Panel používateľa

Každý môže byť krásny | Discovery Core & Strategy Insights

Nie každý však dokáže prijať sám seba.

eZisk | Každý môže byť krásny. Netradičné metódy sebapoznávania a odhaľovania potenciálu ľudí | Psychológia fotografie | LubosDurdiak.com

Mesačník pre efektívne riadenie, manažment firmy, podnikanie a personalistiku - ZISK MANAŽMENT publikoval rozhovor s PaedDr. Ľubošom Ďurdiakom, PhD., AFIAP o netradičných nástrojoch sebapoznávania a odhalenia potenciálu ľudí.

Rozhovor je zverejnený v čísle 10/2016, VIII. ročník, str. 68-70 pod názvom "Každý môže byť krásny. Nie každý však dokáže prijať sám seba.". Celý si ho môžete prečítať v printovej verzii časopisu, ktorý bude v priebehu novembra dostupný vo vybraných novinových stánkoch.

Časopis je aj v online verzii s prístupom do archívu, ktorý je možné zakúpiť si priamo u vydavateľa Poradca podnikateľa, spol. s r.o. na adrese https://www.zakon.sk/eshop/zisk-manazment/p-1570393.xhtml

Alebo od januára 2017 dostupný aj priamo v online verzii na adrese http://www.ezisk.sk/clanok/kazdy-moze-byt-krasny-nie-kazdy-vsak-dokaze-prijat-sam-seba/3564/

 

Každý môže byť krásny. Netradičné metódy sebapoznávania a odhaľovania potenciálu ľudí | Psychológia fotografie | LubosDurdiak.com

Každý môže byť krásny. Netradičné metódy sebapoznávania a odhaľovania potenciálu ľudí | Psychológia fotografie | LubosDurdiak.com

Agentúra PSYCHOTREND & Discvery Trend

Precestoval som celý svet, a musím uznať, že s takýmto fenoménom sa človek len tak ľahko alebo často zasa nestretne!
Akad. mal. Frank Jalšovský
výtvarník a prezident Discovery Fine Arts Inc.

Unikátnosť konzultácií spočíva v tom, že v pomerne krátkom čase spoznáte možnosti, ktoré Vám dokážu zjednodušiť a skrátiť náročnú cestu za stanoveným cieľom. Investované prostriedky do akýchkoľvek služieb pána Ďurdiaka prinášajú zhodnotenia vo vnútornom postoji ako aj v dosahovaných výsledkoch.
Ing. Marcela Cerulíková
riaditeľka ľudských zdrojov, členka dozornej rady Doprastav, a.s.

Keby mi dnes dal niekto otázku, či odporúčam služby spoločnosti PSYCHOTREND, poviem iba toľko: "Kto neskúsil, neuverí!".
Ing. Pavel Geršl
oblastný manažér spoločnosti Best Consult Group s.r.o.

Ukázalo sa, že už po niekoľkých málo sedeniach si odborný poradca rýchlo získal dôveru a dokázal identifikovať a pochopiť potreby účastníkov poradenstva. Svojim poradenským prístupom prispel k lepšiemu poznaniu ich potenciálu ako aj ich slabších stránok.
Ing. Richard Páleník
riaditeľ pre predaj a služby zákazníkom Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.

Ľuboš Ďurdiak je človek s mimoriadnou schopnosťou v pozitívnom zmysle slova vidieť "do človeka". Jeho analyticko - psychologické danosti sú nezvyčajné. Je až neuveriteľné, že celý proces sa "odohrá" za relatívne krátky čas, ale tento čas určite patrí k tým, na ktorý sa nezabúda.
Ing. Milan Jalšovský
riaditeľ obchodného zastúpenia pre SRSCHRACK SECONET AG

Doterajšie skúsenosti s poradenskou a školiacou činnosťou boli úplne iné a originálny prístup PaedDr. Ľ. Ďurdiaka, PhD. dokázal zmeniť názor na poradenstvo aj tých najväčších skeptikov.
Ing. Peter Daubner
riaditeľ obchodného zastúpenia CAPITOL, a.s.

Štýl fotografovania a výsledné fotografie, ktoré som si sama vyskúšala u doktora Ľuboša Ďurdiaka, sú o vystihnutí čŕt osobnosti človeka, jeho duše, je to ako dobrý portrét dobrého maliara. Takéhoto fotografa, ktorý je zároveň aj dobrým psychológom, odporúčam každému.
MUDr. Jana Kelová, CSc.
majiteľka spoločnosti Benevita s.r.o.

Prejsť na:

google.com/+ĽubošĎurdiak

VŠETKY REFERENCIE

My v médiách

Rýchly kontakt

Objednávka

E-poradňa
 

PARTNERI

Jooble

Prihlásenie

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookies. Používaním uvedených stránok súhlasíte s obchodnými podmienkami, s podmienkami používania služby a so spracovaním osobných údajov v zmysle aktuálnych nariadení a zákonov. Viac info o cookies a obchodných podmienkach.