prostriedky do akýchkoľvek služieb pána Ďurdiaka prinášajú zhodnotenia vo vnútornom postoji ako aj v dosahovaných výsledkoch.
Ing. Marcela Cerulíková
riaditeľka ľudských zdrojov, členka dozornej rady Doprastav, a.s.

Keby mi dnes dal niekto otázku, či odporúčam služby spoločnosti PSYCHOTREND, poviem iba toľko: "Kto neskúsil, neuverí!".
Ing. Pavel Geršl
oblastný manažér spoločnosti Best Consult Group s.r.o.

Ukázalo sa, že už po niekoľkých málo sedeniach si odborný poradca rýchlo získal dôveru a dokázal identifikovať a pochopiť potreby účastníkov poradenstva. Svojim poradenským prístupom prispel k lepšiemu poznaniu ich potenciálu ako aj ich slabších stránok.
Ing. Richard Páleník
riaditeľ pre predaj a služby zákazníkom Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.

Ľuboš Ďurdiak je človek s mimoriadnou schopnosťou v pozitívnom zmysle slova vidieť "do človeka". Jeho analyticko - psychologické danosti sú nezvyčajné. Je až neuveriteľné, že celý proces sa "odohrá" za relatívne krátky čas, ale tento čas určite patrí k tým, na ktorý sa nezabúda.
Ing. Milan Jalšovský
riaditeľ obchodného zastúpenia pre SRSCHRACK SECONET AG

Doterajšie skúsenosti s poradenskou a školiacou činnosťou boli úplne iné a originálny prístup PaedDr. Ľ. Ďurdiaka, PhD. dokázal zmeniť názor na poradenstvo aj tých najväčších skeptikov.
Ing. Peter Daubner
riaditeľ obchodného zastúpenia CAPITOL, a.s.

Štýl fotografovania a výsledné fotografie, ktoré som si sama vyskúšala u doktora Ľuboša Ďurdiaka, sú o vystihnutí čŕt osobnosti človeka, jeho duše, je to ako dobrý portrét dobrého maliara. Takéhoto fotografa, ktorý je zároveň aj dobrým psychológom, odporúčam každému.
MUDr. Jana Kelová, CSc.
majiteľka spoločnosti Benevita s.r.o.

Prejsť na:

google.com/+ĽubošĎurdiak

VŠETKY REFERENCIE

My v médiách

Rýchly kontakt

Objednávka

E-poradňa
 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie