Osobný a pracovný život

E-poradňa pre Vás - získajte názor profesionálneho poradcu, autora odborných publikácií a skutočného znalca ľudskej duše

Ak chcete začať riešiť svoje problémy odborne a kvalitne, pre odoslanie Vašej požiadavky použite náš nasledujúci formulár "E-poradňa Dr. Ďurdiaka".

Po prijatí Vašej požiadavky Vás budeme obratom kontaktovať na Váš e-mailový kontakt. Obdržíte od nás link na elektronický dotazník, na základe ktorého vykonáme podrobnú personálnu analýzu Vašej osobnosti. Naša odpoveď na riešenie Vašej požiadavky tak bude veľmi konkrétna a jedinečná, presne odrážajúca Vašu osobnosť. Za veľmi krátky čas Vám poskytneme vysokú kvalitu a hodnotu.

Aké výhody ponúkame pri riešení Vašej situácie oproti iným?

  1. Získate erudovaný názor a radu skutočného znalca ľudskej duše, autora odborných publikácií a odborníka na psychohygienu vzhľadom na vzniknutú situáciu alebo problém vo Vašom živote.
  2. V súvislosti s Vašou problémovou situáciou spoznáte svoje silné stránky osobnosti, na ktorých môžete budovať svoj život i medziľudské vzťahy (rodičovské, partnerské, priateľské, kolegiálne ap.).
  3. Spoznáte aj slabé stránky svojej osobnosti, s ktorými budete môcť efektívnejšie pracovať a tak minimalizovať ich vplyv na Váš život i Vaše vzťahy s inými.
  4. Personálna analýza je jednoduchá a rýchla, pričom nemusíte nikam chodiť a poslaný on-line osobnostný dotazník vyplníte v pohode kdekoľvek a kedykoľvek budete chcieť.
  5. O kvalite, výsledkoch a spokojnosti s ponúkanými poradenskými službami sa môžete presvedčiť v našich REFERENCIÁCH, kde sú na nami zrealizované poradenské služby uvedené oficiálne názory významných osobností a spoločností.

Pre odoslanie Vašej požiadavky použite náš nasledujúci formulár "E-poradňa Dr. Ďurdiaka", kde môžete požiadať profesionálneho poradcu a autora mnohých odborných publikácií o názor na Vašu životnú situáciu s možnosťami jej efektívneho riešenia.

Po prijatí Vašej požiadavky Vás budeme obratom kontaktovať najneskôr v priebehu nasledujúceho pracovného dňa. Obdržíte od nás faktúru a špeciálny link vygenerovaný iba pre Vás, kde nájdete elektronický dotazník, na základe ktorého uskutočníme podrobnú analýzu Vašej osobnosti a Vašej životnej situácie. Naša odpoveď tak bude veľmi konkrétna a jedinečná, týkajúca sa práve Vás a Vášho života. Za veľmi krátky čas Vám poskytneme vysokú kvalitu i hodnotu. V závislosti od riešenej problematiky a vzájomnej dohody máva rozsah našej poradenskej odpovede aj niekoľko normostrán vo formáte A4. 

Vyplnením nasledujúceho jednodouchého formulára môžete získať názor skutočného znalca ľudskej duše na možné príčiny Vašich životných problémov ako aj na Vaše možnosti ich riešenia vo Vašej životnej situácii.

E-poradňa Dr. Ďurdiaka

Máte záujem o poradenstvo v oblasti: *

Súhlasím so spracovaním osobných údajov v zmysle Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov: *

Záväzne si u vás objednávam: *

UPOZORNENIE!

Požadované položky sú označené hviezdičkou (*).

Vaša požiadavka (objednávka poradenských služieb) bude správne odoslaná, ak sa po kliknutí na "Odoslať!" zobrazí potvrdenie o úspešnom odoslaní vyplneného formulára. Ak sa toto potvrdenie nezobrazí, je potrebné vrátiť sa do formulára, správne vyplniť všetky požadované polia a znova objednávku odoslať.

Vašu požiadavku odoslanú prostredníctvom formulára "E-poradňa" považujeme za objednávku našich poradenských služieb. V súlade s ust. § 43 c - § 45 Občianskeho zákonníka Vás upozorňujeme, že doručenie Vašej objednávky na našu e-mailovú adresu považujeme za kúpnu zmluvu so všetkými právami a povinnosťami vyplývajúcimi zo zmluvného vzťahu. Kúpna zmluva bude obojstranne uzavretá akceptovaním Vašej požiadavky z našej strany.

Ak od nás nedostanete potvrdenie Vašej objednávky do dvoch pracovných dní, tak nás spätne kontaktujte na našich uvedených kontaktoch.

Odoslaním objednávky súhlasíte so správou, spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov v informačných systémoch našej spoločnosti PaedDr. Ľuboš Ďurdiak, PhD. - PSYCHOTREND a Discovery Trend s.r.o.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje budú spracované v zmysle Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Súhlas je daný na dobu neurčitú, tento je možné kedykoľvek písomne odvolať. Všetky údaje sú používané výhradne pre vnútornú potrebu poskytovateľa poradenských služieb a nie sú poskytované tretím osobám.

 

Agentúra PSYCHOTREND & Discvery Trend

Precestoval som celý svet, a musím uznať, že s takýmto fenoménom sa človek len tak ľahko alebo často zasa nestretne!
Akad. mal. Frank Jalšovský
výtvarník a prezident Discovery Fine Arts Inc.

Unikátnosť konzultácií spočíva v tom, že v pomerne krátkom čase spoznáte možnosti, ktoré Vám dokážu zjednodušiť a skrátiť náročnú cestu za stanoveným cieľom. Investované prostriedky do akýchkoľvek služieb pána Ďurdiaka prinášajú zhodnotenia vo vnútornom postoji ako aj v dosahovaných výsledkoch.
Ing. Marcela Cerulíková
riaditeľka ľudských zdrojov, členka dozornej rady Doprastav, a.s.

Keby mi dnes dal niekto otázku, či odporúčam služby spoločnosti PSYCHOTREND, poviem iba toľko: "Kto neskúsil, neuverí!".
Ing. Pavel Geršl
oblastný manažér spoločnosti Best Consult Group s.r.o.

Ukázalo sa, že už po niekoľkých málo sedeniach si odborný poradca rýchlo získal dôveru a dokázal identifikovať a pochopiť potreby účastníkov poradenstva. Svojim poradenským prístupom prispel k lepšiemu poznaniu ich potenciálu ako aj ich slabších stránok.
Ing. Richard Páleník
riaditeľ pre predaj a služby zákazníkom
Telefónica O2 Slovakia, s.r.o.

Ľuboš Ďurdiak je človek s mimoriadnou schopnosťou v pozitívnom zmysle slova vidieť "do človeka". Jeho analyticko - psychologické danosti sú nezvyčajné. Je až neuveriteľné, že celý proces sa "odohrá" za relatívne krátky čas, ale tento čas určite patrí k tým, na ktorý sa nezabúda.
Ing. Milan Jalšovský
riaditeľ obchodného zastúpenia pre SR
SCHRACK SECONET AG

Doterajšie skúsenosti s poradenskou a školiacou činnosťou boli úplne iné a originálny prístup PaedDr. Ľ. Ďurdiaka, PhD. dokázal zmeniť názor na poradenstvo aj tých najväčších skeptikov.
Ing. Peter Daubner
riaditeľ obchodného zastúpenia CAPITOL, a.s.

Štýl fotografovania a výsledné fotografie, ktoré som si sama vyskúšala u doktora Ľuboša Ďurdiaka, sú o vystihnutí čŕt osobnosti človeka, jeho duše, je to ako dobrý portrét dobrého maliara. Takéhoto fotografa, ktorý je zároveň aj dobrým psychológom, odporúčam každému.
MUDr. Jana Kelová, CSc.
majiteľka spoločnosti Benevita s.r.o.

Prejsť na:

google.com/+ĽubošĎurdiak

VŠETKY REFERENCIE

My v médiách

Rýchly kontakt

Objednávka

E-poradňa
 

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie