Panel používateľa

Zuzana Babulicová

Fotky, ktoré nie sú iba o vonkajšej kráse, ale zachytávajú oveľa viac ~ sú to snímky, na ktorých vidieť črty i celý život človeka

Celkový prístup ku klientovi, od komunikácie, cez fotografovanie až po samotné snímky boli pre mňa zážitkom. Človek sa málo kedy stretne s otvoreným prístupom, ktorý ľudským, ale odborným spôsobom odhalí črty, vlastnosti, či schopnosti človeka, ktoré sú mu niekedy skryté a pre mňa osobne niekedy nezrozumiteľné. Po našich stretnutiach sa snažím mať vo veciach „systém". V premýšľaní, či v každodenných povinnostiach. Určiť si priority, ktoré sú pre danú chvíľu, pre môj život a rodinu dôležité.

Váš poradenský prístup by som nazvala terapiou. Ešte som sa nestretla s fotografom, ktorý by konzultoval nielen výsledné snímky, ale aj prežívanie človeka, objektu fotografovania. Z mojich skúseností s profesionálnymi fotografmi boli výsledné snímky kvalitné i zaujímavé, ale trochu podobné. A môžem povedať, že som často na nich hľadala chyby – kde sa ako tvárim, či vyzerám na nich dobre. A teda naozaj prekvapením pre mňa bolo, že na „4m2" sa dajú zhotoviť originálne snímky, ktoré zachytávajú moje rôzne podoby. Napriek tomu, Vaše fotky akoby neboli o vonkajšej kráse. Zachytávajú oveľa viac. Na tých snímkach vidím celý môj život. Áno, v tom istom oblečení, v rovnakom čase, ale každá snímka akoby znázorňovala mňa v inej životnej etape.

Práve spojenie psychológie a umenia je samo o sebe predpokladom pridanej hodnoty, ale úprimne, nie je psychológ ako psychológ. Práve Vaša osobnosť a schopnosť vidieť a pomenovať prežívanie človeka je zážitok, ktorý naozaj aj s odstupom času necháva v človeku odkaz, ktorý sa snažím v správnej chvíli pripomínať :)

Vaše motto "To nie je iba poradenstvo, to je nový prístup" z môjho pohľadu absolútne vystihuje podstatu Vašej práce, najmä veta „Povieme vám aj to, čo vám iní povedať nevedia..."

Odporúčaním pre iných sú moje snímky, ktoré som im ukázala a naozaj platí, že Vaša práca je Vám najlepšou reklamou. Každému však hovorím, že celé tie hodiny boli pre mňa zážitkom a dozvedela som sa o sebe viac, ako som čakala. Z pozície klienta Vám naozaj odporúčanie na zlepšenie dať neviem, z môjho pohľadu adekvátne Vaše motto vystihuje nielen Váš prístup, ale výsledky, ktoré možno nie sú na prvý pohľad zjavné, ale určite trvalé.

Ďakujem za Vašu ústretovosť a možnosť vyhotoviť portrétne fotografie. Keď sa ku nim z času na čas vraciam, je naozaj zaujímavé, že im často mením poradie „obľúbenosti". A často si pripomínam niektoré Vaše slová, odporúčania ako v živote pracovať so svojimi vlastnosťami a schopnosťami.

Spätnú väzbu píšem až po dlhšej dobe. Tieto riadky som začala písať už niekoľko krát, ale nikdy pre mňa nebol ten správny čas na ich odoslanie. Ešte raz úprimne ďakujem :)

PaedDr. Zuzana Babulicová, PhD.
Katedra pedagogiky PF UKF v Nitre

Agentúra PSYCHOTREND & Discvery Trend

Precestoval som celý svet, a musím uznať, že s takýmto fenoménom sa človek len tak ľahko alebo často zasa nestretne!
Akad. mal. Frank Jalšovský
výtvarník a prezident Discovery Fine Arts Inc.

Unikátnosť konzultácií spočíva v tom, že v pomerne krátkom čase spoznáte možnosti, ktoré Vám dokážu zjednodušiť a skrátiť náročnú cestu za stanoveným cieľom. Investované prostriedky do akýchkoľvek služieb pána Ďurdiaka prinášajú zhodnotenia vo vnútornom postoji ako aj v dosahovaných výsledkoch.
Ing. Marcela Cerulíková
riaditeľka ľudských zdrojov, členka dozornej rady Doprastav, a.s.

Keby mi dnes dal niekto otázku, či odporúčam služby spoločnosti PSYCHOTREND, poviem iba toľko: "Kto neskúsil, neuverí!".
Ing. Pavel Geršl
oblastný manažér spoločnosti Best Consult Group s.r.o.

Ukázalo sa, že už po niekoľkých málo sedeniach si odborný poradca rýchlo získal dôveru a dokázal identifikovať a pochopiť potreby účastníkov poradenstva. Svojim poradenským prístupom prispel k lepšiemu poznaniu ich potenciálu ako aj ich slabších stránok.
Ing. Richard Páleník
riaditeľ pre predaj a služby zákazníkom Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.

Ľuboš Ďurdiak je človek s mimoriadnou schopnosťou v pozitívnom zmysle slova vidieť "do človeka". Jeho analyticko - psychologické danosti sú nezvyčajné. Je až neuveriteľné, že celý proces sa "odohrá" za relatívne krátky čas, ale tento čas určite patrí k tým, na ktorý sa nezabúda.
Ing. Milan Jalšovský
riaditeľ obchodného zastúpenia pre SRSCHRACK SECONET AG

Doterajšie skúsenosti s poradenskou a školiacou činnosťou boli úplne iné a originálny prístup PaedDr. Ľ. Ďurdiaka, PhD. dokázal zmeniť názor na poradenstvo aj tých najväčších skeptikov.
Ing. Peter Daubner
riaditeľ obchodného zastúpenia CAPITOL, a.s.

Štýl fotografovania a výsledné fotografie, ktoré som si sama vyskúšala u doktora Ľuboša Ďurdiaka, sú o vystihnutí čŕt osobnosti človeka, jeho duše, je to ako dobrý portrét dobrého maliara. Takéhoto fotografa, ktorý je zároveň aj dobrým psychológom, odporúčam každému.
MUDr. Jana Kelová, CSc.
majiteľka spoločnosti Benevita s.r.o.

Prejsť na:

google.com/+ĽubošĎurdiak

VŠETKY REFERENCIE

My v médiách

Rýchly kontakt

Objednávka

E-poradňa
 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie