Panel používateľa

Marcela P. & LubosDurdiak.com

Snímky pripomínajúce veľa krásneho z osobnosti i z celého života človeka

V priebehu roka 2015 som prijala ponuku PaedDr. Ľuboša Ďurdiaka, PhD. využiť v rámci jeho poradenských stretnutí aj silu fotografie z jeho perspektívy. Kvôli mojim dlhodobým zdravotným problémom som si nemyslela, že to zvládnem, keďže som sa odhodlávala, či vôbec prejdem a prídem na koučing, nakoniec som však bola prekvapená, že to bolo veľmi fajn.

Bolo to pre mňa prekvapujúce, lebo ja sa nie veľmi rada fotím, ale teraz mi to vôbec nevadilo. Doktor Ďurdiak dokázal vytvoriť veľmi uvoľnenú atmosféru, necítila som ani žiadny tlak, ako sa mám alebo nemám tváriť, bolo to pre mňa príjemné a zábavné, aj som zabudla na svoje starosti. Samu ma prekvapilo, že som bola ochotná sa "postaviť do tej fotky", nikto ma doteraz tak nefotil. Vrátili sa mi príjemné spomienky z mojej mladosti. Po fotografovaní som si uvedomila mnohé skutočnosti, dokonca sa mi začali vynárať spomienky na rôzne milé príhody, ktoré som zažila s mojimi blízkymi osobami.

Zaujímavé pre mňa bolo aj to, že ten čas strávený fotografovaním mi ubehol veľmi rýchlo. Keby mi pred tým niekto povedal, že sa budem 1,5 hodiny fotiť, nevedela by som si to ani predstaviť, ako to zvládnem a ako to bude vyzerať.

Fotografovanie prebiehalo v interiéri, ale najmä na námestí v mojom rodnom meste na Slovensku, roky však už bývam v zahraničí. A hoci som časom k môjmu rodnému mestu nadobudla záporný vzťah a nevracala som sa tam rada, teraz mám znova pocit, že toto mesto je mi veľmi blízke. Mám novú skúsenosť, ktorá mi pripomenula veľa krásneho z čias, kedy som tam vyrastala a trávila veľa času. Fotografie mi to budú teraz stále pripomínať, chcela by som z toho ťažiť vo svojom živote.

Keď som uvidela spracované fotografie z interiéru, ale aj z exteriéru, normálne ma rozplakali... skutočne mi pripomínali všetko pekné, čo som zažila a cítila kedysi v meste, v ktorom som vyrastala. Fotografie vyjadrujú presne moje Ja a naozaj to, čo som vo svojom vnútri cítila. Fotky z interiéru sú ako by som bola naozajstnou modelkou, som veľmi prekvapená a spokojná, lebo ja na fotkách zvyčajne nevyzerám dobre a celkovo sa nerada fotím.

Marcela P.
(Praha, CZ)

Agentúra PSYCHOTREND & Discvery Trend

Precestoval som celý svet, a musím uznať, že s takýmto fenoménom sa človek len tak ľahko alebo často zasa nestretne!
Akad. mal. Frank Jalšovský
výtvarník a prezident Discovery Fine Arts Inc.

Unikátnosť konzultácií spočíva v tom, že v pomerne krátkom čase spoznáte možnosti, ktoré Vám dokážu zjednodušiť a skrátiť náročnú cestu za stanoveným cieľom. Investované prostriedky do akýchkoľvek služieb pána Ďurdiaka prinášajú zhodnotenia vo vnútornom postoji ako aj v dosahovaných výsledkoch.
Ing. Marcela Cerulíková
riaditeľka ľudských zdrojov, členka dozornej rady Doprastav, a.s.

Keby mi dnes dal niekto otázku, či odporúčam služby spoločnosti PSYCHOTREND, poviem iba toľko: "Kto neskúsil, neuverí!".
Ing. Pavel Geršl
oblastný manažér spoločnosti Best Consult Group s.r.o.

Ukázalo sa, že už po niekoľkých málo sedeniach si odborný poradca rýchlo získal dôveru a dokázal identifikovať a pochopiť potreby účastníkov poradenstva. Svojim poradenským prístupom prispel k lepšiemu poznaniu ich potenciálu ako aj ich slabších stránok.
Ing. Richard Páleník
riaditeľ pre predaj a služby zákazníkom Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.

Ľuboš Ďurdiak je človek s mimoriadnou schopnosťou v pozitívnom zmysle slova vidieť "do človeka". Jeho analyticko - psychologické danosti sú nezvyčajné. Je až neuveriteľné, že celý proces sa "odohrá" za relatívne krátky čas, ale tento čas určite patrí k tým, na ktorý sa nezabúda.
Ing. Milan Jalšovský
riaditeľ obchodného zastúpenia pre SRSCHRACK SECONET AG

Doterajšie skúsenosti s poradenskou a školiacou činnosťou boli úplne iné a originálny prístup PaedDr. Ľ. Ďurdiaka, PhD. dokázal zmeniť názor na poradenstvo aj tých najväčších skeptikov.
Ing. Peter Daubner
riaditeľ obchodného zastúpenia CAPITOL, a.s.

Štýl fotografovania a výsledné fotografie, ktoré som si sama vyskúšala u doktora Ľuboša Ďurdiaka, sú o vystihnutí čŕt osobnosti človeka, jeho duše, je to ako dobrý portrét dobrého maliara. Takéhoto fotografa, ktorý je zároveň aj dobrým psychológom, odporúčam každému.
MUDr. Jana Kelová, CSc.
majiteľka spoločnosti Benevita s.r.o.

Prejsť na:

google.com/+ĽubošĎurdiak

VŠETKY REFERENCIE

My v médiách

Rýchly kontakt

Objednávka

E-poradňa
 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie