Panel používateľa

Tri roviny poradenského prístupu | Discovery Core & Strategy Insights

Poradenstvo Dr. Ďurdiaka - cesta k rozvíjaniu potenciálu človeka

Okrem vypracovávania osobnostných profilov, ktoré prispievajú k objektívnemu sebapoznaniu, resp. k poznaniu iných, sa v našej agentúre zameriavame aj na rozvoj zisteného osobnostného potenciálu človeka. Využívame k tomu nami osvedčenú kombináciu poradenských prístupov, ktorých podstata je tiež založená na originalite firemného know-how. Ide o odborné poradenstvo, koučovanie a konzultáciu.

V poradenskom procese vychádzame z osobnostnej individuality každej osoby, pričom jej vytvárame priestor pre vyriešenie akýchkoľvek jej osobnostných ťažkostí, starostí, či problémov, ktoré sa nemusia priamo týkať iba pracovných záležitostí, ale v konečnom dôsledku ich ovplyvňujú. Personálno-poradenské služby formou individuálneho poradenského prístupu, ktoré poskytujeme našim klientom, vnímame v troch významných rovinách:

I) Zameranie poradenských služieb
Využívaním poradenských služieb agentúry PSYCHOTREND pre poradcov i manažérov Vašej spoločnosti poskytujete svojim spolupracovníkom:

  • kvalitnú profesionálnu starostlivosť o ich psychické zdravie,
  • podporu ich vnútornej pohody a vyrovnanosti,
  • možnosť osobnostne rásť prostredníctvom:
   • bezprostredného sebapoznávania svojho potenciálu,
   • nachádzania podstaty a riešení ich problémov.

II) Výsledky poradenských služieb
Pravidelnými poradenskými stretnutiami vieme zabezpečiť, že:

  • ľudia sa cítia spokojnejší, vnútorne vyrovnanejší,
  • zvyšuje sa ich sebadôvera,
  • zlepšuje sa ich schopnosť stanovovať si primerané osobné i pracovné ciele,
  • podporuje sa u nich tendencia zotrvať v práci, čím sa znižuje ich fluktuácia,
  • zefektívňuje sa realizácia ich súkromných i pracovných aktivít.

 III) Pridaná hodnota poradenských služieb
Pre spoločnosť a ľudí pre ňu pracujúcich majú tieto služby aj veľkú pridanú hodnotu:

  • ľudia nemusia hľadať a kupovať služby, ktoré sú kvalitné, overené a v takejto podobe nedostatkové, čím sa u nich odbúrava nadbytočná frustrácia a stres,
  • zvyšuje sa prirodzená úcta a lojalita spolupracovníkov k vedeniu firmy, ktoré im naše služby sprostredkováva.

Klienti sa nás často pýtajú, či je možné osobnostný potenciál rozvíjať u každého človeka, prípadne ho rozvinúť na maximum?

Odpoveď je jednoduchá - výsledkom nášho poradenského prístupu k ľudskému kapitálu sú jednotlivci, ktorých psychická vyrovnanosť a vnútorná pohoda sú na vysokej úrovni, čo je predpokladom pre následnú optimalizáciu ich osobnostného potenciálu. Systematickou prácou a vzájomnou spoluprácou s koučovanými jednotlivcami vieme u každého jeho individuálny osobnostný potenciál rozvinúť na maximum a to bez zbytočnej straty energie, ktorú mnohí často investujú nesprávnym smerom, alebo nevhodným spôsobom. Už po prvom poradenskom stretnutí sú viditeľné trvalé pozitívne zmeny v dosahovaní stanovených cieľov. Pridanou hodnotou takéhoto profesionálneho koučovania zamestnancov firmy je, že okrem výkonu sa zvyšuje ich vnútorná motivácia pracovať a zotrvať v spoločnosti, v ktorej pracujú.

Agentúra PSYCHOTREND & Discvery Trend

Precestoval som celý svet, a musím uznať, že s takýmto fenoménom sa človek len tak ľahko alebo často zasa nestretne!
Akad. mal. Frank Jalšovský
výtvarník a prezident Discovery Fine Arts Inc.

Unikátnosť konzultácií spočíva v tom, že v pomerne krátkom čase spoznáte možnosti, ktoré Vám dokážu zjednodušiť a skrátiť náročnú cestu za stanoveným cieľom. Investované prostriedky do akýchkoľvek služieb pána Ďurdiaka prinášajú zhodnotenia vo vnútornom postoji ako aj v dosahovaných výsledkoch.
Ing. Marcela Cerulíková
riaditeľka ľudských zdrojov, členka dozornej rady Doprastav, a.s.

Keby mi dnes dal niekto otázku, či odporúčam služby spoločnosti PSYCHOTREND, poviem iba toľko: "Kto neskúsil, neuverí!".
Ing. Pavel Geršl
oblastný manažér spoločnosti Best Consult Group s.r.o.

Ukázalo sa, že už po niekoľkých málo sedeniach si odborný poradca rýchlo získal dôveru a dokázal identifikovať a pochopiť potreby účastníkov poradenstva. Svojim poradenským prístupom prispel k lepšiemu poznaniu ich potenciálu ako aj ich slabších stránok.
Ing. Richard Páleník
riaditeľ pre predaj a služby zákazníkom Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.

Ľuboš Ďurdiak je človek s mimoriadnou schopnosťou v pozitívnom zmysle slova vidieť "do človeka". Jeho analyticko - psychologické danosti sú nezvyčajné. Je až neuveriteľné, že celý proces sa "odohrá" za relatívne krátky čas, ale tento čas určite patrí k tým, na ktorý sa nezabúda.
Ing. Milan Jalšovský
riaditeľ obchodného zastúpenia pre SRSCHRACK SECONET AG

Doterajšie skúsenosti s poradenskou a školiacou činnosťou boli úplne iné a originálny prístup PaedDr. Ľ. Ďurdiaka, PhD. dokázal zmeniť názor na poradenstvo aj tých najväčších skeptikov.
Ing. Peter Daubner
riaditeľ obchodného zastúpenia CAPITOL, a.s.

Štýl fotografovania a výsledné fotografie, ktoré som si sama vyskúšala u doktora Ľuboša Ďurdiaka, sú o vystihnutí čŕt osobnosti človeka, jeho duše, je to ako dobrý portrét dobrého maliara. Takéhoto fotografa, ktorý je zároveň aj dobrým psychológom, odporúčam každému.
MUDr. Jana Kelová, CSc.
majiteľka spoločnosti Benevita s.r.o.

Prejsť na:

google.com/+ĽubošĎurdiak

VŠETKY REFERENCIE

My v médiách

Rýchly kontakt

Objednávka

E-poradňa
 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie