Panel používateľa

Projekty | Psychológia a umelecký dokument | Discovery Core & Strategy Insights

Zmyslom tejto iniciatívy je podpora a šírenie duchovných a kultúrnych hodnôt nášho národa s cieľom pozdvihnúť súčasnú konzumnú dobu na vyššiu úroveň. V tejto časti nášho webového sídla vám predstavujeme spojenie psychológie s umeleckým dokumentom. Chceme sa zameriavať na život našich predkov a ich inšpiratívny odkaz pre ďalšie generácie ako aj na rôzne symboly, s ktorými sa v živote stretávame. 

Do hlavného projektu s názvom "STARÉ HODNOTY V NOVOM SVETE" sme zaradili projekty "Starí ľudia", "Láska, pokoj a mier", "Ruky" a "Zdravie, šťastie, múdrosť". Prostredníctvom týchto projektov chceme dať do pozornosti niektoré životné hodnoty, ktoré pomáhali našim predkom prežiť v rôznych ťažkých podmienkach a žiť spokojnejšie. Ide o psychologickú sondu zameriavajúcu sa na hodnoty v živote našich predkov. V tejto časti sme sa zamerali na hodnoty: pozornosť a starostlivosť, pokojná (vyrovnaná) myseľ, poznanie, viera, ručná práca, spolupráca, vzájomná podpora, radosť, oddych a uvoľnenie, láska, pokoj a mier, zdravie, šťastie, múdrosť ai.

Súčasťou projektu sú umelecké fotografie, ktoré zachytávajú súčasných mladých ľudí, ale aj žijúcich starších ľudí, ktorí si ešte pamätajú, ako sa žilo kedysi. Na fotografiách uvidíte zväčša pôvodné oblečenie a originálne historické predmety, ktoré používali naši predkovia, ale ale aj rôzne symboly, ktoré so sebou nesú svoje často hlboko skryté odkazy, ale na podvedomej úrovni nás formujú už po stáročia.

Agentúra PSYCHOTREND & Discvery Trend

Precestoval som celý svet, a musím uznať, že s takýmto fenoménom sa človek len tak ľahko alebo často zasa nestretne!
Akad. mal. Frank Jalšovský
výtvarník a prezident Discovery Fine Arts Inc.

Unikátnosť konzultácií spočíva v tom, že v pomerne krátkom čase spoznáte možnosti, ktoré Vám dokážu zjednodušiť a skrátiť náročnú cestu za stanoveným cieľom. Investované prostriedky do akýchkoľvek služieb pána Ďurdiaka prinášajú zhodnotenia vo vnútornom postoji ako aj v dosahovaných výsledkoch.
Ing. Marcela Cerulíková
riaditeľka ľudských zdrojov, členka dozornej rady Doprastav, a.s.

Keby mi dnes dal niekto otázku, či odporúčam služby spoločnosti PSYCHOTREND, poviem iba toľko: "Kto neskúsil, neuverí!".
Ing. Pavel Geršl
oblastný manažér spoločnosti Best Consult Group s.r.o.

Ukázalo sa, že už po niekoľkých málo sedeniach si odborný poradca rýchlo získal dôveru a dokázal identifikovať a pochopiť potreby účastníkov poradenstva. Svojim poradenským prístupom prispel k lepšiemu poznaniu ich potenciálu ako aj ich slabších stránok.
Ing. Richard Páleník
riaditeľ pre predaj a služby zákazníkom Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.

Ľuboš Ďurdiak je človek s mimoriadnou schopnosťou v pozitívnom zmysle slova vidieť "do človeka". Jeho analyticko - psychologické danosti sú nezvyčajné. Je až neuveriteľné, že celý proces sa "odohrá" za relatívne krátky čas, ale tento čas určite patrí k tým, na ktorý sa nezabúda.
Ing. Milan Jalšovský
riaditeľ obchodného zastúpenia pre SRSCHRACK SECONET AG

Doterajšie skúsenosti s poradenskou a školiacou činnosťou boli úplne iné a originálny prístup PaedDr. Ľ. Ďurdiaka, PhD. dokázal zmeniť názor na poradenstvo aj tých najväčších skeptikov.
Ing. Peter Daubner
riaditeľ obchodného zastúpenia CAPITOL, a.s.

Štýl fotografovania a výsledné fotografie, ktoré som si sama vyskúšala u doktora Ľuboša Ďurdiaka, sú o vystihnutí čŕt osobnosti človeka, jeho duše, je to ako dobrý portrét dobrého maliara. Takéhoto fotografa, ktorý je zároveň aj dobrým psychológom, odporúčam každému.
MUDr. Jana Kelová, CSc.
majiteľka spoločnosti Benevita s.r.o.

Prejsť na:

google.com/+ĽubošĎurdiak

VŠETKY REFERENCIE

My v médiách

Rýchly kontakt

Objednávka

E-poradňa
 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie