Panel používateľa

Psychológ fotografom | Discovery Core & Strategy Insights

Vitajte na našej stránke, ktorej cieľom je podporovať rozvoj osobnosti človeka aj prostredníctvom umenia a vedy fotografie. V našom prístupe spájame umenie psychológie a fotografie do jedného celku. Fotografia ako druh umenia má silu osloviť a formovať vnútro človeka. A to nielen u aktívnych tvorcov fotografie, ale aj u jej pasívnych obdivovateľov.

Fotografia je pre Dr. Ďurdiaka jedným z nástrojov psychohygieny. Jeho cieľom je však podporiť každého, kto si uvedomuje silu psychológie umenia a jej vplyv na vnútorný svet človeka. Z fotografických žánrov preferuje psychologický portrét, dokumentárnu a reportážnu fotografiu. Veľmi rád však fotografuje aj zátišia a ostatné žánre.

Fotografie vytvára tradičnou analógovou, ale aj digitálnou technológiou. Jeho fotografie získali uznania na medzinárodných súťažiach a boli publikované vo viacerých zahraničných časopisoch a katalógoch. V rámci fotografovania ho vyhľadávajú najmä kvôli tomu, že vníma energiu fotografovaného človeka a na jeho snímkach dokáže autenticky zachytiť jeho osobnosť bez nasadených masiek. Vytvoril tak originálny poradenský prístup k človeku pod názvom "SEBAPOZNÁVANIE A TERAPIA FOTOGRAFIOU". Spája v ňom svoje poradenské know-how s fotografickým umením.

Jeho práca s človekom má hlbší duševný rozmer. Vníma jeho vnútornú energiu, ktorá je väčšinou skrytá a čaká na svoje objavenie. Fotografovaniu väčšinou predchádza vzájomný rozhovor s fotografovanou osobou. Spojením psychológie a fotografického umenia tak portrétované osoby môžu získať nezabudnuteľný zážitok v rámci svojho sebapoznávania a efektívneho sebaformovania. 

Koncom roka 2015 bol doktorovi Ľubošovi Ďurdiakovi pridelený medzinárodný umelecký titul AFIAP (Artiste de la Fédération Internationale de l´Art Photographique) od Medzinárodnej federácie fotografického umenia (FIAP) spadajúcej pod UNESCO. Vybrané fotografické práce doktora Ďurdiaka sú uložené v depozite Musée de l´Elysée vo švajčiarskom Lausanne ako súčasť medzinárodného kultúrneho dedičstva.

Pozývame vás aj do našej fotogalérie KNOWLEDGE, kde si môžete vybrané fotografie. Online si môžete pozrieť jeho fotografie aj na sociálnych sieťach Instagram a Facebook.com/OSOBNOST.

AFIAP LubosDurdiak.comKnowledge | LubosDurdiak.comLD Photo Art | LubosDurdiak.com

AKTUÁLNE FOTOGRAFIE NA: FACEBOOK.COM/OSOBNOSTINSTAGRAM.COM/LUBOSDURDIAK

PSYCHOLOGICKÝ ÚČINOK FOTOGRAFIE

OCENENIA A PUBLIKÁCIE

KNOWLEDGE Photo Art Gallery

Udelenie prestížneho medzinárodného umeleckého titulu "Artist FIAP"

Honorable mention for Lubos DurdiakPSA Honorable Mention for Lubos DurdiakPSA Honorable Mention for Lubos Durdiak GoldMedal_ČFFU_LubosDurdiak-com Certificate_Deutscher Verband für FotografieGrand Prix of the town Bardejov | LubosDurdiak.com Brondzová medaila - Russia - PaedDr. Ľuboš Ďurdiak, PhD., AFIAP


 

Poznámka: Stránku s vybranými fotografiami v jednotlivých kategóriách pre Vás priebežne dopĺňame. Najaktuálnejšie informácie môžete nájsť v mojom profile na Instagrame https://www.instagram.com/lubosdurdiak/ a na fanpage https://www.facebook.com/OSOBNOST 

Agentúra PSYCHOTREND & Discvery Trend

Precestoval som celý svet, a musím uznať, že s takýmto fenoménom sa človek len tak ľahko alebo často zasa nestretne!
Akad. mal. Frank Jalšovský
výtvarník a prezident Discovery Fine Arts Inc.

Unikátnosť konzultácií spočíva v tom, že v pomerne krátkom čase spoznáte možnosti, ktoré Vám dokážu zjednodušiť a skrátiť náročnú cestu za stanoveným cieľom. Investované prostriedky do akýchkoľvek služieb pána Ďurdiaka prinášajú zhodnotenia vo vnútornom postoji ako aj v dosahovaných výsledkoch.
Ing. Marcela Cerulíková
riaditeľka ľudských zdrojov, členka dozornej rady Doprastav, a.s.

Keby mi dnes dal niekto otázku, či odporúčam služby spoločnosti PSYCHOTREND, poviem iba toľko: "Kto neskúsil, neuverí!".
Ing. Pavel Geršl
oblastný manažér spoločnosti Best Consult Group s.r.o.

Ukázalo sa, že už po niekoľkých málo sedeniach si odborný poradca rýchlo získal dôveru a dokázal identifikovať a pochopiť potreby účastníkov poradenstva. Svojim poradenským prístupom prispel k lepšiemu poznaniu ich potenciálu ako aj ich slabších stránok.
Ing. Richard Páleník
riaditeľ pre predaj a služby zákazníkom Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.

Ľuboš Ďurdiak je človek s mimoriadnou schopnosťou v pozitívnom zmysle slova vidieť "do človeka". Jeho analyticko - psychologické danosti sú nezvyčajné. Je až neuveriteľné, že celý proces sa "odohrá" za relatívne krátky čas, ale tento čas určite patrí k tým, na ktorý sa nezabúda.
Ing. Milan Jalšovský
riaditeľ obchodného zastúpenia pre SRSCHRACK SECONET AG

Doterajšie skúsenosti s poradenskou a školiacou činnosťou boli úplne iné a originálny prístup PaedDr. Ľ. Ďurdiaka, PhD. dokázal zmeniť názor na poradenstvo aj tých najväčších skeptikov.
Ing. Peter Daubner
riaditeľ obchodného zastúpenia CAPITOL, a.s.

Štýl fotografovania a výsledné fotografie, ktoré som si sama vyskúšala u doktora Ľuboša Ďurdiaka, sú o vystihnutí čŕt osobnosti človeka, jeho duše, je to ako dobrý portrét dobrého maliara. Takéhoto fotografa, ktorý je zároveň aj dobrým psychológom, odporúčam každému.
MUDr. Jana Kelová, CSc.
majiteľka spoločnosti Benevita s.r.o.

Prejsť na:

google.com/+ĽubošĎurdiak

VŠETKY REFERENCIE

My v médiách

Rýchly kontakt

Objednávka

E-poradňa
 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie