Panel používateľa

KNOWLEDGE - Photo Art Gallery | Discovery Core & Strategy Insights

Beginning_LubosDurdiak-comPozývame vás do našej fotogalérie, kde si môžete "naživo" pozrieť vyše tridsať originálnych fotoobrazov, ktoré sú výberom z  fotografických diel PaedDr. Ľuboša Ďurdiaka, PhD., AFIAP.

Uvidieť môžete fotografie nasnímané nielen modernou digitálnou, ale aj historickou analógovou fotografickou technikou. Fotografie v galérii predstavujeme na výstavných doskách od rozmeru 30 x 45 cm až po 110 x 73 cm.

Súčasťou inštalácie sú aj kyanotypické fotografie na ručne vyrobenom papieri, ktoré sú spracované mokrým chemickým procesom na základe pôvodnej receptúry z roku 1842. Kyanotypia je historický kontaktný fotografický proces, v ktorom pomocou reakcie špecifických chemických látok vzniká obraz snímky. Zaujímavé na tomto fotografickom procese je, že pozitívny obraz môže byť vytváraný aj bez využitia elektrickej energie a to expozíciou na slnečnom svetle prostredníctvom kontaktu s negatívom.

Naša fotogaléria v Nitre je jediným miestom, kde môžete vidieť aj naše Antické fotografie, v ktorých spájame minulosť so súčasnosťou. Pri fotografovaní, vyvolávaní snímok a ich úprave vieme simulovať výzor dávnych fotografií, ale aj techniky stredovekých holandských majstrov, ktorí pri maľovaní portrétov umelecky využívali tzv. šerosvit. V záverečnej fáze spracovania fotografie ručne zapracovávame do masívneho dreva, čím sa zhotovená umelecká fotografia stáva umeleckým obrazom pripraveným na zavesenie.

Fotogalériu KNOWLEDGE nájdete v priestoroch agentúry PSYCHOTREND a Discovery Trend. Otvorená a pre verejnosť prístupná je po vzájomnej dohode prostredníctvom našich kontaktných údajov. Môžete tak využiť príležitosť nielen pozrieť si zaujímavé fotografické práce, ale aj sa stretnúť s autorom fotografií, ktorý vám svoje diela osobne predstaví.

 

Agentúra PSYCHOTREND & Discvery Trend

Precestoval som celý svet, a musím uznať, že s takýmto fenoménom sa človek len tak ľahko alebo často zasa nestretne!
Akad. mal. Frank Jalšovský
výtvarník a prezident Discovery Fine Arts Inc.

Unikátnosť konzultácií spočíva v tom, že v pomerne krátkom čase spoznáte možnosti, ktoré Vám dokážu zjednodušiť a skrátiť náročnú cestu za stanoveným cieľom. Investované prostriedky do akýchkoľvek služieb pána Ďurdiaka prinášajú zhodnotenia vo vnútornom postoji ako aj v dosahovaných výsledkoch.
Ing. Marcela Cerulíková
riaditeľka ľudských zdrojov, členka dozornej rady Doprastav, a.s.

Keby mi dnes dal niekto otázku, či odporúčam služby spoločnosti PSYCHOTREND, poviem iba toľko: "Kto neskúsil, neuverí!".
Ing. Pavel Geršl
oblastný manažér spoločnosti Best Consult Group s.r.o.

Ukázalo sa, že už po niekoľkých málo sedeniach si odborný poradca rýchlo získal dôveru a dokázal identifikovať a pochopiť potreby účastníkov poradenstva. Svojim poradenským prístupom prispel k lepšiemu poznaniu ich potenciálu ako aj ich slabších stránok.
Ing. Richard Páleník
riaditeľ pre predaj a služby zákazníkom Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.

Ľuboš Ďurdiak je človek s mimoriadnou schopnosťou v pozitívnom zmysle slova vidieť "do človeka". Jeho analyticko - psychologické danosti sú nezvyčajné. Je až neuveriteľné, že celý proces sa "odohrá" za relatívne krátky čas, ale tento čas určite patrí k tým, na ktorý sa nezabúda.
Ing. Milan Jalšovský
riaditeľ obchodného zastúpenia pre SRSCHRACK SECONET AG

Doterajšie skúsenosti s poradenskou a školiacou činnosťou boli úplne iné a originálny prístup PaedDr. Ľ. Ďurdiaka, PhD. dokázal zmeniť názor na poradenstvo aj tých najväčších skeptikov.
Ing. Peter Daubner
riaditeľ obchodného zastúpenia CAPITOL, a.s.

Štýl fotografovania a výsledné fotografie, ktoré som si sama vyskúšala u doktora Ľuboša Ďurdiaka, sú o vystihnutí čŕt osobnosti človeka, jeho duše, je to ako dobrý portrét dobrého maliara. Takéhoto fotografa, ktorý je zároveň aj dobrým psychológom, odporúčam každému.
MUDr. Jana Kelová, CSc.
majiteľka spoločnosti Benevita s.r.o.

Prejsť na:

google.com/+ĽubošĎurdiak

VŠETKY REFERENCIE

My v médiách

Rýchly kontakt

Objednávka

E-poradňa
 

PARTNERI

Jooble

Prihlásenie

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookies. Používaním uvedených stránok súhlasíte s obchodnými podmienkami, s podmienkami používania služby a so spracovaním osobných údajov v zmysle aktuálnych nariadení a zákonov. Viac info o cookies a obchodných podmienkach.