Panel používateľa

Martin Kilian

Fotky oslňujúce kvalitou, bezprostrednosťou a zvyšujúce chuť na sebe pracovať

Fotografovaním som začínal svoju moju žurnalistickú kariéru, o to viac prácu Dr. Ľuboša Ďurdiaka kvitujem, lebo iba málo fotografov vie svoj cielený objekt zamerať v takej kvalite. Takéto krásne fotky nemajú ani ligisti!

Snímky vo mne vyvolali veľmi pozitívne pocity a emócie. Víťazný gól sme strelili z poslednej akcie v tretej minúte nadstaveného času a je naozaj krásne, že teraz s odstupom času opäť pozerám, ako na seba skáčeme, ako sa tešíme. Presne o týchto momentoch je futbal a takáto nesporne kvalitná a bohatá fotogaléria je obrovským bonusom.

"Takáto kvalitná fotogaléria dokáže stmeliť klub ako taký, chalani majú po zhliadnutí Vašej práce zvýšenú motiváciu do roboty, väčšiu chuť na sebe pracovať. Je rozdiel, ak by rovnakú situáciu odfotil bežný fotograf a Vy, Vaše fotky doslova oslňujú ostrosťou, bezprostrednosťou. Ťažko niečo vytknúť. Veľmi pekne Vám ďakujem za sprostredkovaný zážitok pomocou Vašich fotiek a prajem Vám veľa šťastia do budúcnosti!"

Link na fotogalériu futbalového klubu FC Jelenec: https://www.facebook.com/pg/FC-Jelenec-834561466666762/photos/?tab=album&album_id=1229915943797977 

Martin Kilian ml.
gólman klubu FC Jelenec U19 - sk.A - ObFZ NR (Muži)
redaktor MY Nitrianskych novín a 
webstránky Oblastného futbalového zväzu v Nitre
http://www.mynoviny.sk/nase-redakcie/nitriansky-kraj/nitrianske-noviny/#c118
www.obfz.sk

 

 

Agentúra PSYCHOTREND & Discvery Trend

Precestoval som celý svet, a musím uznať, že s takýmto fenoménom sa človek len tak ľahko alebo často zasa nestretne!
Akad. mal. Frank Jalšovský
výtvarník a prezident Discovery Fine Arts Inc.

Unikátnosť konzultácií spočíva v tom, že v pomerne krátkom čase spoznáte možnosti, ktoré Vám dokážu zjednodušiť a skrátiť náročnú cestu za stanoveným cieľom. Investované prostriedky do akýchkoľvek služieb pána Ďurdiaka prinášajú zhodnotenia vo vnútornom postoji ako aj v dosahovaných výsledkoch.
Ing. Marcela Cerulíková
riaditeľka ľudských zdrojov, členka dozornej rady Doprastav, a.s.

Keby mi dnes dal niekto otázku, či odporúčam služby spoločnosti PSYCHOTREND, poviem iba toľko: "Kto neskúsil, neuverí!".
Ing. Pavel Geršl
oblastný manažér spoločnosti Best Consult Group s.r.o.

Ukázalo sa, že už po niekoľkých málo sedeniach si odborný poradca rýchlo získal dôveru a dokázal identifikovať a pochopiť potreby účastníkov poradenstva. Svojim poradenským prístupom prispel k lepšiemu poznaniu ich potenciálu ako aj ich slabších stránok.
Ing. Richard Páleník
riaditeľ pre predaj a služby zákazníkom Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.

Ľuboš Ďurdiak je človek s mimoriadnou schopnosťou v pozitívnom zmysle slova vidieť "do človeka". Jeho analyticko - psychologické danosti sú nezvyčajné. Je až neuveriteľné, že celý proces sa "odohrá" za relatívne krátky čas, ale tento čas určite patrí k tým, na ktorý sa nezabúda.
Ing. Milan Jalšovský
riaditeľ obchodného zastúpenia pre SRSCHRACK SECONET AG

Doterajšie skúsenosti s poradenskou a školiacou činnosťou boli úplne iné a originálny prístup PaedDr. Ľ. Ďurdiaka, PhD. dokázal zmeniť názor na poradenstvo aj tých najväčších skeptikov.
Ing. Peter Daubner
riaditeľ obchodného zastúpenia CAPITOL, a.s.

Štýl fotografovania a výsledné fotografie, ktoré som si sama vyskúšala u doktora Ľuboša Ďurdiaka, sú o vystihnutí čŕt osobnosti človeka, jeho duše, je to ako dobrý portrét dobrého maliara. Takéhoto fotografa, ktorý je zároveň aj dobrým psychológom, odporúčam každému.
MUDr. Jana Kelová, CSc.
majiteľka spoločnosti Benevita s.r.o.

Prejsť na:

google.com/+ĽubošĎurdiak

VŠETKY REFERENCIE

My v médiách

Rýchly kontakt

Objednávka

E-poradňa
 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie