Panel používateľa

Alexandra Guttmann & LubosDurdiak.com

Na fotografiách je zachytený kus mojej duše, ktorá tvorí to, čo robí človeka človekom. Ešte raz veľmi pekne ďakujem, nielen za skvelé foto, ale aj zážitok!

Výsledné fotografie Dr. Ľuboša Ďurdiaka sú absolútne dokonalé. Každá vyjadruje "inú časť mňa", no na všetkých sa páčim sebe, ostatným, a zároveň sú prirodzené. V procese fotografovania a v štýle fotografa sa mi jednoznačne páčil individuálny prístup, schopnosť navnímať vhodné "pózy", priestor a "pozadie".

Moje doterajšie skúsenosti s portrétovaním sú pomerne časté a opakované, keďže okrem iného školím pre niekoľko organizácií, kde portrétová fotografia je "must". Pre toto fotografovanie som sa rozhodla hneď, ako som v jeho portfóliu fotografií uvidela štýl vytváraných portrétov. Okamžite ma uchvátila schopnost doktora Ďurdiaka zachytiť človeka aký je. Bez pozlátok, bez prikrášlenia, ale zároveň vyžarovali ich vnútornú krásu. Každý jeden človek na jeho foto sa mi javil blízky, sympatický.

Spojenie fotografického umenia so psychologickým prístupom a s fotkami, ktoré odrážajú aj niečo z hĺbky duše človeka je presne ten dôvod, pre ktorý som si vybrala toto portrétovanie. Nechcela som vyretušované, vyphotoshopované foto, ale takú, kde ma ľudia podľa nej spoznajú aj keď pôjdem v teplákoch vyniesť smeti :)

Na fotografiách je zachytený kus mojej duše, ktorá tvorí to, čo robí človeka človekom. Ešte raz veľmi pekne ďakujem, nielen za skvelé foto, ale aj zážitok!

Mgr. Alexandra Guttmann
projektová manažérka

 

Agentúra PSYCHOTREND & Discvery Trend

Precestoval som celý svet, a musím uznať, že s takýmto fenoménom sa človek len tak ľahko alebo často zasa nestretne!
Akad. mal. Frank Jalšovský
výtvarník a prezident Discovery Fine Arts Inc.

Unikátnosť konzultácií spočíva v tom, že v pomerne krátkom čase spoznáte možnosti, ktoré Vám dokážu zjednodušiť a skrátiť náročnú cestu za stanoveným cieľom. Investované prostriedky do akýchkoľvek služieb pána Ďurdiaka prinášajú zhodnotenia vo vnútornom postoji ako aj v dosahovaných výsledkoch.
Ing. Marcela Cerulíková
riaditeľka ľudských zdrojov, členka dozornej rady Doprastav, a.s.

Keby mi dnes dal niekto otázku, či odporúčam služby spoločnosti PSYCHOTREND, poviem iba toľko: "Kto neskúsil, neuverí!".
Ing. Pavel Geršl
oblastný manažér spoločnosti Best Consult Group s.r.o.

Ukázalo sa, že už po niekoľkých málo sedeniach si odborný poradca rýchlo získal dôveru a dokázal identifikovať a pochopiť potreby účastníkov poradenstva. Svojim poradenským prístupom prispel k lepšiemu poznaniu ich potenciálu ako aj ich slabších stránok.
Ing. Richard Páleník
riaditeľ pre predaj a služby zákazníkom Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.

Ľuboš Ďurdiak je človek s mimoriadnou schopnosťou v pozitívnom zmysle slova vidieť "do človeka". Jeho analyticko - psychologické danosti sú nezvyčajné. Je až neuveriteľné, že celý proces sa "odohrá" za relatívne krátky čas, ale tento čas určite patrí k tým, na ktorý sa nezabúda.
Ing. Milan Jalšovský
riaditeľ obchodného zastúpenia pre SRSCHRACK SECONET AG

Doterajšie skúsenosti s poradenskou a školiacou činnosťou boli úplne iné a originálny prístup PaedDr. Ľ. Ďurdiaka, PhD. dokázal zmeniť názor na poradenstvo aj tých najväčších skeptikov.
Ing. Peter Daubner
riaditeľ obchodného zastúpenia CAPITOL, a.s.

Štýl fotografovania a výsledné fotografie, ktoré som si sama vyskúšala u doktora Ľuboša Ďurdiaka, sú o vystihnutí čŕt osobnosti človeka, jeho duše, je to ako dobrý portrét dobrého maliara. Takéhoto fotografa, ktorý je zároveň aj dobrým psychológom, odporúčam každému.
MUDr. Jana Kelová, CSc.
majiteľka spoločnosti Benevita s.r.o.

Prejsť na:

google.com/+ĽubošĎurdiak

VŠETKY REFERENCIE

My v médiách

Rýchly kontakt

Objednávka

E-poradňa
 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie