Panel používateľa

Sebapoznávanie a terapia fotografiou podľa PaedDr. Ľuboša Ďurdiaka, PhD., AFIAP | Discovery Core & Strategy Insights

Vítame vás na našej stránke Sebapoznávanie a terapia fotografiou a ďakujeme za váš záujem o bližšie informácie o tejto jedinečnej poradenskej službe. Ide o originálny poradenský prístup k človeku vytvorený Dr. Ďurdiakom, v ktorom spája svoje poradenské know-how s fotografickým umením. Portrétované osoby tak môžu získať nezabudnuteľný zážitok v rámci svojho sebapoznávania a efektívneho formovania svojej osobnosti.

 

Podstatu tohto štýlu fotografovania vynikajúco vystihla MUDr. Jana Kelová, CSc., ktorá uvádza: Štýl fotografovania a výsledné fotografie, ktoré som si sama vyskúšala u doktora Ľuboša Ďurdiaka, sú o vystihnutí čŕt osobnosti človeka, jeho duše, je to ako dobrý portrét dobrého maliara. Nie je to iba fotografia herečky, ktorá na požiadanie dokáže ukázať radosť, hnev, vášeň, či smútok, pričom to, akým je skutočným človekom, by zostalo nezachytené."

Ing. Katarína Csongár opisuje svoju skúsenosť s týmto štýlom poradenstva a fotografovania zaujímavými slovami: "V prístupe a štýle fotografovania doktorom Ďurdiakom som videla, že vie presne, čo chce zachytiť. Výslednú fotku a iskru v očiach videl skôr, než to zaznamenal fotoaparát. Na vytvorených fotografiách oceňujem, že na každej fotke som to skutočne Ja a to je asi najväčší rozdiel medzi bežnými fotkami a týmito zábermi. Na základe tejto skúsenosti môžem povedať, že je to úplne iný, neobvyklý prístup pri zachytení skutočnej osobnosti človeka."

Z referencie Janky Danikovej vyberáme: "Súčasťou mnou vybraného poradenského stretnutia bol aj zaujímavý projekt Tru Face - Sebapoznávanie fotografiou. Zo stretnutia tak mám aj fotografie s mojimi portrétmi, na ktorých je zachytené videnie mojej osoby Dr. Ľubošom Ďurdiakom. Fotografie sú profesionálne a skutočne vystihujú moje Ja. Doktora Ďurdiaka odporúčam najmä pre jeho nenútený, prirodzený prístup. Oceňujem jeho vnímanie jedinečnosti a originality človeka, na ktorých vo svojom poradenskom prístupe stavia.

 

PaedDr. Vlado Zlatoš, PhD. k tomuto originálnemu prístupu k fotografii a k duši človeka na základe vlastnej skúsenosti povedal: Dá sa fotografiou zachytiť vnútro človeka, jeho charakter a celková osobnosť? To, čo je v ňom autentické a naopak nezachytiť iba hranú masku, pretvárku? Vidieť svoje skutočné JA, svoju dušu? A čo je to skutočné JA? Ako ho vieme rozpoznať v sebe alebo v tých druhých? Doktor Ďurdiak nám svojim unikátnym prístupom pomáha objavovať oboje. Dokáže nás nasmerovať na jadro našej či druhej osobnosti (skutočné JA) a zároveň ho neobyčajne zachytiť aj ako realitu (fotografiou). Pomocou nej si môžeme pripomínať, kým sme, za čím si stojíme, aké sú naše hodnoty. 

 

 

Discovery Core & Strategy Insights

Prehľad inakosti našej agentúry a poskytovaných služieb v podobe myšlienkovej mapy

Discovery Core & Strategy Insights | Rýchly prehľad pre vás v podobe myšlienkovej mapy | psychotrend.sk

 

 

Agentúra PSYCHOTREND & Discvery Trend

Precestoval som celý svet, a musím uznať, že s takýmto fenoménom sa človek len tak ľahko alebo často zasa nestretne!
Akad. mal. Frank Jalšovský
výtvarník a prezident Discovery Fine Arts Inc.

Unikátnosť konzultácií spočíva v tom, že v pomerne krátkom čase spoznáte možnosti, ktoré Vám dokážu zjednodušiť a skrátiť náročnú cestu za stanoveným cieľom. Investované prostriedky do akýchkoľvek služieb pána Ďurdiaka prinášajú zhodnotenia vo vnútornom postoji ako aj v dosahovaných výsledkoch.
Ing. Marcela Cerulíková
riaditeľka ľudských zdrojov, členka dozornej rady Doprastav, a.s.

Keby mi dnes dal niekto otázku, či odporúčam služby spoločnosti PSYCHOTREND, poviem iba toľko: "Kto neskúsil, neuverí!".
Ing. Pavel Geršl
oblastný manažér spoločnosti Best Consult Group s.r.o.

Ukázalo sa, že už po niekoľkých málo sedeniach si odborný poradca rýchlo získal dôveru a dokázal identifikovať a pochopiť potreby účastníkov poradenstva. Svojim poradenským prístupom prispel k lepšiemu poznaniu ich potenciálu ako aj ich slabších stránok.
Ing. Richard Páleník
riaditeľ pre predaj a služby zákazníkom Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.

Ľuboš Ďurdiak je človek s mimoriadnou schopnosťou v pozitívnom zmysle slova vidieť "do človeka". Jeho analyticko - psychologické danosti sú nezvyčajné. Je až neuveriteľné, že celý proces sa "odohrá" za relatívne krátky čas, ale tento čas určite patrí k tým, na ktorý sa nezabúda.
Ing. Milan Jalšovský
riaditeľ obchodného zastúpenia pre SRSCHRACK SECONET AG

Doterajšie skúsenosti s poradenskou a školiacou činnosťou boli úplne iné a originálny prístup PaedDr. Ľ. Ďurdiaka, PhD. dokázal zmeniť názor na poradenstvo aj tých najväčších skeptikov.
Ing. Peter Daubner
riaditeľ obchodného zastúpenia CAPITOL, a.s.

Štýl fotografovania a výsledné fotografie, ktoré som si sama vyskúšala u doktora Ľuboša Ďurdiaka, sú o vystihnutí čŕt osobnosti človeka, jeho duše, je to ako dobrý portrét dobrého maliara. Takéhoto fotografa, ktorý je zároveň aj dobrým psychológom, odporúčam každému.
MUDr. Jana Kelová, CSc.
majiteľka spoločnosti Benevita s.r.o.

Prejsť na:

google.com/+ĽubošĎurdiak

VŠETKY REFERENCIE

My v médiách

Rýchly kontakt

Objednávka

E-poradňa
 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie