Panel používateľa

Personálny manažment

Našim klientom poskytujeme profesionálne poradenské služby, ktorých výsledkom sú dosiahnuté stanovené ciele v oblasti poznania seba samého, poznania osôb vo svojom sociálnom prostredí (práca, rodina, voľný čas), ako aj efektívny rozvoj v oblasti zvládania záťažových a stresových životných situácií človeka. Navyše, každý u nás môže získať profily osobnosti seba i svojich zamestnancov, ktoré svojou objektivitou poskytujú skutočne reálny opis povahy človeka. Tieto realistické charakteristiky zabezpečujeme vďaka originálnemu know-how, ktoré je vybudované na základe výnimočných schopností našich pracovníkov a našich niekoľkoročných skúseností z práce s ľudským kapitálom.

Poradenské služby v oblasti personálneho manažmentu poskytujeme pre Vás v týchto oblastiach:

Poradenské služby v oblasti personálneho manažmentu poskytujeme pre Vás v týchto oblastiach:

1) Personálna analýza osôb s vypracovaním profilu osobnosti

Klient dostáva písomne spracovaný profil osobnosti svojich manažérov a zamestnancov na rôznych pozíciách so zameraním sa na silné a slabé stránky v jadre ich osobnosti, ktoré najvýraznejšie determinujú osobnosť človeka a bežným spôsobom ich nie je možné zistiť. Prípadne objednávateľ dostáva takto vypracovaný profil aj svojej vlastnej osobnosti. Od povahových vlastností, schopností a charakteru človeka vo veľkej miere závisí, ako človek premýšľa, ako prežíva situácie, aké má motívy svojich činov, kde má hranice svojich možností a pod. Pre viac informácií o profile osobnosti nás kontakujte alebo získajte aj na stránke "Profil osobnosti".

2) Poradenstvo pri formovaní tímu vychádzajúce z personálnej analýzy osôb

  • Klient môže získať pomoc v situáciách, kedy nevie, ako ďalej rozvíjať jeho tím, ako vyriešiť určité problémy, prípadne ako ho motivovať k efektívnejšej práci.
  • Účastníci pracovného tímu sú podrobení personálnej analýze, ktorá slúži ako objektívny podklad pre identifikovanie príčin problémov a navrhnutie adekvátnych riešení.
  • Počas odborného poradenstva sú klientovi poskytované odporúčania, ako pracovať s jednotlivými ľuďmi i s celým tímom v zmysle dlhodobého dosahovania stanovených firemných cieľov. (Klient samotné profily osobností nedostáva - túto službu je možné zvýhodnene skombinovať so službou "Personálna analýza osôb s vypracovaním profilu osobnosti").

3) Poradenstvo pri výbere osôb

  • Personálna analýza osobnosti, jej schopností, povahových vlastností, charakteru, kompetencií a kariérnej dráhy dodaných kandidátov a odporučenie prvých troch najvhodnejších kandidátov z celej skupiny uchádzačov bez dodania profilu ich osobnosti. (Je možné zvýhodnene kombinovať so službou "Personálna analýza osôb s vypracovaním profilu osobnosti").
  • Vyhľadanie kandidátov spojené s personálnou analýzou ich osobnosti, ich schopností, povahových vlastností, charakteru, kompetencií a kariérnej dráhy a odporučenie prvých troch najvhodnejších kandidátov z celej skupiny uchádzačov bez dodania profilu ich osobnosti. (Je možné zvýhodnene kombinovať so službou "Personálna analýza osôb s vypracovaním profilu osobnosti").
  • Účasť v konkurzných komisiách pri výbere uchádzačov o zamestnanie na rôznych pozíciách s cieľom facilitovať autentické prejavy vlastností a schopností osobnosti jednotlivých kandidátov.
  • Prostredníctvom originálnej personálnej analýzy jasne určíme kvality všetkých Vašich zamestnancov, alebo kandidátov na rôzne pozície ako aj ich predpoklady úspešne zastávať danú funkciu.

 

Ak Vás táto ponuka zaujala, alebo chcete si službu hneď aj objednať, kým nie je naplnená kapacita poradcu, môžete nám odoslať vyplnený objednávkový formulár. Ak chcete ešte viac informácií radi Vám odpovieme prostredníctvom našich kontaktov.

Agentúra PSYCHOTREND & Discvery Trend

Precestoval som celý svet, a musím uznať, že s takýmto fenoménom sa človek len tak ľahko alebo často zasa nestretne!
Akad. mal. Frank Jalšovský
výtvarník a prezident Discovery Fine Arts Inc.

Unikátnosť konzultácií spočíva v tom, že v pomerne krátkom čase spoznáte možnosti, ktoré Vám dokážu zjednodušiť a skrátiť náročnú cestu za stanoveným cieľom. Investované prostriedky do akýchkoľvek služieb pána Ďurdiaka prinášajú zhodnotenia vo vnútornom postoji ako aj v dosahovaných výsledkoch.
Ing. Marcela Cerulíková
riaditeľka ľudských zdrojov, členka dozornej rady Doprastav, a.s.

Keby mi dnes dal niekto otázku, či odporúčam služby spoločnosti PSYCHOTREND, poviem iba toľko: "Kto neskúsil, neuverí!".
Ing. Pavel Geršl
oblastný manažér spoločnosti Best Consult Group s.r.o.

Ukázalo sa, že už po niekoľkých málo sedeniach si odborný poradca rýchlo získal dôveru a dokázal identifikovať a pochopiť potreby účastníkov poradenstva. Svojim poradenským prístupom prispel k lepšiemu poznaniu ich potenciálu ako aj ich slabších stránok.
Ing. Richard Páleník
riaditeľ pre predaj a služby zákazníkom Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.

Ľuboš Ďurdiak je človek s mimoriadnou schopnosťou v pozitívnom zmysle slova vidieť "do človeka". Jeho analyticko - psychologické danosti sú nezvyčajné. Je až neuveriteľné, že celý proces sa "odohrá" za relatívne krátky čas, ale tento čas určite patrí k tým, na ktorý sa nezabúda.
Ing. Milan Jalšovský
riaditeľ obchodného zastúpenia pre SRSCHRACK SECONET AG

Doterajšie skúsenosti s poradenskou a školiacou činnosťou boli úplne iné a originálny prístup PaedDr. Ľ. Ďurdiaka, PhD. dokázal zmeniť názor na poradenstvo aj tých najväčších skeptikov.
Ing. Peter Daubner
riaditeľ obchodného zastúpenia CAPITOL, a.s.

Štýl fotografovania a výsledné fotografie, ktoré som si sama vyskúšala u doktora Ľuboša Ďurdiaka, sú o vystihnutí čŕt osobnosti človeka, jeho duše, je to ako dobrý portrét dobrého maliara. Takéhoto fotografa, ktorý je zároveň aj dobrým psychológom, odporúčam každému.
MUDr. Jana Kelová, CSc.
majiteľka spoločnosti Benevita s.r.o.

Prejsť na:

google.com/+ĽubošĎurdiak

VŠETKY REFERENCIE

My v médiách

Rýchly kontakt

Objednávka

E-poradňa
 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie