Panel používateľa

CESTA K ZDRAVEJ DUŠI_Instagram

V KAŽDOM VZŤAHU SÚ VŽDY DVAJA MALIARI. NEPRETIERAJ PRETO SPOLOČNÚ IZBU LEN SVOJIMI FARBAMI ~ www.discoverytrend.eu/eknihy/psychohygiena * Pre tvoje duševné zdravie nie je jedno, s kým žiješ v jednej domácnosti, akých máš susedov aj kolegov v práci. Avšak to, v akom svetle vnímaš ľudí okolo teba, vplýva na tvoj psychický stav oveľa viac, ako samotná osobnosť suseda alebo iného tvojho “spoločníka”. * Iných ľudí vnímaš veľmi často nie takých, akí skutočne sú vo svojom jadre, ale podľa toho, do akej miery pohládzajú a “nafukujú” tvoje vlastné ego. Kvôli takémuto postoju im nikdy nedáš šancu, aby sa pri tebe prejavili takí, akí naozaj sú. * Nič nie je iba čierne alebo biele. Ako nikto nie je iba dobrý alebo zlý. V každom vzťahu sú vždy dvaja maliari. Pevnosť ich vzťahu bude záležať od toho, ako dokážu vnímať a zlaďovať palety svojich farieb. ... ČÍTAJ CELÝ ČLÁNOK TU: https://www.facebook.com/osobnost/posts/1763829717246995 * Článok z myšlienok v novej eKnihe „CESTA K ZDRAVEJ DUŠI". * Zvýhodnená cena už iba pár dní. * Zisti viac alebo hneď objednaj TU: www.discoverytrend.eu/eknihy/psychohygiena * OBSAH eKNIHY: 1 ČO VÁM LEZIE NA NERVY? 2 AK VERÍTE V NIEČO DEŠTRUKTÍVNE, ZDEMOLUJE TO VÁŠ VNÚTORNÝ SVET 3 ČO ZASEJETE, TO BUDETE ŽAŤ. AJ VO VZŤAHOCH 4 MUŽ A ŽENA. VZŤAH NÁROČNÝ, ALE NIE NEMOŽNÝ 5 ROZDÁVATE SVOJ ČAS? 6 ŽIVOTOSPRÁVA NIE JE LEN TRENDOVÉ SLOVO, ALE SÚČASŤ VÁŠHO ŽIVOTA 7 SPITE V NOCI A NIE NA VAVRÍNOCH 8 NIČNEROBENIE NIE JE ODPOČINOK 9 STÁVAŠ SA TÝM, ČO ZJEŠ 10 ROZHÝB SVOJE KOSTI 11 KEĎ PRÁCA NEŠĽACHTÍ 12 ÚTOK MÉDIÍ NA NAŠE SLABÉ STRÁNKY 13 SEBAVZDELÁVANIE. PROCES PROSPEŠNÝ, AJ NEBEZPEČNÝ 14 V AKEJ DOBE ŽIJEME, ČO SA OD NÁS ŽIADA? 15 ZLEPŠITE KVALITU SVOJHO ŽITIA. PSYCHOHYGIENA JE PRE KAŽDÉHO 16 PRISPÔSOBUJTE SA. ALE NIE VŠETKÉMU 17 MÁTE VŠETKÉHO PLNÉ ZUBY? 18 V NÚDZI POZNÁŠ PRIATEĽA​ #LubosDurdiak #psycholog #osobnost #psychohygiena #sebapoznanie #dusevnezdravie #jadroosobnosti #sebavychova #zdravie #dusa #duša #filozofia #zivot #život #ludia #charakter #pravda #citat #psyche #cestakzdravejdusi #vztahy #kniha #ekniha #ebook #healthysoul #eyes #soul #ig_slovakia

Príspevok, ktorý zdieľa Dr. Ľuboš Ďurdiak, PhD., AFIAP (@lubosdurdiak),

Agentúra PSYCHOTREND & Discvery Trend

Precestoval som celý svet, a musím uznať, že s takýmto fenoménom sa človek len tak ľahko alebo často zasa nestretne!
Akad. mal. Frank Jalšovský
výtvarník a prezident Discovery Fine Arts Inc.

Unikátnosť konzultácií spočíva v tom, že v pomerne krátkom čase spoznáte možnosti, ktoré Vám dokážu zjednodušiť a skrátiť náročnú cestu za stanoveným cieľom. Investované prostriedky do akýchkoľvek služieb pána Ďurdiaka prinášajú zhodnotenia vo vnútornom postoji ako aj v dosahovaných výsledkoch.
Ing. Marcela Cerulíková
riaditeľka ľudských zdrojov, členka dozornej rady Doprastav, a.s.

Keby mi dnes dal niekto otázku, či odporúčam služby spoločnosti PSYCHOTREND, poviem iba toľko: "Kto neskúsil, neuverí!".
Ing. Pavel Geršl
oblastný manažér spoločnosti Best Consult Group s.r.o.

Ukázalo sa, že už po niekoľkých málo sedeniach si odborný poradca rýchlo získal dôveru a dokázal identifikovať a pochopiť potreby účastníkov poradenstva. Svojim poradenským prístupom prispel k lepšiemu poznaniu ich potenciálu ako aj ich slabších stránok.
Ing. Richard Páleník
riaditeľ pre predaj a služby zákazníkom Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.

Ľuboš Ďurdiak je človek s mimoriadnou schopnosťou v pozitívnom zmysle slova vidieť "do človeka". Jeho analyticko - psychologické danosti sú nezvyčajné. Je až neuveriteľné, že celý proces sa "odohrá" za relatívne krátky čas, ale tento čas určite patrí k tým, na ktorý sa nezabúda.
Ing. Milan Jalšovský
riaditeľ obchodného zastúpenia pre SRSCHRACK SECONET AG

Doterajšie skúsenosti s poradenskou a školiacou činnosťou boli úplne iné a originálny prístup PaedDr. Ľ. Ďurdiaka, PhD. dokázal zmeniť názor na poradenstvo aj tých najväčších skeptikov.
Ing. Peter Daubner
riaditeľ obchodného zastúpenia CAPITOL, a.s.

Štýl fotografovania a výsledné fotografie, ktoré som si sama vyskúšala u doktora Ľuboša Ďurdiaka, sú o vystihnutí čŕt osobnosti človeka, jeho duše, je to ako dobrý portrét dobrého maliara. Takéhoto fotografa, ktorý je zároveň aj dobrým psychológom, odporúčam každému.
MUDr. Jana Kelová, CSc.
majiteľka spoločnosti Benevita s.r.o.

Prejsť na:

google.com/+ĽubošĎurdiak

VŠETKY REFERENCIE

My v médiách

Rýchly kontakt

Objednávka

E-poradňa
 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie