Panel používateľa

Frank Jalšovský

Jeden z najlepších fotografov na svete, ktorý pracuje na rôznych úrovniach

Ľuboš Ďurdiak dokáže veľa vypovedať a to bez zbytočného pátosu a prehnaných kvetnatých výrazových prostriedkov. Je špičkový analytik ľudskej duše, myslím si, že na Slovensku nemá páru. Až veľmi dobre charakterizoval a zachytil moju dušu, či mňa ako takého. Je však nielen špičkový psychológ a vynikajúci vo svojej profesii, ktorú prevádza, ale osobne si myslím, že je aj špičkový fotograf, a to nechcem lichotiť, len konštatujem realitu.

Osobne si myslím, že Ľuboš je jeden z najlepších fotografov na svete, ktorý pracuje na rôznych úrovniach. Jeho fotografické snímky sú pre mňa skutočné bonbóniky a šperky. Z môjho pohľadu patrí medzi "top of the line" spiritov, akých som kedy stretol na tejto planéte. Som hrdý, že ho poznám a že som s ním mohol spolupracovať aj v oblasti fotografie.

Ľuboš je veľmi nadaný a má multi talenty od narodenia, od Boha. Jeho analýza a psychologický i umelecký pohľad na moju osobu i moje dielo je veľmi výstižný a veľmi rád som si zaradil do svojho portfólia jeho snímky mojich portrétov, ako aj výsledok fotodokumentácie môjho ateliéru a fotoreportáže mojej vernisáže v Prezidentskom paláci. Zberatelia umenia si vždy prezerajú moje portfóliá pri návštevách v štúdiu. Zároveň pripravujem unikátnu knihu z môjho života i mojej tvorby a s jeho fotografiami v nej určite počítam.

Akad. mal. Frank Jalsovsky
Výtvarník a prezident Discovery Fine Arts Inc.
www.discoveryfinearts.com

Život a dielo majstra Franka Jalšovského

Agentúra PSYCHOTREND & Discvery Trend

Precestoval som celý svet, a musím uznať, že s takýmto fenoménom sa človek len tak ľahko alebo často zasa nestretne!
Akad. mal. Frank Jalšovský
výtvarník a prezident Discovery Fine Arts Inc.

Unikátnosť konzultácií spočíva v tom, že v pomerne krátkom čase spoznáte možnosti, ktoré Vám dokážu zjednodušiť a skrátiť náročnú cestu za stanoveným cieľom. Investované prostriedky do akýchkoľvek služieb pána Ďurdiaka prinášajú zhodnotenia vo vnútornom postoji ako aj v dosahovaných výsledkoch.
Ing. Marcela Cerulíková
riaditeľka ľudských zdrojov, členka dozornej rady Doprastav, a.s.

Keby mi dnes dal niekto otázku, či odporúčam služby spoločnosti PSYCHOTREND, poviem iba toľko: "Kto neskúsil, neuverí!".
Ing. Pavel Geršl
oblastný manažér spoločnosti Best Consult Group s.r.o.

Ukázalo sa, že už po niekoľkých málo sedeniach si odborný poradca rýchlo získal dôveru a dokázal identifikovať a pochopiť potreby účastníkov poradenstva. Svojim poradenským prístupom prispel k lepšiemu poznaniu ich potenciálu ako aj ich slabších stránok.
Ing. Richard Páleník
riaditeľ pre predaj a služby zákazníkom Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.

Ľuboš Ďurdiak je človek s mimoriadnou schopnosťou v pozitívnom zmysle slova vidieť "do človeka". Jeho analyticko - psychologické danosti sú nezvyčajné. Je až neuveriteľné, že celý proces sa "odohrá" za relatívne krátky čas, ale tento čas určite patrí k tým, na ktorý sa nezabúda.
Ing. Milan Jalšovský
riaditeľ obchodného zastúpenia pre SRSCHRACK SECONET AG

Doterajšie skúsenosti s poradenskou a školiacou činnosťou boli úplne iné a originálny prístup PaedDr. Ľ. Ďurdiaka, PhD. dokázal zmeniť názor na poradenstvo aj tých najväčších skeptikov.
Ing. Peter Daubner
riaditeľ obchodného zastúpenia CAPITOL, a.s.

Štýl fotografovania a výsledné fotografie, ktoré som si sama vyskúšala u doktora Ľuboša Ďurdiaka, sú o vystihnutí čŕt osobnosti človeka, jeho duše, je to ako dobrý portrét dobrého maliara. Takéhoto fotografa, ktorý je zároveň aj dobrým psychológom, odporúčam každému.
MUDr. Jana Kelová, CSc.
majiteľka spoločnosti Benevita s.r.o.

Prejsť na:

google.com/+ĽubošĎurdiak

VŠETKY REFERENCIE

My v médiách

Rýchly kontakt

Objednávka

E-poradňa
 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie