Panel používateľa

MS Gastro

Pre každého, kto hľadá výnimočnosť, úplne nový prístup a kto chce vystihnúť skutočnú podstatu veci jedinečným spôsobom

Vo svojej spoločnosti som viackrát využil poradenské služby Dr. Ľuboša Ďurdiaka v oblasti psychológie reklamy a marketingu. Na účely tohto poradenstva boli využité aj ponúkané fotografické služby jeho agentúry PSYCHOTREND a Discovery Trend. Výsledkom boli profesionálne portrétne i produktové fotografie, s ktorými som maximálne spokojný.

Super bolo nielen to, že Dr. Ďurdiak mi samotné fotografie zhotovil, ale mi navrhol veľmi zaujímavé až netradičné inšpirácie, na základe ktorých vznikli veľmi unikátne zábery. A práve fotografie, ktoré sa mi v prvom okamihu javili ako nezvyčajné, boli v praxi skutočne najefektívnejšie.

V agentúre PSYCHOTREND je možné využiť veľkú výhodu oproti inej konkurencii - spojenie vynikajúceho psychológa a fotografa v jednej osobe, vďaka čomu sa poradenský prístup v oblasti psychológie reklamy a marketingu stáva veľmi efektívny a účinný.

V mojom hodnotení dávam za takéto poradenské služby 11 bodov z 10 a určite ich odporúčam vyskúšať každému, kto hľadá výnimočnosť, úplne nový prístup a chce vystihnúť skutočnú podstatu veci jedinečným spôsobom.

Marek Stanek
majiteľ a konateľ spoločnosti MS Gastro, s.r.o.
reštaurácia Cherry´s
www.msgastro.sk

Marek Stanek

 

Agentúra PSYCHOTREND & Discvery Trend

Precestoval som celý svet, a musím uznať, že s takýmto fenoménom sa človek len tak ľahko alebo často zasa nestretne!
Akad. mal. Frank Jalšovský
výtvarník a prezident Discovery Fine Arts Inc.

Unikátnosť konzultácií spočíva v tom, že v pomerne krátkom čase spoznáte možnosti, ktoré Vám dokážu zjednodušiť a skrátiť náročnú cestu za stanoveným cieľom. Investované prostriedky do akýchkoľvek služieb pána Ďurdiaka prinášajú zhodnotenia vo vnútornom postoji ako aj v dosahovaných výsledkoch.
Ing. Marcela Cerulíková
riaditeľka ľudských zdrojov, členka dozornej rady Doprastav, a.s.

Keby mi dnes dal niekto otázku, či odporúčam služby spoločnosti PSYCHOTREND, poviem iba toľko: "Kto neskúsil, neuverí!".
Ing. Pavel Geršl
oblastný manažér spoločnosti Best Consult Group s.r.o.

Ukázalo sa, že už po niekoľkých málo sedeniach si odborný poradca rýchlo získal dôveru a dokázal identifikovať a pochopiť potreby účastníkov poradenstva. Svojim poradenským prístupom prispel k lepšiemu poznaniu ich potenciálu ako aj ich slabších stránok.
Ing. Richard Páleník
riaditeľ pre predaj a služby zákazníkom Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.

Ľuboš Ďurdiak je človek s mimoriadnou schopnosťou v pozitívnom zmysle slova vidieť "do človeka". Jeho analyticko - psychologické danosti sú nezvyčajné. Je až neuveriteľné, že celý proces sa "odohrá" za relatívne krátky čas, ale tento čas určite patrí k tým, na ktorý sa nezabúda.
Ing. Milan Jalšovský
riaditeľ obchodného zastúpenia pre SRSCHRACK SECONET AG

Doterajšie skúsenosti s poradenskou a školiacou činnosťou boli úplne iné a originálny prístup PaedDr. Ľ. Ďurdiaka, PhD. dokázal zmeniť názor na poradenstvo aj tých najväčších skeptikov.
Ing. Peter Daubner
riaditeľ obchodného zastúpenia CAPITOL, a.s.

Štýl fotografovania a výsledné fotografie, ktoré som si sama vyskúšala u doktora Ľuboša Ďurdiaka, sú o vystihnutí čŕt osobnosti človeka, jeho duše, je to ako dobrý portrét dobrého maliara. Takéhoto fotografa, ktorý je zároveň aj dobrým psychológom, odporúčam každému.
MUDr. Jana Kelová, CSc.
majiteľka spoločnosti Benevita s.r.o.

Prejsť na:

google.com/+ĽubošĎurdiak

VŠETKY REFERENCIE

My v médiách

Rýchly kontakt

Objednávka

E-poradňa
 

PARTNERI

Jooble

Prihlásenie

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookies. Používaním uvedených stránok súhlasíte s obchodnými podmienkami, s podmienkami používania služby a so spracovaním osobných údajov v zmysle aktuálnych nariadení a zákonov. Viac info o cookies a obchodných podmienkach.