Panel používateľa

eConsulting by Dr. Ďurdiak | Discovery Core & Strategy Insights

Konzultačné a poradenské služby prostredníctvom tejto stránky sú určené pre manažérov a podnikateľov, ktorí majú záujem o podporu svojho osobnostného rozvoja, sebapoznania, psychohygieny, syndrómu vyhorenia alebo o pomoc pri riešení rôznych problémových životných situácií.

Konzultovať je možné aj akékoľvek odborné psychologické témy v rámci osobného celoživotného vzdelávania sa. Erudovaný názor a radu odborníka tak môžete získať v oblastiach Vášho života, ktoré Vás zaujímajú najviac.

  • Zaujímate sa o svoj osobnostný rozvoj v rámci svojho celoživotného vzdelávania a chceli by ste svoje poznatky a možnosti konzultovať s odborníkom?
  • Premýšľate o svojom kariérnom rozvoji?
  • Ocitli ste sa vo svojom živote v situácii, kedy sa neviete rozhodnúť, ako ďalej?
  • Premýšľate o svojom živote a o svojom mieste v ňom?
  • Chcete spoznať svoje silné stránky osobnosti a začať na nich budovať svoj život?
  • Zaujímajú Vás aj Vaše slabé stránky, aby ste mohli minimalizovať ich vplyv na Váš život?
  • Hľadáte odpovede na otázky týkajúce sa Vášho partnerského vzťahu?
  • Hľadáte odpovede na to, v čom máte zmeniť svoj prístup k partnerovi, aby potom aj on zmenil svoj prístup k Vám?
  • Chcete vedieť, či nerobíte vo vzťahu nejakú chybu práve Vy a ak áno, ako ju máte napraviť?
  • Chceli by ste sa poradiť s profesionálnym poradcom, znalcom ľudskej duše, odborníkom na psychohygienu a s autorom mnohých publikácií?

Otázky nám napíšte prostredníctvom tohto formulára. Nemusíte pritom nikam chodiť - online dotazník vyplníte v pohode kdekoľvek a kedykoľvek budete chcieť. Odpovedať Vám bude osobne PaedDr. Ľuboš Ďurdiak, PhD., AFIAP. Vaše otázky i odpovede pre Vás zostanú diskrétne a budú doručené iba na Vašu e-mailovú adresu uvedenú vo formulári.

~  Výhody a prínos nášho poradenského prínosu | LubosDurdiak.sk  ~

Vstupný formulár pre službu eConsulting by Dr. Ďurdiak

Máte záujem o poradenstvo v oblasti (môžete vybrať viac možností): *

Objednávam si u Vás: *

UPOZORNENIE!

Požadované položky sú označené hviezdičkou (*).

Vaša požiadavka (objednávka poradenských služieb) bude správne odoslaná, ak sa po kliknutí na "Odoslať!" zobrazí potvrdenie o úspešnom odoslaní vyplneného formulára. Ak sa toto potvrdenie nezobrazí, je potrebné vrátiť sa do formulára, správne vyplniť všetky požadované polia a znova objednávku odoslať.

Ak od nás nedostanete potvrdenie Vašej objednávky do dvoch pracovných dní, tak nás spätne kontaktujte na našich uvedených kontaktoch.

Vašu požiadavku odoslanú prostredníctvom formulára "E-poradňa" považujeme za objednávku našich poradenských služieb na základe vzájomnej spolupráce medzi našou spoločnosťou a vami.

Odoslaním objednávky súhlasíte so správou, spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov v informačných systémoch našej spoločnosti PaedDr. Ľuboš Ďurdiak, PhD. - PSYCHOTREND a Discovery Trend s.r.o.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje budú spracované v zmysle Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Všetky údaje sú používané výhradne pre vnútornú potrebu poskytovateľa poradenských služieb a nie sú poskytované tretím starnám. Súhlas je daný na dobu neurčitú, tento je možné kedykoľvek písomne odvolať.

 

Agentúra PSYCHOTREND & Discvery Trend

Precestoval som celý svet, a musím uznať, že s takýmto fenoménom sa človek len tak ľahko alebo často zasa nestretne!
Akad. mal. Frank Jalšovský
výtvarník a prezident Discovery Fine Arts Inc.

Unikátnosť konzultácií spočíva v tom, že v pomerne krátkom čase spoznáte možnosti, ktoré Vám dokážu zjednodušiť a skrátiť náročnú cestu za stanoveným cieľom. Investované prostriedky do akýchkoľvek služieb pána Ďurdiaka prinášajú zhodnotenia vo vnútornom postoji ako aj v dosahovaných výsledkoch.
Ing. Marcela Cerulíková
riaditeľka ľudských zdrojov, členka dozornej rady Doprastav, a.s.

Keby mi dnes dal niekto otázku, či odporúčam služby spoločnosti PSYCHOTREND, poviem iba toľko: "Kto neskúsil, neuverí!".
Ing. Pavel Geršl
oblastný manažér spoločnosti Best Consult Group s.r.o.

Ukázalo sa, že už po niekoľkých málo sedeniach si odborný poradca rýchlo získal dôveru a dokázal identifikovať a pochopiť potreby účastníkov poradenstva. Svojim poradenským prístupom prispel k lepšiemu poznaniu ich potenciálu ako aj ich slabších stránok.
Ing. Richard Páleník
riaditeľ pre predaj a služby zákazníkom Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.

Ľuboš Ďurdiak je človek s mimoriadnou schopnosťou v pozitívnom zmysle slova vidieť "do človeka". Jeho analyticko - psychologické danosti sú nezvyčajné. Je až neuveriteľné, že celý proces sa "odohrá" za relatívne krátky čas, ale tento čas určite patrí k tým, na ktorý sa nezabúda.
Ing. Milan Jalšovský
riaditeľ obchodného zastúpenia pre SRSCHRACK SECONET AG

Doterajšie skúsenosti s poradenskou a školiacou činnosťou boli úplne iné a originálny prístup PaedDr. Ľ. Ďurdiaka, PhD. dokázal zmeniť názor na poradenstvo aj tých najväčších skeptikov.
Ing. Peter Daubner
riaditeľ obchodného zastúpenia CAPITOL, a.s.

Štýl fotografovania a výsledné fotografie, ktoré som si sama vyskúšala u doktora Ľuboša Ďurdiaka, sú o vystihnutí čŕt osobnosti človeka, jeho duše, je to ako dobrý portrét dobrého maliara. Takéhoto fotografa, ktorý je zároveň aj dobrým psychológom, odporúčam každému.
MUDr. Jana Kelová, CSc.
majiteľka spoločnosti Benevita s.r.o.

Prejsť na:

google.com/+ĽubošĎurdiak

VŠETKY REFERENCIE

My v médiách

Rýchly kontakt

Objednávka

E-poradňa
 

PARTNERI

Jooble

Prihlásenie

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookies. Používaním uvedených stránok súhlasíte s obchodnými podmienkami, s podmienkami používania služby a so spracovaním osobných údajov v zmysle aktuálnych nariadení a zákonov. Viac info o cookies a obchodných podmienkach.