Panel používateľa

Vernisáž v Prezidentskom paláci | Discovery Core & Strategy Insights

Symbióza v umení - slávnostná vernisáž v galérii Sala terrena v Prezidentskom paláci Slovenskej republiky /2013/

Prezidentská kancelária Slovenskej republiky spolu s autormi vystavených diel grafikom Frankom Jalšovským a sochárom Pavlom M. Schultzom pripravila dňa 30. apríla 2013 výstavu umeleckých diel v galérii Sala terrena.

Slávnostnú vernisáž, ktorú svojou prítomnosťou poctil aj prezident Slovenskej republiky Ivan Gašparovič, svojim príhovorom otvoril kurátor výstavy PhDr. Bohumír Bachratý, CSc.. Frank Jalšovský a Pavol Maria Schultz patria medzi významné slovenské osobnosti známe so svojim dielom po celom svete.

Z vystavených obrazov a sôch vyžarovala okúzľujúca energia, ktorá nedovolila človeku iba prejsť okolo nich bez zastavenia. Grafiky svojimi líniami, symbolmi, farbami a hĺbkou myšlienky pôsobili až meditatívnym dojmom. Nádherné skulptúry a plastiky umocňovali takto získaný dojem nielen strhujúcou krásou cez znázornené pózy a gestá, ale aj cez možnosť pozrieť sa, ba aj dotknúť sa týchto pôvabných objemov, oblúkov zo všetkých strán. A môžno práve týmto súzvukom sa nám obaja autori snažili vyjadriť podstatu ich symbiózy na uskutočnenej výstave s rovnomenným názvom "Symbióza v umení".

Agentúra PSYCHOTREND & Discvery Trend

Precestoval som celý svet, a musím uznať, že s takýmto fenoménom sa človek len tak ľahko alebo často zasa nestretne!
Akad. mal. Frank Jalšovský
výtvarník a prezident Discovery Fine Arts Inc.

Unikátnosť konzultácií spočíva v tom, že v pomerne krátkom čase spoznáte možnosti, ktoré Vám dokážu zjednodušiť a skrátiť náročnú cestu za stanoveným cieľom. Investované prostriedky do akýchkoľvek služieb pána Ďurdiaka prinášajú zhodnotenia vo vnútornom postoji ako aj v dosahovaných výsledkoch.
Ing. Marcela Cerulíková
riaditeľka ľudských zdrojov, členka dozornej rady Doprastav, a.s.

Keby mi dnes dal niekto otázku, či odporúčam služby spoločnosti PSYCHOTREND, poviem iba toľko: "Kto neskúsil, neuverí!".
Ing. Pavel Geršl
oblastný manažér spoločnosti Best Consult Group s.r.o.

Ukázalo sa, že už po niekoľkých málo sedeniach si odborný poradca rýchlo získal dôveru a dokázal identifikovať a pochopiť potreby účastníkov poradenstva. Svojim poradenským prístupom prispel k lepšiemu poznaniu ich potenciálu ako aj ich slabších stránok.
Ing. Richard Páleník
riaditeľ pre predaj a služby zákazníkom Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.

Ľuboš Ďurdiak je človek s mimoriadnou schopnosťou v pozitívnom zmysle slova vidieť "do človeka". Jeho analyticko - psychologické danosti sú nezvyčajné. Je až neuveriteľné, že celý proces sa "odohrá" za relatívne krátky čas, ale tento čas určite patrí k tým, na ktorý sa nezabúda.
Ing. Milan Jalšovský
riaditeľ obchodného zastúpenia pre SRSCHRACK SECONET AG

Doterajšie skúsenosti s poradenskou a školiacou činnosťou boli úplne iné a originálny prístup PaedDr. Ľ. Ďurdiaka, PhD. dokázal zmeniť názor na poradenstvo aj tých najväčších skeptikov.
Ing. Peter Daubner
riaditeľ obchodného zastúpenia CAPITOL, a.s.

Štýl fotografovania a výsledné fotografie, ktoré som si sama vyskúšala u doktora Ľuboša Ďurdiaka, sú o vystihnutí čŕt osobnosti človeka, jeho duše, je to ako dobrý portrét dobrého maliara. Takéhoto fotografa, ktorý je zároveň aj dobrým psychológom, odporúčam každému.
MUDr. Jana Kelová, CSc.
majiteľka spoločnosti Benevita s.r.o.

Prejsť na:

google.com/+ĽubošĎurdiak

VŠETKY REFERENCIE

My v médiách

Rýchly kontakt

Objednávka

E-poradňa
 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie