Panel používateľa

ACTION & HEALTH

Služby, ktoré poskytuje agentúra PSYCHOTREND, ktorej garantom, riaditeľom a realizátorom služieb je Ľuboš Ďurdiak, sú skutočne jedinečného charakteru. Triezvosť zážitku a vplyv zo stretnutia je mimoriadne presvedčivý vďaka veľmi presnej charakteristike koučovanej osoby. Vzhľadom na možnosť osobne využiť služby doktora Ďurdiaka som presvedčený, že osoh plynie predovšetkým pre tie osoby, ktoré sú ochotné vzdať sa vždy prítomného ega a sú otvorené si vypočuť svoje silné i slabé stránky osobnosti a na tom základe začať pracovať na sebe ďalej v najslabších oblastiach. Charakteristika je natoľko presná, že je to až zarážajúce.

Veľmi zaujímavé sú aj diskusie o akýchkoľvek sociálnych problémoch, vrátane osobného života, v ktorých sa ocitne každý človek. Doktor má mimoriadne citlivú schopnosť preniknúť do jadra problému a trefne posúdiť nielen prítomnú, ale na základe špecificky vedeného rozhovoru aj neprítomnú osobu. Som presvedčený, že počas konzultácií je efekt získania dôležitých a hlavne objektívnych informácií pre ďalšie rozhodovanie zaručený. Toto je kľúčový a začiatočný bod, od ktorého sa môže každý jednotlivec odraziť vo svojom osobnostnom raste ďalej a skôr, ale predovšetkým tým správnym smerom. Skutočne Vám v tejto agentúre povedia aj to, čo iní len sotva.

PaedDr. Vladimír Zlatoš, PhD.
konateľ a spolumajiteľ spoločnosti ACTION&HEALTH, s.r.o.
http://www.vladozlatos.com/

A&H

 

Späť na referencie...

Agentúra PSYCHOTREND & Discvery Trend

Precestoval som celý svet, a musím uznať, že s takýmto fenoménom sa človek len tak ľahko alebo často zasa nestretne!
Akad. mal. Frank Jalšovský
výtvarník a prezident Discovery Fine Arts Inc.

Unikátnosť konzultácií spočíva v tom, že v pomerne krátkom čase spoznáte možnosti, ktoré Vám dokážu zjednodušiť a skrátiť náročnú cestu za stanoveným cieľom. Investované prostriedky do akýchkoľvek služieb pána Ďurdiaka prinášajú zhodnotenia vo vnútornom postoji ako aj v dosahovaných výsledkoch.
Ing. Marcela Cerulíková
riaditeľka ľudských zdrojov, členka dozornej rady Doprastav, a.s.

Keby mi dnes dal niekto otázku, či odporúčam služby spoločnosti PSYCHOTREND, poviem iba toľko: "Kto neskúsil, neuverí!".
Ing. Pavel Geršl
oblastný manažér spoločnosti Best Consult Group s.r.o.

Ukázalo sa, že už po niekoľkých málo sedeniach si odborný poradca rýchlo získal dôveru a dokázal identifikovať a pochopiť potreby účastníkov poradenstva. Svojim poradenským prístupom prispel k lepšiemu poznaniu ich potenciálu ako aj ich slabších stránok.
Ing. Richard Páleník
riaditeľ pre predaj a služby zákazníkom Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.

Ľuboš Ďurdiak je človek s mimoriadnou schopnosťou v pozitívnom zmysle slova vidieť "do človeka". Jeho analyticko - psychologické danosti sú nezvyčajné. Je až neuveriteľné, že celý proces sa "odohrá" za relatívne krátky čas, ale tento čas určite patrí k tým, na ktorý sa nezabúda.
Ing. Milan Jalšovský
riaditeľ obchodného zastúpenia pre SRSCHRACK SECONET AG

Doterajšie skúsenosti s poradenskou a školiacou činnosťou boli úplne iné a originálny prístup PaedDr. Ľ. Ďurdiaka, PhD. dokázal zmeniť názor na poradenstvo aj tých najväčších skeptikov.
Ing. Peter Daubner
riaditeľ obchodného zastúpenia CAPITOL, a.s.

Štýl fotografovania a výsledné fotografie, ktoré som si sama vyskúšala u doktora Ľuboša Ďurdiaka, sú o vystihnutí čŕt osobnosti človeka, jeho duše, je to ako dobrý portrét dobrého maliara. Takéhoto fotografa, ktorý je zároveň aj dobrým psychológom, odporúčam každému.
MUDr. Jana Kelová, CSc.
majiteľka spoločnosti Benevita s.r.o.

Prejsť na:

google.com/+ĽubošĎurdiak

VŠETKY REFERENCIE

My v médiách

Rýchly kontakt

Objednávka

E-poradňa
 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie